Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Taky bych letní dárečky uvítala, většina pejsků už všechny dárečky co jsou v nabídce má, chtělo by to nové.
zmrzlina, nanuk, slunečník, kšiltovka, sluneční brýle, slunečnice, stan, batoh, nějaké mořské potvory např. mušle atd., něco co souvisí s grilováním např. grilované kuře:-) , nějaký koktejl nebo drink s brčkem, zmrzlinový pohár, plavecký kruh, lehátko....
zmrzlina, slunečník, stan, sluneční brýle, nějaké mořské potvory:-) např. mušle atd., slunečnice, batoh, kšiltovka.....
Markéta a Lery (21.06.2010 11:48:05) napsal: zmrzlina, nanuk, slunečník, kšiltovka, sluneční brýle, slunečnice, stan, batoh, nějaké mořské potvory např. mušle atd., něco co souvisí s grilováním např. grilované kuře:-) , nějaký koktejl nebo drink s brčkem, zmrzlinový pohár, plavecký kruh, lehátko.... Jo, to by šlo..Nebo nějaký bazén,oblečení,nebo nějaké ty pokrmy ;-)
Markéta a Lery (21.06.2010 11:48:05) napsal: zmrzlina, nanuk, slunečník, kšiltovka, sluneční brýle, slunečnice, stan, batoh, nějaké mořské potvory např. mušle atd., něco co souvisí s grilováním např. grilované kuře:-) , nějaký koktejl nebo drink s brčkem, zmrzlinový pohár, plavecký kruh, lehátko.... Jo, to by šlo..Nebo nějaký bazén,oblečení,nebo nějaké ty pokrmi ;-)
Chtěla bych poprosit, dárečky na léto na Hafíkách. například zmrzlina,slunečník a tak, jestli by jste to mohli dát poslední týden v červnu, protože už spousta lidí jede na dovolenou a ani si ty dárečky nemůže užít :-( Děkuji
Ahoj, pište sem návrhy na letní dárečky, které by se vám líbily. ;-) Markéta (20.06.2010 18:38:21) napsal: Taky bych letní dárečky uvítala, většina pejsků už všechny dárečky co jsou v nabídce má, chtělo by to nové.
Amy (11.05.2010 21:47:40) napsal: Děkuju, já tam tu "nápovědu" neměla, tak jsem myslela, že to přestěhovali, ale v odkazech není nic 8-} ;-) Ne, fakt to tam nemám...ale co, tak nebudu mít dárek no ;-)
Honey (11.05.2010 21:46:27) napsal: u hafíků je dáreček v horoskopu, u micin u článku s hrncem a u koníků jíž delší dobu v článku o hodinaření;-) Děkuju, já tam tu "nápovědu" neměla, tak jsem myslela, že to přestěhovali, ale v odkazech není nic 8-} ;-)
Amy (11.05.2010 21:42:42) napsal: Našli jste dneska dárky, a nebo jsem slepá? :_/ :-D u hafíků je dáreček v horoskopu, u micin u článku s hrncem a u koníků jíž delší dobu v článku o hodinaření;-)
Našli jste dneska dárky, a nebo jsem slepá? :_/ :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?