Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate, jakto, že už zase nejde objednat ta hračka pro psy - aport? :-|
teď bych zase chtěl ten míček na přetahování a taky tričko v menší velikosti na mě je obr :D .
Je mi to líto, ale v menší velikosti pánské tričko nebude. :( Štěpán (10.08.2009 09:32:45) napsal: A co to tričko budete ho mít v menší velikosti ?
A co to tričko budete ho mít v menší velikosti ?
Kate (10.08.2009 09:19:37) napsal: Ahoj, možná jen špatně hledáš. Na Micinách dáreček je a vyzvednout jde taky :) Jé, díky za radu, vůbec mě nenapadlo, že můžu hlůedat dárečky i na micinách a konících... Sice stejně dokupuji jen prostor pro fotky, ale aspoň jich tam budu moci dát ještě víc.
Mužu se zepat jestli byste neudělali klíčenku s logem hafici nebo zase nějaké bonusové dárky docela bych je uvítal
Hafoj, momentálně to v plánu nemáme. :( Štěpán (20.08.2009 20:17:18) napsal: Mužu se zepat jestli byste neudělali klíčenku s logem hafici nebo zase nějaké bonusové dárky docela bych je uvítal
Ahoj, možná jen špatně hledáš. Na Micinách dáreček je a vyzvednout jde taky :) Amy (07.08.2009 20:59:51) napsal: To je fakt, chcete za to dost...přeci jenom 80 piškotů!? Vždyť v dárečcích od vás je málo piškotů = bonusových bodů. Chci poslat tři zmrzliny a už mám 240 piškotů (slušně řečeno) pryč! Nezlobte se na mě, ale tohle sbírám +- 5 dní a ještě se někdy k pc ani nedostanu a to jsem se o těch 50 hned ošidila. Mimochodem dva dny nemůžu na micinách najít ani dárek :-~ Nechtěli byste to zlevnit? Myslím, že se najde dost lidí, kteří s tím budou souhlasit (ne-li všichni) ;-) Amy :-)
Nové dárky patří do speciální letní edice. Budou pouze do konce srpna. Jsou dražší a jedinečné. (navíc, 80 bodů znamená jeden kvalitní dobře napsaný psí příběh) Jaromíra (07.08.2009 19:40:40) napsal: Od včera jsou dva nové dárky,po 80ti bodech.Trochu drahé:8-| -(
To je fakt, chcete za to dost...přeci jenom 80 piškotů!? Vždyť v dárečcích od vás je málo piškotů = bonusových bodů. Chci poslat tři zmrzliny a už mám 240 piškotů (slušně řečeno) pryč! Nezlobte se na mě, ale tohle sbírám +- 5 dní a ještě se někdy k pc ani nedostanu a to jsem se o těch 50 hned ošidila. Mimochodem dva dny nemůžu na micinách najít ani dárek :-~ Nechtěli byste to zlevnit? Myslím, že se najde dost lidí, kteří s tím budou souhlasit (ne-li všichni) ;-) Amy :-)
Souhlasím, hodně dárků (myslím tím ikonky na profilech) je opravdu zbytečně moc drahých...
Denula96 (07.08.2009 18:42:02) napsal: Dobrý den, do hafíků, micin a koníků jsem v poslední době úplný blázen a proto bych také uvítala nějaké nové dárečky... přesně jak píšete... hrníčky, hračky pro psi, nějaké blbosti které ale potěší jako dárky k narozeninám (třeba) atd .... Ale taky by to chtělo aby nestály tolik bodů.... přece jenom 7000 bodů za tričko hafici.cz je kapinku moc... a ještě když jste snížili odměnu za nastěhování do mapy... Prosím neberte to jako kór moc velkou stížnost ale spíš jako upozornění, jestli vám tedy můžu trošku poradit....8-| Od včera jsou dva nové dárky,po 80ti bodech.Trochu drahé:8-| -(
Dobrý den, do hafíků, micin a koníků jsem v poslední době úplný blázen a proto bych také uvítala nějaké nové dárečky... přesně jak píšete... hrníčky, hračky pro psi, nějaké blbosti které ale potěší jako dárky k narozeninám (třeba) atd .... Ale taky by to chtělo aby nestály tolik bodů.... přece jenom 7000 bodů za tričko hafici.cz je kapinku moc... a ještě když jste snížili odměnu za nastěhování do mapy... Prosím neberte to jako kór moc velkou stížnost ale spíš jako upozornění, jestli vám tedy můžu trošku poradit....8-|
Kate (04.08.2009 12:25:24) napsal: Nějak před obědem ;-)Jessica (04.08.2009 12:24:02) napsal: Kate (04.08.2009 11:43:52) napsal: Tak nevím, ale právě dnes jsem do bonus programu dávala hračku pro psy ;-DJessica (04.08.2009 11:07:53) napsal: Taky bych něco nového uvítala, ale od adminů mi bylo obloukem řečeno, že se žádné nové nechystají. Co mi napsali, bylo, abych se podívala i na dárky na koníkách a micinách…ty věci docela ujdou, ale že bych z toho byla nějaká odvázaná a hned si něco objednávala..to asi ne e :-|To je dobrý, ale kdy sti to tak přidávala? Koukala jsem do bonus programu před pár hodinama a nebyl tam… Ok, já jenom, jestli nejsem slepá :-DD A jiné hračky už nebudou? 8-} ;-)
Nějak před obědem ;-) Jessica (04.08.2009 12:24:02) napsal: Kate (04.08.2009 11:43:52) napsal: Tak nevím, ale právě dnes jsem do bonus programu dávala hračku pro psy ;-DJessica (04.08.2009 11:07:53) napsal: Taky bych něco nového uvítala, ale od adminů mi bylo obloukem řečeno, že se žádné nové nechystají. Co mi napsali, bylo, abych se podívala i na dárky na koníkách a micinách…ty věci docela ujdou, ale že bych z toho byla nějaká odvázaná a hned si něco objednávala..to asi ne e :-|To je dobrý, ale kdy sti to tak přidávala? Koukala jsem do bonus programu před pár hodinama a nebyl tam…
Kate (04.08.2009 11:43:52) napsal: Tak nevím, ale právě dnes jsem do bonus programu dávala hračku pro psy ;-DJessica (04.08.2009 11:07:53) napsal: Taky bych něco nového uvítala, ale od adminů mi bylo obloukem řečeno, že se žádné nové nechystají. Co mi napsali, bylo, abych se podívala i na dárky na koníkách a micinách…ty věci docela ujdou, ale že bych z toho byla nějaká odvázaná a hned si něco objednávala..to asi ne e :-| To je dobrý, ale kdy sti to tak přidávala? Koukala jsem do bonus programu před pár hodinama a nebyl tam…
Tak nevím, ale právě dnes jsem do bonus programu dávala hračku pro psy ;-D Jessica (04.08.2009 11:07:53) napsal: Taky bych něco nového uvítala, ale od adminů mi bylo obloukem řečeno, že se žádné nové nechystají. Co mi napsali, bylo, abych se podívala i na dárky na koníkách a micinách…ty věci docela ujdou, ale že bych z toho byla nějaká odvázaná a hned si něco objednávala..to asi ne e :-|
Taky bych něco nového uvítala, ale od adminů mi bylo obloukem řečeno, že se žádné nové nechystají. Co mi napsali, bylo, abych se podívala i na dárky na koníkách a micinách…ty věci docela ujdou, ale že bych z toho byla nějaká odvázaná a hned si něco objednávala..to asi ne e :-|
Dárčky bych bral třeba hrníček s logem hafici nebo něco takového třeba i prkotiny ale taky něco pro hafany třeba misku s nápisem hafici.cz:-)
takovych je nas vice a stale se dotazujeme, ale nevypada to tak..skoda.
Ahojky docela bych uvítala zase nějaké nové dárečky, trička jsou sice krásná ale mě se po praní nějak různě vytahalo takže se nedá vůbec nosit, proto bych uvítala něco pro hafany ;)Bude něco?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?