Diskuze Dárečky...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A jo,i u koníčku jsou dárky;-D ;-D ;-D Dneska za 20 bodů jsem našla..:-D
a i u koníčků se nasbírají ;-)
Já proti tomu nic nemám,taky články nevyhledávám,ale občas je dáreček uložený tak šikovně,že mě článek zaujme.Taky chci všem říct,že můžete v jeden den najít dárky 2,jeden u pejsků a jeden u kočiček.Dostávám tak denně od 40–60 bodů.Tak lovu zdar!!!;-D ;-D I u koníčků se najde ;-)
pavel (04.05.2009 23:36:25) napsal: Jaromíra (04.05.2009 23:31:42) napsal: 8-| KOUKNĚTE NA DETAIL UŽIVATELE…Dýda Vytvořeno: Neděle, 22. březen, 2009 8-| 8-| :_/ co je na něm zajímavého ? takových tu je !! Jaromíra měla na mysli jméno uživatele, je až k neuvěření co vše je na tomto portále možné!!!!!!!!!! TO MAJÍ VŠICHNI ADMINISTRÁTOŘI ODEPŘEN PŘÍSTUP NEBO CO?! Co ještě udělat proto,aby se věnovali své práci??????
Kačus (04.05.2009 16:45:08) napsal: hafoj,všem!Jenom bych chtěla říct že mě a mojim několika kamarádům příjde kravina že dostanete dáreček jenom když se koukne na článek.Stejně tam ty lidi chodí jenom kvůli tomu dárečku!Ale taky nemam nic proti,jenom chci vědět váš názor…!;-D Já proti tomu nic nemám,taky články nevyhledávám,ale občas je dáreček uložený tak šikovně,že mě článek zaujme.Taky chci všem říct,že můžete v jeden den najít dárky 2,jeden u pejsků a jeden u kočiček.Dostávám tak denně od 40–60 bodů.Tak lovu zdar!!!;-D ;-D
Súhlasím s Mab. Máš tam 4 darčeky a všetky od seba okrem jedného…ja každý nový článok čítam.....zapamätám si z neho čo najviac a občas pridám aj komentík…tých kto tam chodia iba kvôli bodom je mi ľúto pretože potom tu nemajú čo robiť…musím sa priznať že ja tiež chodím čítať články aj kvôli bodom, ale hlavne kvôli BENYMU! Aby som sa dozvedela niečo nové a tak! Je mi fakt ľúto ktorých to nezaujíma!8-}
Sněhurka a Puppi (05.05.2009 00:00:56) napsal: pavel (04.05.2009 23:36:25) napsal: Jaromíra (04.05.2009 23:31:42) napsal: 8-| KOUKNĚTE NA DETAIL UŽIVATELE…Dýda Vytvořeno: Neděle, 22. březen, 2009 8-| 8-| :_/ co je na něm zajímavého ? takových tu je !! Jaromíra měla na mysli jméno uživatele, je až k neuvěření co vše je na tomto portále možné!!!!!!!!!! TO MAJÍ VŠICHNI ADMINISTRÁTOŘI ODEPŘEN PŘÍSTUP NEBO CO?! Co ještě udělat proto,aby se věnovali své práci?????? Já vím, ale jak vidíš, vše je možné, když nejsou pravidla. Na tvou poslední otázku odpověděl pes Michal – odešel a založil si s přáteli vlastní forum.
Jaromíra (04.05.2009 23:31:42) napsal: 8-| KOUKNĚTE NA DETAIL UŽIVATELE…Dýda Vytvořeno: Neděle, 22. březen, 2009 8-| 8-| :_/ co je na něm zajímavého ? takových tu je !!
8-| KOUKNĚTE NA DETAIL UŽIVATELE…Dýda Vytvořeno: Neděle, 22. březen, 2009 8-| 8-| :_/
Mě to vyhovuje..aspon můžu posilát častěji dárečky kámošum..:-DD
Monika (04.05.2009 18:23:31) napsal: Ja sa tesim na darcek to je fakt,ale clanky citam vzdy,dokonca ako prve si vzdy precitam clanky,stale ma nieco nove zaujme a su poucne:-)Monika tak si predstavte, odo dnes su darceky aj na konikoch a tam clanky necitam, ale tesim sa, ze budem mat pre priatelov kazdy den par dalsich piskotikov na darceky. No co vy na to, je to fer, ze miciny aj hafici mozu stahovat darceky na konikoch?Ja si myslim, ze ano. Aspon nejaka radost, ked nas to vyhadzuje na kazdom profile.:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Vlasta Farská (04.05.2009 21:16:31) napsal: Kačus (04.05.2009 16:45:08) napsal: hafoj,všem!Jenom bych chtěla říct že mě a mojim několika kamarádům příjde kravina že dostanete dáreček jenom když se koukne na článek.Stejně tam ty lidi chodí jenom kvůli tomu dárečku!Ale taky nemam nic proti,jenom chci vědět váš názor…!;-D I u Koníčků se najde:-) Já proti tomu nic nemám,taky články nevyhledávám,ale občas je dáreček uložený tak šikovně,že mě článek zaujme.Taky chci všem říct,že můžete v jeden den najít dárky 2,jeden u pejsků a jeden u kočiček.Dostávám tak denně od 40–60 bodů.Tak lovu zdar!!!;-D ;-D
Ja sa tesim na darcek to je fakt,ale clanky citam vzdy,dokonca ako prve si vzdy precitam clanky,stale ma nieco nove zaujme a su poucne:-) Monika
Kačus (04.05.2009 16:45:08) napsal: hafoj,všem!Jenom bych chtěla říct že mě a mojim několika kamarádům příjde kravina že dostanete dáreček jenom když se koukne na článek.Stejně tam ty lidi chodí jenom kvůli tomu dárečku!Ale taky nemam nic proti,jenom chci vědět váš názor…!;-D Proto si každý den posíláš kostičky na své 3 profily a dárečky posíláš jen sama sobě, protože Ti je nikdo jiný neposílá.
Nikola (04.05.2009 17:09:36) napsal: Mě to b**ý nepřijde. Proč ?? Nějak se body sbírat musejí ať můžeme posílat kamarádům dárečky a aspoň se na ten článek mrknem. Já osobně se přiznám, že ty články nevyhledávám, pokud mě nezajímají, ale když si tam jdu pro dáreček, tak si ho většinou fakt přečtu:-) Takže můj názor je, jen tak dále. ;-D Přesně tak;-)
Mě to b**ý nepřijde. Proč ?? Nějak se body sbírat musejí ať můžeme posílat kamarádům dárečky a aspoň se na ten článek mrknem. Já osobně se přiznám, že ty články nevyhledávám, pokud mě nezajímají, ale když si tam jdu pro dáreček, tak si ho většinou fakt přečtu:-) Takže můj názor je, jen tak dále. ;-D
hafoj,všem!Jenom bych chtěla říct že mě a mojim několika kamarádům příjde kravina že dostanete dáreček jenom když se koukne na článek.Stejně tam ty lidi chodí jenom kvůli tomu dárečku!Ale taky nemam nic proti,jenom chci vědět váš názor…!;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?