Diskuze Dárečky do bonus programu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nechte se překvapit, přeci to nebudeme prozrazovat předem ;-) mamba007 (25.01.2014 20:39:10) napsal: Ahoj chtěla bych se zeptat kdy budou nové dárečky v bonus programu. Děkuji za odpověď
Ahoj chtěla bych se zeptat kdy budou nové dárečky v bonus programu. Děkuji za odpověď
S těmi dárečky pro kočičky je to pořád stejné, nic nového pro ně není, zatímco pro pejsky a koníky jsou pěkné dárky stále. Moje dcera pro pejska má stále z čeho vybírat a já pro svoji kočičku pořád to samé co na vánoce. Přece my máme svoje zvířátko stejně rádi a že je tu pejsků víc, není důvod, proč nás šidit. Vždyť je spousta krásných dárků i pro kočičky! Proč třeba nemáme také svačinový box, různé dobroty, trička s kočkami, knížek o koček, obrázků, hrnečků apod. je spousta, nemluvě o hračkách, kterých je pro mňoukalky nepočítaně. Dříve tyto dárečky byly, najednou už dost dlouhou dobu nic. Ty rolničky a obojky už jsou tam úplně trapný, to se tedy nezlobte. :( >:-(
Ahojky, chtěla bych se zeptat, ostatně ta otázka už tady padla v lednu letošního roku,kdy budou nové dárečky na micinách?8-} Myslím si, že dárečky s vánočním motivem by si už zasloužily vyměnit. Děkuji za odpověď.
Evuška15294 (16.02.2014 15:37:39) napsal: Ano, srdíčko taky nĕjak postrádáme a nemusí být ani Valentýna.;-)
markisz (15.02.2014 21:56:36) napsal: Ano, přesně to by mě zajímalo taky!! NEdávno jsem se chtěla zeptat, jestli budou srdíčkové dárečky, jakože někdo slaví toho VAlentýna, ale pak mi přišlo, že bych se ptala zbytečně, že tam určitě nenechají vánoční dárky. Tak jsem se sekla no:-~
Na haficích je už nová soutěž. Než bude i na micinách, tak to bude snad za 2 měsíce. :-(
mamba007 (16.02.2014 09:16:57) napsal: Aha.. Takže to znamená až tak někdy za rok... :( Taky si to myslím. 8-}
Radka (27.01.2014 09:05:05) napsal: Nechte se překvapit, přeci to nebudeme prozrazovat předem ;-) Aha.. Takže to znamená až tak někdy za rok... :(
Evuška15294 (15.02.2014 19:07:05) napsal: Ahojky, chtěla bych se zeptat, ostatně ta otázka už tady padla v lednu letošního roku,kdy budou nové dárečky na micinách?8-} Myslím si, že dárečky s vánočním motivem by si už zasloužily vyměnit. Děkuji za odpověď. Ano, přesně to by mě zajímalo taky!! NEdávno jsem se chtěla zeptat, jestli budou srdíčkové dárečky, jakože někdo slaví toho VAlentýna, ale pak mi přišlo, že bych se ptala zbytečně, že tam určitě nenechají vánoční dárky. Tak jsem se sekla no:-~
Radka (16.02.2014 22:13:55) napsal: Musíte víc objednávat současné dárečky, až dojdou, přidáme nové ;-) To je Váš problém a ne náš. Zřejmě jich objednáváte moc, všichni už mají objednáno! Takže to tam teď budou nastálo? To je takový problém objednávat dárků menší množství, aby se mohly častěji obměňovat? Nikdo nebude přece objednávat svojí kočičce pořád to samý dokola! A vánoční dárky snad patří k Vánocům, to je tam hodláte nechat do příštích Vánoc? 8-}
markisz (17.02.2014 00:07:25) napsal: A kdy vyměníte ty virtuální vánoční dárky??:-~ To je Váš problém a ne náš. Zřejmě jich objednáváte moc, všichni už mají objednáno! Takže to tam teď budou nastálo? To je takový problém objednávat dárků menší množství, aby se mohly častěji obměňovat? Nikdo nebude přece objednávat svojí kočičce pořád to samý dokola! A vánoční dárky snad patří k Vánocům, to je tam hodláte nechat do příštích Vánoc?8-}
Radka (16.02.2014 22:13:55) napsal: Musíte víc objednávat současné dárečky, až dojdou, přidáme nové ;-) A kdy vyměníte ty virtuální vánoční dárky??:-~
Musíte víc objednávat současné dárečky, až dojdou, přidáme nové ;-)
Super, virtuální dárky už jsou, konečně:-D To srdíčko mi tam fakt chybělo. Kéž bych uměla šetřit s body a mohla si objednat nějaký dárek:-D Ale raději pošlu ten virtuální:D
Radka (17.02.2014 20:44:21) napsal: Proč myslíte, že se neobjednávají? Že o ně nemáte zájem vy neznamená, že ho nemá nikdo jiný ;-) Momentálně je jednoduše na výběr z pěti dárečků, pokud se vám líbí, objednejte, pokud ne, počkejte si, až je vyměníme za jiné. Výměnu virtuálních dárků zjistím. Když pořád ty staré zůstávají, tak z toho usuzuji, že už se neobjednávají, jinak by přece byly dávno vyprodány a tím pádem vyměněny za nové.;-)
Co zkusit tohle?třeba by to ocenily i jiní uživatelé.http://www.lekarnakuklik.cz/caniverm-forte-tbl-1x0-7g-a-u-v.html
Aneleh (17.02.2014 12:56:58) napsal: Tady si z nás někdo už opravdu utahuje!! Současné dárečky už se jaksi neobjednávají, to snad vidíte!! Proč myslíte, že se neobjednávají? Že o ně nemáte zájem vy neznamená, že ho nemá nikdo jiný ;-) Momentálně je jednoduše na výběr z pěti dárečků, pokud se vám líbí, objednejte, pokud ne, počkejte si, až je vyměníme za jiné. Výměnu virtuálních dárků zjistím.
Dione (17.02.2014 12:22:08) napsal: To je Váš problém a ne náš. Zřejmě jich objednáváte moc, všichni už mají objednáno! Takže to tam teď budou nastálo? To je takový problém objednávat dárků menší množství, aby se mohly častěji obměňovat? Nikdo nebude přece objednávat svojí kočičce pořád to samý dokola! A vánoční dárky snad patří k Vánocům, to je tam hodláte nechat do příštích Vánoc? 8-} Souhlasím s Vámi. ;-) Vánoce trvají pouze jeden měsíc a ne 3 měsíce. 8-} Už bych taky moc ráda uvítala nějaké nové dárky, sice jsem kočce ještě nic neobjednala, ale ty všechny dárečky co jsou teď v bonus programu už kočka měla, takže bych uvítala něco nového co ještě neměla. Třeba tam můžete dáte nějaké vzorečky krmiv. Kdysi tady na micinách bylo v bonus programu krmivo Brit Care. Opět bych uvítala něco takového. ;-) Nebo nějaké potřeby, které se přidají páníčkům (kleštičky na drápky, pinzety na klíšťata). Pro kočičky např. nějaké pamlsky.
Dione (17.02.2014 12:22:08) napsal: To je Váš problém a ne náš. Zřejmě jich objednáváte moc, všichni už mají objednáno! Takže to tam teď budou nastálo? To je takový problém objednávat dárků menší množství, aby se mohly častěji obměňovat? Nikdo nebude přece objednávat svojí kočičce pořád to samý dokola! A vánoční dárky snad patří k Vánocům, to je tam hodláte nechat do příštích Vánoc? 8-} Tady si z nás někdo už opravdu utahuje!! Současné dárečky už se jaksi neobjednávají, to snad vidíte!! Objednali jste snad pět dárečků na pět let dopředu?? To si jako myslíte, že si někdo už téměř na jaře objedná vánoční obojek s rolničkou? Zřejmě je třeba staré, neaktuální a neprodejné dárky stáhnout, nahradit je novými a po čase je možné zase ty staré dávat postupně zpátky (až můj kočičí miláček roztrhá stojící myšku, tak mu třeba ráda objednám za čas další, ale rozhodně ne teď).8-} >:)
Aneleh (15.02.2014 16:36:02) napsal: To je více než jasné, že je upřednostňujete a vidí to každý, kdo se podívá a hlavně sleduje dárečky u Hafíků a u Micin. Hafíci mají plných dvanáct různých dárků, které se pravidelně obměňují, kdežto u Micin najdete pět dárků ani zdaleka ne takové hodnoty a co je nejhorší - už několik měsíců stále stejné! Jsme z toho smutní a mrzí nás to :( Vašim argumentům nelze věřit: když objednáváte všem stejně, proč tedy nejsou dárky u všech ve stejném počtu a stejně často měněné? Jsem tu už několik let a vždy byly dárky spravedlivě vyvážené a šlo to, nechápu, proč najednou to nejde. Ach jooooo :-( Někdy mám opravdu pocit, že se admini o hafíky starají více, než tady na micinách. :(
Radka (14.02.2014 19:37:40) napsal: Na Micinách máte na výběr z pěti dárků, mě se to nezdá málo ;-) Na Hafiky, Miciny i Koníčky objednáváme současně, takže se nemusíte bát, že bychom Hafiky nějak upřednostňovali. To je více než jasné, že je upřednostňujete a vidí to každý, kdo se podívá a hlavně sleduje dárečky u Hafíků a u Micin. Hafíci mají plných dvanáct různých dárků, které se pravidelně obměňují, kdežto u Micin najdete pět dárků ani zdaleka ne takové hodnoty a co je nejhorší - už několik měsíců stále stejné! Jsme z toho smutní a mrzí nás to :( Vašim argumentům nelze věřit: když objednáváte všem stejně, proč tedy nejsou dárky u všech ve stejném počtu a stejně často měněné? Jsem tu už několik let a vždy byly dárky spravedlivě vyvážené a šlo to, nechápu, proč najednou to nejde.
Radka (14.02.2014 19:37:40) napsal: Na Micinách máte na výběr z pěti dárků, mě se to nezdá málo ;-) Na Hafiky, Miciny i Koníčky objednáváme současně, takže se nemusíte bát, že bychom Hafiky nějak upřednostňovali. To snad není pravda! Vždyť Hafíci mají dárečků 11, tedy víc než jednou tolik - ale nejde ani tak o jejich počet, jako o to, že jim se tam MĚNÍ, ale u Micin jsou STÁLE TY SAMÉ!!!>:) 8-}
Radka (14.02.2014 19:37:40) napsal: Na Micinách máte na výběr z pěti dárků, mě se to nezdá málo ;-) Na Hafiky, Miciny i Koníčky objednáváme současně, takže se nemusíte bát, že bychom Hafiky nějak upřednostňovali. Jenže ty dárečky tam jsou pořád stejné. 8-}
Na Micinách máte na výběr z pěti dárků, mě se to nezdá málo ;-) Na Hafiky, Miciny i Koníčky objednáváme současně, takže se nemusíte bát, že bychom Hafiky nějak upřednostňovali.
Aneleh (13.02.2014 10:41:14) napsal: S těmi dárečky pro kočičky je to pořád stejné, nic nového pro ně není, zatímco pro pejsky a koníky jsou pěkné dárky stále. Moje dcera pro pejska má stále z čeho vybírat a já pro svoji kočičku pořád to samé co na vánoce. Přece my máme svoje zvířátko stejně rádi a že je tu pejsků víc, není důvod, proč nás šidit. Vždyť je spousta krásných dárků i pro kočičky! Proč třeba nemáme také svačinový box, různé dobroty, trička s kočkami, knížek o koček, obrázků, hrnečků apod. je spousta, nemluvě o hračkách, kterých je pro mňoukalky nepočítaně. Dříve tyto dárečky byly, najednou už dost dlouhou dobu nic. Ty rolničky a obojky už jsou tam úplně trapný, to se tedy nezlobte. :( >:-( Souhlasím s Vámi. ;-) :_/
S těmi dárečky pro kočičky je to pořád stejné, nic nového pro ně není, zatímco pro pejsky a koníky jsou pěkné dárky stále. Moje dcera pro pejska má stále z čeho vybírat a já pro svoji kočičku pořád to samé co na vánoce. Přece my máme svoje zvířátko stejně rádi a že je tu pejsků víc, není důvod, proč nás šidit. Vždyť je spousta krásných dárků i pro kočičky! Proč třeba nemáme také svačinový box, různé dobroty, trička s kočkami, nemluvě o hračkách, kterých je pro mňoukalky nepočítaně. Dříve tyto dárečky byly, najednou nic.:(
Radka (27.01.2014 09:05:05) napsal: Nechte se překvapit, přeci to nebudeme prozrazovat předem ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?