Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nikola (17.07.2009 14:30:37) napsal: ahojky, chci poděkovat za nové dárečky. Jsou krásné. Ale není mi jasné proč nemůžu posílat čtyřlístek a misku s vodou.8-} Už jsem to tady viděla čerstvě u některých profilů.?? Díky za odpověď! Je to úplně jednoduché. miska s vodou je díreček od kočiček.
Rexíkova panička (17.07.2009 19:12:40) napsal: Nikola (17.07.2009 14:30:37) napsal: ahojky, chci poděkovat za nové dárečky. Jsou krásné. Ale není mi jasné proč nemůžu posílat čtyřlístek a misku s vodou.8-} Už jsem to tady viděla čerstvě u některých profilů.?? Díky za odpověď!Je to úplně jednoduché. miska s vodou je díreček od kočiček. jednoduché to je ,ale nejde to poslat a ani nejde poslat čtyřlístek od koníka ,když je na profilu nemáme?! ?! ?! 8-} 8-}
Nikola (17.07.2009 14:30:37) napsal: ahojky, chci poděkovat za nové dárečky. Jsou krásné. Ale není mi jasné proč nemůžu posílat čtyřlístek a misku s vodou.8-} Už jsem to tady viděla čerstvě u některých profilů.?? Díky za odpověď! chichi já jsem na to taky nepřišla a Charlie to také nevyčmuchal!!:-D :-D
ahojky, chci poděkovat za nové dárečky. Jsou krásné. Ale není mi jasné proč nemůžu posílat čtyřlístek a misku s vodou.8-} Už jsem to tady viděla čerstvě u některých profilů.?? Díky za odpověď!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?