Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím, již druhý den se nemohu podívat na dárečky, které moje kočička dostala od kamarádů. A nemohu ani kamarádům dárečky poslat.:( Prosím, poraďte co s tím. Díky.
Dobrý den pane admine Libore, tak jak je (snad)zvykem, jsem obdržel na kontaktní email 1.1.2018 v 23:55 hodin, přání k narozeninám pro mého kocoura Bobeše (měl 2 roky). Třetí den po obdržení 3.2.2018 jsem v daném blahopřejném e-mailu klikl na přání v domění že tak získám v bonus programu body pro Bobeše k narozeninám (tedy pokud se ještě dávají). Bohužel nic. Odkaz mne sice přesměroval na Účet bonus programu - ale nic mi nenabídl (ani bod). Pokoušel jsem se o to každý den a stejné! Prostě body nikde. Chci se tedy optat admine pane Libore, zda měli být body nějaké připsány či nikoli, nebo kde je tedy chyba. Dnes je 9.1.2018 a bohužel jaksi zde ve všední dny žádný admin není, který by toto mohl vyřešit...tak nevím...Děkuji za odpověď a případnou nápravu (třeba i zde se opakujících nesmysl zpráv). Zdeněk a smutný Bobeš :-DD ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?