Diskuze dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

soutez o superpremiové krmivo pro psy.....tam je na hafikach:-D
Ahoj nevíte kde je červený dáreček? Hledala jsem ho na háfíkách a nic:-~ Na micinách ho taky nemůžu najít a na konících taky ne:-~ Dík
simca (17.11.2010 13:34:36) napsal: Já sem něco ošulila?? Jo a dík Domčo:-D Ahoj,bylo to myšleno tak,že jiní si dají tu práci a dárečky poctivě hledají sami dokud je prostě nenajdou.Ale ty sis to ulehčila zeptáním;-)
Já sem něco ošulila?? Jo a dík Domčo:-D
pes Michal (16.11.2010 21:35:40) napsal: typicky české : proč bychom se snažili, když se to dá nějak ošulit. Navrhoval bych, aby byl přímo na hlavní stránce a ještě šipka tady jsem, aby ho náhodou někdo nepřehlédl Já sem něco ošulila??
Mona (17.11.2010 13:54:32) napsal: Ahoj,bylo to myšleno tak,že jiní si dají tu práci a dárečky poctivě hledají sami dokud je prostě nenajdou.Ale ty sis to ulehčila zeptáním;-) Aha tak pardon:_/ No ale ptala sem se poprvé:D Příště budu hledat:-D Jsou tu ale i lidé kteří si dělají falešné profily aby dostávyly body:-~ A to je horší.
Anežka (26.04.2011 09:03:38) napsal: Jakou soutěž teď na Hafici.cz máme? Soutěž, vyhraj a najdi i bonusový dáreček! Bohužel, bonus dáreček zde nějak nemůžu najít.8-} Kdo hledá najde. ;-) Je tady, ale taky mi chvilku trvalo ho najít.
Jakou soutěž teď na Hafici.cz máme? Soutěž, vyhraj a najdi i bonusový dáreček! Bohužel, bonus dáreček zde nějak nemůžu najít.8-}
simca (16.11.2010 14:38:50) napsal: Ahoj nevíte kde je červený dáreček? Hledala jsem ho na háfíkách a nic:-~ Na micinách ho taky nemůžu najít a na konících taky ne:-~ Dík typicky české : proč bychom se snažili, když se to dá nějak ošulit. Navrhoval bych, aby byl přímo na hlavní stránce a ještě šipka tady jsem, aby ho náhodou někdo nepřehlédl
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?