Diskuze Dárečky jen pro vyvolené?!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, Zdeňku, žiju :-DD Dárečky jsou již aktualizovány i na Micinách ;-) Jak už jsem psal jinde, naše pozornost se teď plně upíná k novému webu a tak se zkrátka může někdy stát, že něco opomeneme. Není to úmyslné a už vůbec ne diskriminační. S přepínáním webů a nutnosti opětovného přihlašování bohužel nic neuděláme, budete to muset vydržet. Na nových stránkách už bude přihlašování pouze jedno. Využití bodů platí, ale je vázáno na nové stránky a spuštění eshopu. Nebojte se nic, o body opravdu nikdo nepřijde. Pozdravujte Lumpíka a Bobeše a mějte krásné podzimní dny ;-D Zdeněk (23.10.2017 19:53:14) napsal: Pane Libore (snad občas zajdete i zde na miciny a odpovíte - pokud ještě žijete):-D ;-) Tak jak jsem zjistil, změna dárečků (z velikonočních na halloweenové) proběhla na hafících. Kdežto zde na micinách se nic nezměnilo. Proč jsou opět miciny diskriminovány, přestože Libore tvrdíte že ze všech chcete udělat jednu velkou rodinu ... myslím že začátek tomu moc nenapovídá. Snad mne tedy nebude nikdo kamenovat když mu pošlu na halloween velikonoční vajíčko (asi to tak dle Hellou Sandy má být správně, my Češi jsme asi ještě drochu jinde než Ámerika,že)? Ostatně ani reakce zde na micinách na připomínku že přechod z hafíků na koníky a naopak dělá problémy nikdo nevyslyšel (stále se musíme zbytečně dvakrát přihlašovat, zvláště přes mobilní aplikaci). Mno a na závěr, když už stále slibujete možnost využít body (a stále nic jen to oddalujete), proč neumožnit charitu a body odeslat na něco užitečného. Je škoda že jste zvířátkům nedali žádný dárek ke dni zvířat, když už vedete servr s přáteli zvířátek. Inu dobré staré časy...ale co my můžeme vědět lépe než ámerikáni :-D Lumpík, Bobeš a Zdéňa >:)
Pane Libore (snad občas zajdete i zde na miciny a odpovíte - pokud ještě žijete):-D ;-) Tak jak jsem zjistil, změna dárečků (z velikonočních na halloweenové) proběhla na hafících. Kdežto zde na micinách se nic nezměnilo. Proč jsou opět miciny diskriminovány, přestože Libore tvrdíte že ze všech chcete udělat jednu velkou rodinu ... myslím že začátek tomu moc nenapovídá. Snad mne tedy nebude nikdo kamenovat když mu pošlu na halloween velikonoční vajíčko (asi to tak dle Hellou Sandy má být správně, my Češi jsme asi ještě drochu jinde než Ámerika,že)? Ostatně ani reakce zde na micinách na připomínku že přechod z hafíků na koníky a naopak dělá problémy nikdo nevyslyšel (stále se musíme zbytečně dvakrát přihlašovat, zvláště přes mobilní aplikaci). Mno a na závěr, když už stále slibujete možnost využít body (a stále nic jen to oddalujete), proč neumožnit charitu a body odeslat na něco užitečného. Je škoda že jste zvířátkům nedali žádný dárek ke dni zvířat, když už vedete servr s přáteli zvířátek. Inu dobré staré časy...ale co my můžeme vědět lépe než ámerikáni :-D Lumpík, Bobeš a Zdéňa >:)
Zdeněk (27.10.2017 19:44:57) napsal: Děkuji za odpověď :-D ;-)
Libor (27.10.2017 15:04:48) napsal: Dobrý den, Zdeňku, žiju :-DD Dárečky jsou již aktualizovány i na Micinách ;-) Jak už jsem psal jinde, naše pozornost se teď plně upíná k novému webu a tak se zkrátka může někdy stát, že něco opomeneme. Není to úmyslné a už vůbec ne diskriminační. Děkuji za odpověď :-D ;-) S přepínáním webů a nutnosti opětovného přihlašování bohužel nic neuděláme, budete to muset vydržet. Na nových stránkách už bude přihlašování pouze jedno. Využití bodů platí, ale je vázáno na nové stránky a spuštění eshopu. Nebojte se nic, o body opravdu nikdo nepřijde. Pozdravujte Lumpíka a Bobeše a mějte krásné podzimní dny ;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?