Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Aneleh, nic se neděje ;) Přejeme krásný a šťastný nový rok 2015! Aneleh (31.12.2014 11:13:53) napsal: <blockquote> <b>Aneleh (31.12.2014 11:12:18) napsal: Děkuju, asi jsem to nějak přehlídla ;;-) a přeju hezký nový rok :-)
<blockquote><b>Aneleh (31.12.2014 11:12:18) napsal: Děkuju, asi jsem to nějak přehlídla ;;-) a přeju hezký nový rok :-)
Kate (30.12.2014 21:35:18) napsal: Jaké dárečky myslíte? Dárečky na profilech, které můžete kamarádům poslat jsou a jsou především vánoční. ;-) Jestliže myslíte dárky v bonus programu, tak bonus program je pozastaven kvůli svátkům a dovoleným - informovali jsme o tom na titulní stránce v novinkách. Pozastaven bude do 2.1.2015. ;-D
Tak další body v pytli ... :-( :_(
Kobylatko (13.02.2015 18:04:50) napsal: Zobrazuje mi to na hlavní stránce jen tohle Jak se měly kočky v dobách Egypta? a ni jinýho ani inzerce a tak neproblikne v té liště na hlavní stránce :-( .Pro jistotu sem projela i ostatní články a nic :_( .Ve kterém by ted dáreček měl vůbec být? Tak další body v pytli :-( :_( ...
Zobrazuje mi to na hlavní stránce jen tohle Jak se měly kočky v dobách Egypta? a ni jinýho ani inzerce a tak neproblikne v té liště na hlavní stránce :-( .Pro jistotu sem projela i ostatní články a nic :_( .Ve kterém by ted dáreček měl vůbec být?
Ahoj chci se zeptat proč mi nejde na micinách z článku o egyptu a kočkách najít bodový dáreček je to už tak 2 dny :-( .Přišla sem už tak o 30 bobu :-( ,jinak koníci a hafíci vpoho.
Dáreček je tady:http://www.miciny.cz/clanky/o-kockach-51/kocky-v-dobach-slavy-egypt-4440/ - co všechno nevidíte? Text článku ano? Jaký máte prohlížeč? Kobylatko (14.02.2015 12:07:31) napsal: Tak další body v pytli ... :-( :_(
Kate (15.02.2015 21:35:06) napsal: Dáreček je tady:http://www.miciny.cz/clanky/o-kockach-51/kocky-v-dobach-slavy-egypt-4440/ - co všechno nevidíte? Text článku ano? Jaký máte prohlížeč? Už vše funguje jak předtím ;-D ;-) .
A jste si jistá, že hledáte ve správném článku? Kobylatko (13.02.2015 09:40:53) napsal: Ahoj chci se zeptat proč mi nejde na micinách z článku o egyptu a kočkách najít bodový dáreček je to už tak 2 dny :-( .Přišla sem už tak o 30 bobu :-( ,jinak koníci a hafíci vpoho.
Jaké dárečky myslíte? Dárečky na profilech, které můžete kamarádům poslat jsou a jsou především vánoční. ;-) Jestliže myslíte dárky v bonus programu, tak bonus program je pozastaven kvůli svátkům a dovoleným - informovali jsme o tom na titulní stránce v novinkách. Pozastaven bude do 2.1.2015. ;-D Aneleh (30.12.2014 12:27:45) napsal: Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy budou zase dárečky pro Miciny? Nebyly ani žádné vánoční :( . Děkuji.
Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy budou zase dárečky pro Miciny? Nebyly ani žádné vánoční :( . Děkuji.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?