Diskuze Darečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zkoušeli jsme více prohlížečů, všude to funguje. Zkus použít jiný prohlížeč, zda ti to bude fungovat. Děkuju ZLATIČKO (22.06.2010 11:25:47) napsal: Nejde o to jaky darek jsme dostali ale o to že nemužeme posilat darky kamaradum, zkratka se nam to neotevře takže na žadny darek nemužeme kliknout a poslat ho kamaradum, jako by to bylo cele uzavřene. ZLATIČKA.8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}
Ahoj, bohužel nedorazil. Je to jak píše Miška, je to zavináč. Email se zobrazuje i v patičce portálu. ;-) ZLATIČKO (01.07.2010 21:48:55) napsal: Omlouvam se ale Vaše emailova adresa je chybna, email nelze odeslat. Zkoušela jsem take změnit adresu na Info.atlas.hellosandy.cz ale nejsem si jista zda jste email obdrželi. Prosim dejte mi vědět zda email přišel na Vaši adresu. S pozdravem ZLATIČKA.8-}
Miška (02.07.2010 08:15:54) napsal: To at ale neznamená atlas, místo toho tam má být zavináč ;-) Diky už jsem ten email odeslala, ja byla tak rozčilena že jsem u toho vubec neuvažovala, přiště se budu snažit mit chladnou hlavu. ;-) ;-) ;-) ;-)
Miška (02.07.2010 08:15:54) napsal: To at ale neznamená atlas, místo toho tam má být zavináč ;-) Diky už jsem ten email odeslala, jsem tak naštvana že mě to vubec netrklo, přiště už se budu snažit mit chladnou hlavu. ZLATIČKA;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Jerry (02.07.2010 17:47:37) napsal: Ahoj, bohužel nedorazil. Je to jak píše Miška, je to zavináč. Email se zobrazuje i v patičce portálu. ;-) Važena admin. stale se těšime že nam odblokujete darečky, ale naše těšeni asi potrva až do vanoc, snad se dočkame alespoň darečku pod stromeček. Email jsem zaslala ale od te doby se nic neděje, snad by počkala změna profilu a nejdřive uvest do pořadku všechny nedokonalosti. Přeji Vam všem krasne posezeni a poklaboseni v tom nic nedělani pro naš profil. Naštvana ZLATIČKA.>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-(
ZLATIČKO (01.07.2010 21:48:55) napsal: Omlouvam se ale Vaše emailova adresa je chybna, email nelze odeslat. Zkoušela jsem take změnit adresu na Info.atlas.hellosandy.cz ale nejsem si jista zda jste email obdrželi. Prosim dejte mi vědět zda email přišel na Vaši adresu. S pozdravem ZLATIČKA.8-} To at ale neznamená atlas, místo toho tam má být zavináč ;-)
blick (28.06.2010 15:21:55) napsal: Ahoj, otevři si v prohlížeči následující odkaz: http://www.cyscape.com/showbro w.aspx?bhcp=1 Až se stránka načte, tak si ji ulož k sobě na disk (Horní menu prohlížeče - Soubor - Uložit stránku jako...) a pošli nám uložený soubor jako přílohu na e-mail info[at]hafici.cz Z toho se pak pokusíme zjistit víc. Omlouvam se ale Vaše emailova adresa je chybna, email nelze odeslat. Zkoušela jsem take změnit adresu na Info.atlas.hellosandy.cz ale nejsem si jista zda jste email obdrželi. Prosim dejte mi vědět zda email přišel na Vaši adresu. S pozdravem ZLATIČKA.8-}
Ahoj, otevři si v prohlížeči následující odkaz: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1 Až se stránka načte, tak si ji ulož k sobě na disk (Horní menu prohlížeče - Soubor - Uložit stránku jako...) a pošli nám uložený soubor jako přílohu na e-mail info[at]hafici.cz Z toho se pak pokusíme zjistit víc.
8-} 8-} 8-} Jak tak koukam tak mi admin. vubec nepomohli:-( :-( :-( asi jsou na tom jako ja,8-| 8-| 8-| to znamena že PC jim je tak srozumitelne jako mi,:-DD :-DD :-DD :-DD nechci napsat jak, protože bych byla označena že se nevyjadřuji slušně. Tak pokud nam někdo pomuže abychom mohli posilat darečky kamaradum tak mu budeme moc vděčni. Naštvana ZLATIČKA!! !! !! !! !! !! (vymluva na prohližeče byla zcela neoduvodněna, mame tři a žadny ty darečky neotevře):-~ :-~ :-~ :-~ :-~
Jerry (22.06.2010 12:30:00) napsal: Zkoušeli jsme více prohlížečů, všude to funguje. Zkus použít jiný prohlížeč, zda ti to bude fungovat. Děkuju Jerry je mi lito ale zkoušela jsem to take, mam tři prohližeče a ani na jednom se mi nic neotevřelo, pak jsem zkoušela i nove profilky a ani tam se mi neotevřely darečky. Stale to nejde. ZLATIČKA 8-} 8-} 8-}
Jerry (22.06.2010 12:30:00) napsal: Zkoušeli jsme více prohlížečů, všude to funguje. Zkus použít jiný prohlížeč, zda ti to bude fungovat. Děkuju Mam ten samy problem, nejdou otvirat u jinych profilu. Zkoušeli jsme to přes prohližeč Google Chrome, Internet Explorer a ani na Mozile to nejde. Take potřebuji poradit. Děkuji brmbik.8-} 8-} 8-}
Markéta (21.06.2010 23:25:54) napsal: A nebude to tím že ten dárek co vám nejde otevřít už jste dostali? Jakože dostanete uzlík například, ale uzlík už tam máte zorbezný tak se jen ukáže že vám ho někdo zase poslal, ale už se neukáže jako obrázek znova...??? Nevím, jen mě to tak napadlo.... Nejde o to jaky darek jsme dostali ale o to že nemužeme posilat darky kamaradum, zkratka se nam to neotevře takže na žadny darek nemužeme kliknout a poslat ho kamaradum, jako by to bylo cele uzavřene. ZLATIČKA.8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}
A nebude to tím že ten dárek co vám nejde otevřít už jste dostali? Jakože dostanete uzlík například, ale uzlík už tam máte zorbezný tak se jen ukáže že vám ho někdo zase poslal, ale už se neukáže jako obrázek znova...??? Nevím, jen mě to tak napadlo....
Moc se omlouvam ale je to stale stejne, nejdou otevřit, doufam že je to stejne jako dřive, pokud se ma dělat něco jineho tak mi pisněte, vždy se jen dovim na meilu, že mi poslal kamarad darek ale když se chci podivat tak se to jen podtrhne ale neotevře, totež je i na jinem profilu, pak vypadame že jsme moc lakomi a to my nejsme, radi posilame a vracime darečky. Moc děkuji za dnešni zpravu a budu se těšit když mi to spravite. Děkuji ZLATIČKA.>:-( >:-( >:-( 8-} 8-} 8-} ;-D ;-D ;-D
Ahoj, máš ještě problém s dárečky? Koukala jsem na tvůj profil a vše se mi zobrazovalo v pořádku. ZLATIČKO (20.06.2010 21:51:48) napsal: Ahok Kate, mužeš se podivat proč mi nejdou otvirat ani posilat darečky, jsem z toho nešťastna, kamaradi mi posilaji darečky a ja je nemužu oplatit. Děkuji za snahu dat to do pořadku. Zdravi nešťastna ZLATIČKA. 8-} 8-} 8-} >:-( >:-( >:-( :-DD :-DD :-DD
Ahok Kate, mužeš se podivat proč mi nejdou otvirat ani posilat darečky, jsem z toho nešťastna, kamaradi mi posilaji darečky a ja je nemužu oplatit. Děkuji za snahu dat to do pořadku. Zdravi nešťastna ZLATIČKA. 8-} 8-} 8-} >:-( >:-( >:-( :-DD :-DD :-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?