Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Díííky moc. Už jsem ho přes tu mozilu našla!! 11 piškotků!! Díky:D
Co bych Vam doporucila nejvice, je jiny prohlizec nez explorer, s nim jsem darecky take nenechazela. Zadejte si na Seznamu Mozilla Firefox a nainstalujte si ji, neni to narocne, je to hned a otevirejte si hafiky pres tento prohlizec, pak se vam budou darecky objevovat automaticky.
Mno jo, ale já mačkala f5 a pořád tan není!!!!!!:(
Darecek muze najit uplne kazdy. Pokud se ti neobjevi sam tam, kde rika kolie, tak zkus zmacknout na klavesnici F5 a objevi se tam. Je to cerveny darecek vzdy nekde na strance, kdyz na nej kliknes, tak se ti piskoty pripisi.
Ahoj. Jako můžete někdy najít ten červený dáreček? To může najít jenom jeden člověk, nabo každý, kdo na tu stránku najede?? Kolie říkala, je je 11 pyškotků na hl. stránce diskuze a nic tam nebylo!! Proč?? HELP
F5 ale neni podvuk, je to jen pomucka, kdyz ma nekdo problemy s prohlizecem, f5 aktualizuje stranku a muze se stat, ze darek se ukaze po obnoveni. Hledani darecku neni ani zadna soutez, bud si ho najdete a pripisete a nebo nechate byt, nikdo Vas predbehnout nemuze. Kolie vzdy napovida, kde je darecek chvovany, bonus se Vam pripsal zrejme za zapis v denicku, to je kazdy den 5 piskotu, hledani piskotku v darecku je trosku neco jineho.
Mala som šťastie. Aj včera bolo 11 kostičiek, aj dnes je 11 kostičiek. Písala som Gaštankovi do denníka, naraz sa mi objavil balíček. Ťukla som na balík a máme kostičky na konte. Aj tak ich rozdáme miláčikom. Ale komu ????????????????? psíkov je veľa a kostičiek málo. F5 ani neskúšam. Ja nemám rada podfuky. ke´d sa objaví - ťuknem. Predbehne ma niekto - hnevať sa nebudem. je to hra. !!
Njn, skusím to zítra jo a ještě... Včera bylo 11 piškotků ha hl. stránce diskuze ( kolie ) a dneska zase. Není to něaká chyba? Nemá se to obnovovat každý den?:(
Ahoj nejsi sama komu se o stalo. Také jsem mačkala f5 a nic se mi neukázalo.:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?