Diskuze Dárečky k profilům a deníček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, jak jsem již v nějaké diskuzi zodpovídala – ano, uvažujeme o zviditelnění posledního zápisu v deníčku. Do konce týdne to snad bude hotové. Co se týká editace veterináře – podíváme se na to s programátorem. Svatik (26.05.2009 23:44:21) napsal: Ahoj, už poněkolikáté se ptám, jestli neuvažujete o zviditelnění posledního zápisu v deníčku nebo jeho části, jako to bylo ve staré verzi? Díky. A ještě jeden dotaz: při vytvoření nového profilu jde vyplnit veterinář. Jde vyplnit i u stávajících profilů? Jestli ano, napíšete mi prosím kde? Jsem asi úplně slepá, ale neumím to najít. Ještě jednou díky.
Ahoj, už poněkolikáté se ptám, jestli neuvažujete o zviditelnění posledního zápisu v deníčku nebo jeho části, jako to bylo ve staré verzi? Díky. A ještě jeden dotaz: při vytvoření nového profilu jde vyplnit veterinář. Jde vyplnit i u stávajících profilů? Jestli ano, napíšete mi prosím kde? Jsem asi úplně slepá, ale neumím to najít. Ještě jednou díky.
Ahoj, už poněkolikáté se ptám, jestli neuvažujete o zviditelnění posledního zápisu v deníčku nebo jeho části, jako to bylo ve staré verzi? Díky. A ještě jeden dotaz: při vytvoření nového profilu jde vyplnit veterinář. Jde vyplnit i u stávajících profilů? Jestli ano, napíšete mi prosím kde? Jsem asi úplně b**á, ale neumím to najít. Ještě jednou díky.
Kate napsal(a): Ahoj, jak jsem již v nějaké diskuzi zodpovídala – ano, uvažujeme o zviditelnění posledního zápisu v deníčku. Do konce týdne to snad bude hotové. Re/ proč nemůže být viditelná jen část posledního zápisu v deníčku??? Proč musím mít zobrazen celý poslední příspěvek???? Mám hrozitánsky upovídané hafany a tak mi tyto příspěvky zdobí celý profil!!!! Kdy bude konečně možnost dokoupení prostoru pro fotky a videa, kdy bude konečně nastavena možnost editace pořadí profilů, proč je má, stále seřazené jinak než byly původně???? Děkuji za odpověď.
Ahoj, poslední zápis v deníčku už je vidět… Podle požadavků většiny uživatelů na tuto funkci, je vidět celý poslední záznam. Videa a fotky – nechci slibovat termín, ale budou. Snad již v příštím týdnu. Sněhurka a Puppi (27.05.2009 20:52:42) napsal: Kate napsal(a): Ahoj, jak jsem již v nějaké diskuzi zodpovídala – ano, uvažujeme o zviditelnění posledního zápisu v deníčku. Do konce týdne to snad bude hotové. Re/ proč nemůže být viditelná jen část posledního zápisu v deníčku??? Proč musím mít zobrazen celý poslední příspěvek???? Mám hrozitánsky upovídané hafany a tak mi tyto příspěvky zdobí celý profil!!!! Kdy bude konečně možnost dokoupení prostoru pro fotky a videa, kdy bude konečně nastavena možnost editace pořadí profilů, proč je má, stále seřazené jinak než byly původně???? Děkuji za odpověď.
Ahoj, určitě, na deníčky se podíváme. S dokoupením prostoru pro fotky to bude trochu složitější, ale máme to na seznamu :) Phoebe&Adel (26.05.2009 13:10:08) napsal: Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy bude možné si za piškotky dokoupit fotky k profilu, protože už mám skoro plno:-) a pak jestli by bylo možné zase v deníčku dopisovat k již minulým datům zápisky. Nejde tak o piškotky, ale třeba bych zpětně chtěla dopsat k určitému dni zážitek. A nebo třeba upravit zápisek. Minule jsem si rozepsala zápis do deníčku a nestihla ho dopsat a myslela jsem, že ho budu moci editovat a nejde to. Děkuju, že se na to mrknete:-)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy bude možné si za piškotky dokoupit fotky k profilu, protože už mám skoro plno:-) a pak jestli by bylo možné zase v deníčku dopisovat k již minulým datům zápisky. Nejde tak o piškotky, ale třeba bych zpětně chtěla dopsat k určitému dni zážitek. A nebo třeba upravit zápisek. Minule jsem si rozepsala zápis do deníčku a nestihla ho dopsat a myslela jsem, že ho budu moci editovat a nejde to. Děkuju, že se na to mrknete:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?