Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Týna (03.12.2010 18:29:53) napsal: Ahojte, když posílám dárek pejskovi tak za něj platím nebo ne? Já to nikde nemůžu najít. platíš bodama - u každýho dárku když na něj najedeš je bodová hodnota a ta se ti odečte když dárek pošleš
Ahojte, když posílám dárek pejskovi tak za něj platím nebo ne? Já to nikde nemůžu najít.
Anežka (15.12.2010 08:19:19) napsal: Už delší dobu mě nejdou posílat dárečky a nejde ani otevřít, kdo poslal.:-( Já jsem na tom stejně.:-( :-( :-(
Už delší dobu mě nejdou posílat dárečky a nejde ani otevřít, kdo poslal.:-(
Anežka (15.12.2010 08:19:19) napsal: Už delší dobu mě nejdou posílat dárečky a nejde ani otevřít, kdo poslal.:-( Mě otevřít jdou, i podívat se kdo poslal, ale když to udělám, celý profil se mi jakoby zmenší a odsune na levou stranu:(
Ahojte, chci se zeptat - našli jste dnes bonusové dárečky? Mě se to nepodařilo ani na jednom portálu, což se mi ještě nestalo, tak se chci zeptat jestli někde dnes vůbec jsou dneska. Díky za odpověď.
Markéta a Lery (29.12.2010 11:13:53) napsal: Tak ani dnes se mi nepodařilo najít dárky:( Já teď najdu jen tady na psech, na koních se dostanu do článku s daným tématem, ale nic tam není. Na kočkách nevím vůbec, kde to je... 8-)
Markéta a Lery (28.12.2010 20:01:07) napsal: Ahojte, chci se zeptat - našli jste dnes bonusové dárečky? Mě se to nepodařilo ani na jednom portálu, což se mi ještě nestalo, tak se chci zeptat jestli někde dnes vůbec jsou dneska. Díky za odpověď. Tak ani dnes se mi nepodařilo najít dárky:(
Už jsem tady psala v půlce prosince, že mě nejdou posílat dárečky. O něco se to zlepšilo, ale zase u některých profilů je nemůžu otevřít, natož poslat.>:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?