Diskuze Dárečky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (21.03.2017 10:18:41) napsal: Dobrý den, k pozastavení bonus programu došlo ze dvou důvodů - jedním je EET a druhým je změna majitele portálu. Děkujeme za vysvětlení, Miciny byly vždy nejlepší stránkou pro zvířátka, bylo by nám bez nich moc smutno, tak doufáme, že nový majitel je opět rozjede se vším všudy ;-D :-)
Prosím, admistrátoři, mohli byste se nějak vyjádřit k tomu, proč byly zrušeny dárečky za nastřádané body? Zda ještě budou či nebudou? Bylo by to vůči nám slušné a fér a nikoliv dělat mrtvého brouka. Děkuji.
Odpovědi si myslím že se nedočkáme .O změně hodnocení profilů taky nikdo nedal vědět .
Dobrý den, prosíme o strpení. Body nadále sbírejte, neztratí se Vám. Chystáme pro Vás nové dárečky a novinky, které během pár týdnu budou nachystány. Děkujeme za trpělivost, za Miciny.cz Libor Aneleh (11.03.2017 11:49:31) napsal: Prosím, admistrátoři, mohli byste se nějak vyjádřit k tomu, proč byly zrušeny dárečky za nastřádané body? Zda ještě budou či nebudou? Bylo by to vůči nám slušné a fér a nikoliv dělat mrtvého brouka. Děkuji.
Dobrý den, k pozastavení bonus programu došlo ze dvou důvodů - jedním je EET a druhým je změna majitele portálu. Kobylatko (18.03.2017 09:29:19) napsal: Odpovědi si myslím že se nedočkáme .O změně hodnocení profilů taky nikdo nedal vědět .
Taktéž díky za vysvětlení ;-) :-) .Na novinky a dárečky jsem zvědavá ;-D ;-) .
Libor (21.03.2017 11:42:30) napsal: Dobrý den, prosíme o strpení. Body nadále sbírejte, neztratí se Vám. Chystáme pro Vás nové dárečky a novinky, které během pár týdnu budou nachystány. Děkujeme za trpělivost, za Miciny.cz Libor Těch slíbených pár týdnů - to je jaký časový úsek? Už je 13.5. a dárečky za body stále nikde!>:)
Aneleh (15.05.2017 12:48:21) napsal: Taky mi začíná být jasné, že jsme naletěli, vždyť se neděje vůbec nic!!! Slušela by se aspoň nějaká zpráva, že?:( Nejhorší je že jsme koupili bodíky, aby jsme mohli něco koupit - vybraný dáreček Kirby. Najednou vše zablokované, dárečky nikde, bodíků spousty a penízky na kontě neznámo komu?! Návoz zboží 3 měsíce je hodně dost :-) páni admini (asi máte obrovský sklad), ale já musela koupit dárky jinde zatímco u Vás penízky a nejen mé leží (nebo už ne)?!...Tak jak je to v pohádce "Ať žijí duchové" ..."Prodali nás kamarádi" :-) a doufám že i NENAPÁLILI :-D
Zdeněk (14.05.2017 10:24:00) napsal: Inu dvounožec Sobotka taky sliboval a hle, národ mu to stále baští :-) >:-( . Pár týdnů je snad va, ne?! Tedy pokud "pár" ještě v matematice platí za dva :-) ;-) . Oni admini mají problém i odpovídat na emaily natož na komentáře (většinou pouze zkopírují co už napsali). Ani body za narozeniny nedávají, jen mlží a mlží ... jak plži :-D ;-) Taky mi začíná být jasné, že jsme naletěli, vždyť se neděje vůbec nic!!! Slušela by se aspoň nějaká zpráva, že?:(
Zdeněk (14.05.2017 10:24:00) napsal: Inu dvounožec Sobotka taky sliboval a hle, národ mu to stále baští :-) >:-( . Pár týdnů je snad va, ne?! Tedy pokud "pár" ještě v matematice platí za dva :-) ;-) . Oni admini mají problém i odpovídat na emaily natož na komentáře (většinou pouze zkopírují co už napsali). Ani body za narozeniny nedávají, jen mlží a mlží ... jak plži :-D ;-) Jj,je taková doba, ještě že my kočiny to máme jasně v hierarchii vyhraněné (bez kompetencí a kariérního růstu) :-D . Prostě jsme jaké jsme a nemusíme nic slibovat a přetvařovat se za kus žvance (mno ale šunka, proč ne že?!)!
Půlka června, dárečky nikde, vysvětlení žádné. Takže - milí admini, jděte do prd.......Končím s Vámi, jste podvodníci.
Jak napsali administrátoří mé přítelkyni, chystají spuštění nového webu v srpnu. Zde by měla být údajně větší možnost idividualního nastavení jednotlivých prověřených uživatelů (tak aby se naplnilo že každý řádně registrovaný uživatel má právo hlasu - nikoli pouze jedna IP / což je v rodině diskriminující a proti pravidlům tohoto portzálu). Údajně se máme těšit i na mnohé novinky ... jen mám obavy aby to opravdu bylo, jelo a nešlo pouze zase o sliby...co říkate admnine Libore?! ;-)
Zuzka (16.06.2017 23:34:29) napsal: Půlka června, dárečky nikde, vysvětlení žádné. Takže - milí admini, jděte do prd.......Končím s Vámi, jste podvodníci. Taky už jsem z těch lží fakt naštvaná.Pořád jen lži,ignorace ... atd .Nějak se tu zastavil čas,články oničem furt se pakující,hlásí mi to furt soutěže který už jsou dávno uzavřený ... atd atd .
Zuzka (13.05.2017 16:25:51) napsal: Těch slíbených pár týdnů - to je jaký časový úsek? Už je 13.5. a dárečky za body stále nikde!>:) Inu dvounožec Sobotka taky sliboval a hle, národ mu to stále baští :-) >:-( . Pár týdnů je snad va, ne?! Tedy pokud "pár" ještě v matematice platí za dva :-) ;-) . Oni admini mají problém i odpovídat na emaily natož na komentáře (většinou pouze zkopírují co už napsali). Ani body za narozeniny nedávají, jen mlží a mlží ... jak plži :-D ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?