Diskuze Dárečky pro psy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky ... co kdybyste sem přidali zase nějaké nové dárečky ať můžou kamarádi posílat? Pá M.;-)
Ilča (09.10.2009 19:37:22) napsal: Krásné nápady. A k podzimu patří hlavně barevné listí - třeba javorové a taky hrozen vína, nebo pěkně oranžová dýně. Ten hrozen je pěkný,dýně byla vloni...;-) Listí je taky pěkné...:-) Takže je z čeho vybírat...Aja.
kamarádi B♥R (28.09.2009 16:21:34) napsal: Ahojky ... co kdybyste sem přidali zase nějaké nové dárečky ať můžou kamarádi posílat? Pá M.;-) taky souhlasím!!!;-)
Jo,jo souhlasím.. Ty staré dárečky jsou s prominutím už ohrané..:-DD Chtěla bych se zeptat kdy budou nové dárky?? Díky za odpověd pá Hrancle..;-)
Aja (09.10.2009 23:39:36) napsal: Ten hrozen je pěkný,dýně byla vloni...;-) Listí je taky pěkné...:-) Takže je z čeho vybírat...Aja. Necháme se překvapit, co pro naše chlupáče připraví za dárečky. Podzimních motivů je dost. Ještě mě napadá dubový list i se žaloudkem nebo třeba kaštánek, částečně vykukující z pichlavé slupky:D
Phoebe&Adel (09.10.2009 17:58:49) napsal: drak, jablíčko, hříbek, lístek a třeba i šiška ze stromu:-D To je dobré,ale jablka mají koníci...Třeba větev,aby byla jako psí klacek,t.j.kus dřeva na žvýkání.Ostatní je dobré,může být i barevný větrník;-) .Píše Toník a Aja.
drak, jablíčko, hříbek, lístek a třeba i šiška ze stromu:-D
Nějaký stromek třeba uplně holý bez listí.. Nebo nějak znázornit vítr ale to je trochu hloupé.:-D :-D a ještě topení:-D :-D ;-D ;-)
Co takhle ořech ... mňam,ˇmnam ...;-)
Svatik (09.10.2009 16:30:33) napsal: Ahoj, naši psi taky žerou jablka. A jako podzimní dáreček mě napadá třeba nějaký hříbek nebo už zmíněný drak. Přopojuji se: drak, kaštan, jablko, hruška, hříbek - úplně perfektní podzimní dárky ;-) ;-) :-)
Ahoj, naši psi taky žerou jablka. A jako podzimní dáreček mě napadá třeba nějaký hříbek nebo už zmíněný drak.
Jessica (09.10.2009 14:01:55) napsal: Co třeba drak s nějakým pěkným obličejem? :-DD To je to první, co mě napadne k podzimu :-D K podzimu taky patří kaštan :-DD nebo by šlo dát hrušku či jabko (někteří psi je dokonce i žerou - ty naši určitě) :D
Ořech,kaštan,list,větev atd. všechno je super
Ilča (10.10.2009 11:49:09) napsal: Necháme se překvapit, co pro naše chlupáče připraví za dárečky. Podzimních motivů je dost. Ještě mě napadá dubový list i se žaloudkem nebo třeba kaštánek, částečně vykukující z pichlavé slupky:D Ještě mě napadá květ jiřiny nebo astry a známkou podzimu je i ocůn.
Tiež si myslím že dobre by bolo nejaký jesenný motív bud lítie so žaludom gaštany ale psy majú radi aj orechy aspon Aiduška ich lubila pozdáva sa mi aj vetvička s nejakým listom tekvica svietiaca ved to tiež patrí k jeseni no hádam aj pár galoší ved v jeseni často prší a ešte nejakú lucerničku lebo už je skoro tma aby sa dalo zasvietiť si alebo baterku Jarmila:-) :-) :-)
Jaromíra (14.10.2009 19:42:09) napsal: Ahojky.Dárečky jsou nádherný,ale opět za ně chcete moc :-( .Žádný nejde pod šedesát bodů.Ráda obdarovávám kamarády,ale takhle to pujde opravdu hodně pomalu :( Nechcete to přehodnotit ?? Díky Mirka Naprosto souhlasím8-} 8-} ;-)
Jerry (14.10.2009 07:59:11) napsal: A co takhle přidat příběh, za který můžete získat až 80 bodů. A přidání akce za 50 bodů. A hned bude na dárečky. ;-) Ahoj Jerry,:D souhlasím v jednom.Příběhy ano.Často čtu příběhy ,které jsou napsány velmi krátce a ještě s gramatickými chybami. Ne s překlepy!Ale dárky jsou děsně drahé...Navíc otázka hodnocení,nic ve zlém,vždy záleží na posouzení adminů.Máte na to právo,ale třeba máte jiný vkus,což je jasné i lidské...Je to ten samý problém,jak se lidi dohadovali u fotek.Někomu se líbí ta,druhému ,,ona fotka"...;-) Když se sejdeme ,tak asi těžko zvolíme nejlepší knihu nebo film,apod...;-)Já se klidně podělím,resp. Toník,o naše zážitky,ale dávám je do deníčku.Velmi často čtu příběhy jiných,některé jsou pěkné...:-) Ale často je nikdo nečte či k nim ani nezabrousí...8-} To je škoda.Takže dávám ,,jen do deníčku"...Aja.
Ahojky.Dárečky jsou nádherný,ale opět za ně chcete moc :-( .Žádný nejde pod šedesát bodů.Ráda obdarovávám kamarády,ale takhle to pujde opravdu hodně pomalu :( Nechcete to přehodnotit ?? Díky Mirka
To je mi líto, ale je bohužel možné, že nám příběhy nedorazily. Pokud nebyly zkopírované, tak bych je schválila. Jestli se s námi chceš ještě podělit, tak je vlož znovu. ;-) Děkuju levandulka (14.10.2009 13:32:49) napsal: Taky jsem odeslala několik příběhů, ještě před tou malou změnou stránek a nic - neotiskli jste ani jeden. A myslím, že by se to dalo číst a s tou gramatikou to asi taky nebylo nejhorší ( když čtu jiné články ...) a to se přiznávám, že čeština není moje mateřština. K novým dárečkům, taky si myslím, že cena je přemrštěná a souhlasím se Sisi, pokuď chci dát kamarádům nové dárky (podotýkám nové) za ten týden to vyjde na moc málo kámošů. ;-) ;-) ;-)
Jerry (14.10.2009 14:11:01) napsal: Příběh se nezobrazí hned, čeká na schválení. Ale již máš krásný příběh zveřejněn. :-DD Lenka Děkuji,;-) já tam ještě nic nevkládala.To víš,věčný boj PC kontra já...Aja.
Mojzinka (14.10.2009 21:32:24) napsal: Jsem taky pro slevu :-D sice je ekon.krize ale 40-80 za 1 dáreček je dost.:-D Díky za zvážení. Hafoj !! Taky bychom vítali slevu dárečků!!Zbytečně vysoká cena!! A kam se poděl oblíbený míček??? Charlie:-) :-) Ten tam chybí>:) >:) >:-(
Hlavně ty co mají na koníčkách jsou mnohem lepší (podzimní) drak,kaštany,list ty by byli pěkné i zde :)
Jsem taky pro slevu :-D sice je ekon.krize ale 40-80 za 1 dáreček je dost.:-D Díky za zvážení.
Dávám všem za pravdu,dáreček za 60-80 Kč je už opravdu moc.:-( Míček mi tam také chybí,Snad si to vezmou admini trošku k srdíčku:-)rádi dáváme nějaké bodíky na sbírku tam,kde to aspoň trošku pomůže,pak už nezbyde nic pro kamarády,které máme tady.:-~
Dárečky jsou levnější!! !! :-) DÍKY
Myslím že byste slevit mněli alespoň o deset piškotků - zdá se mi moc přehnaný tam dávat za 80 ... :-( :-( Dárečky musím teda pochválit povedli se ...,ale ta cena ...
Příběh se nezobrazí hned, čeká na schválení. Ale již máš krásný příběh zveřejněn. :-DD Lenka Aja (14.10.2009 12:32:08) napsal: Já vím,směřovala jsem to spíše na nás-dospěláky!!!;-) Jinak jsem odeslala příběh i s fotkou,ale nic se mně nezobrazilo...;-) Díky.Aja.
Aja (14.10.2009 12:32:08) napsal: Já vím,směřovala jsem to spíše na nás-dospěláky!!!;-) Jinak jsem odeslala příběh i s fotkou,ale nic se mně nezobrazilo...;-) Díky.Aja. Taky jsem odeslala několik příběhů, ještě před tou malou změnou stránek a nic - neotiskli jste ani jeden. A myslím, že by se to dalo číst a s tou gramatikou to asi taky nebylo nejhorší ( když čtu jiné články ...) a to se přiznávám, že čeština není moje mateřština. K novým dárečkům, taky si myslím, že cena je přemrštěná a souhlasím se Sisi, pokuď chci dát kamarádům nové dárky (podotýkám nové) za ten týden to vyjde na moc málo kámošů. ;-) ;-) ;-)
Jerry (14.10.2009 12:27:57) napsal: Ahoj Ajo ;-), to máš bohužel pravdu, ze začátku jsem se snažila příběhy opravovat, ale to nebylo možné. :-( Proto si autor za gramatiku ručí sám, pokud jsou tam chyby, tak dávám mmohem méně bodů. Přiznávám, že si toho nemusím vždy všimnout. Některé kolikrát přemýšlím, jestli je rovnou nesmazat. Ale zase tu jsou i děti, kteří to ještě tak super napsat třeba nezvládnou. Možná bych měla zpřísnit. 8-} Ale je tam i spousta článků, které stojí za přečtení. ;-) Já vím,směřovala jsem to spíše na nás-dospěláky!!!;-) Jinak jsem odeslala příběh i s fotkou,ale nic se mně nezobrazilo...;-) Díky.Aja.
Ahoj Ajo ;-), to máš bohužel pravdu, ze začátku jsem se snažila příběhy opravovat, ale to nebylo možné. :-( Proto si autor za gramatiku ručí sám, pokud jsou tam chyby, tak dávám mmohem méně bodů. Přiznávám, že si toho nemusím vždy všimnout. Některé kolikrát přemýšlím, jestli je rovnou nesmazat. Ale zase tu jsou i děti, kteří to ještě tak super napsat třeba nezvládnou. Možná bych měla zpřísnit. 8-} Ale je tam i spousta článků, které stojí za přečtení. ;-) Aja (14.10.2009 11:42:03) napsal:
Jerry (14.10.2009 09:52:06) napsal: Nemáš profil mazlíka, tak nevím jestli máš pejska. Ale určitě mají pejkaři spoustu zážitků z výletů (můžeš doporučit místo, kde se mazlíkovi líbilo), z venčení, z hraní,... Ohledně akcí s Tebou nesouhlasím, například minulý měsíc bylo přidáno přes 200 akcí. A určitě to nebyly všechny konané. Sice teď na podzim je už akcí méně, ale určitě jsou. Stačí jen najít a přidat. Je pravda, že je nutné zkontrolovat, zda už tam akce není. Máš pravdu. Profil zde nemám, ale mám pořádného hafana doma. Šla jsem sem na zkoušku, ale po zkušenostech s různými profily, soutěžemi a pod., jsem profil ani nedělala. Zážitků se psy mám za ty roky hodně, ale nemám zájem se s nimi svěřovat nějakému fóru nejen psů.
Nemáš profil mazlíka, tak nevím jestli máš pejska. Ale určitě mají pejkaři spoustu zážitků z výletů (můžeš doporučit místo, kde se mazlíkovi líbilo), z venčení, z hraní,... Ohledně akcí s Tebou nesouhlasím, například minulý měsíc bylo přidáno přes 200 akcí. A určitě to nebyly všechny konané. Sice teď na podzim je už akcí méně, ale určitě jsou. Stačí jen najít a přidat. Je pravda, že je nutné zkontrolovat, zda už tam akce není. Anežka (14.10.2009 08:36:26) napsal:
Nemáš profil mazlíka, tak nevím jestli máš pejska. Ale určitě mají pejkaři spoustu zážitků z výletů (můžeš doporučit místo, kde se mazlíkovi líbilo), z venčení, z hraní,... Ohledně akcí s Tebou nesouhlásím, například minulý měsíc bylo přidáno přes 200 akcí. A určitě to nebyly všechny konané. Sice teď na podzim je už akcí méně, ale určitě jsou. Stačí jen najít a přidat. Je pravda, že je nutné zkontrolovat, zda už tam akce není. Anežka (14.10.2009 08:36:26) napsal:
Anežka (14.10.2009 08:36:26) napsal: Dárečky jsou krásné, ale počet piškotků na ně je opravdu veliký. Myslím, že by mohly být alespoň odstupňované. Třeba za lístek 20, kaštany 40 a draka těch 80. Aby měl každý možnost je poslat. Je fakt, že někdo není psavec:-D
Jerry (14.10.2009 07:59:11) napsal: A co takhle přidat příběh, za který můžete získat až 80 bodů. A přidání akce za 50 bodů. A hned bude na dárečky. ;-) Příběh nebo akce?? Ty si myslíš, že každý má nějaký příběh v záloze a zná veškeré akce?? U příběhů je těžké vybrat o čem napsat, co už tady nebylo a akce, než si nějakou zajímavou najdeš na netu, tak ji tam už třeba někdo dal nebo už je po ní. :( Já už taky šetřím a dárečky posílám jen k narozeninám svým kamarádům a to většinou jen nějaké menší. 8-}
A co takhle přidat příběh, za který můžete získat až 80 bodů. A přidání akce za 50 bodů. A hned bude na dárečky. ;-) SISI (13.10.2009 20:09:31) napsal: A doufám, že zústanou hodně dlouhý čas. Při ceně za jakou se pořizují mi bude trvat hodně dlouho než budu moci podělit kámoše. :-D Trochu čísel: denně dárek 10 bodů (někdy ovšem chybí), zápis do denníčku 5 bodů - to je asi tak věechno co se denně dá získat t.j. týdenně 105 bodů. V soutěži získává jen prvních deset - s tím se počítat nedá. :-DD A co z toho vyplývá: dárek je možné dát třem kamarádům za čtrnáct dní. ;-)
SISI (13.10.2009 20:09:31) napsal: A doufám, že zústanou hodně dlouhý čas. Při ceně za jakou se pořizují mi bude trvat hodně dlouho než budu moci podělit kámoše. :-D Trochu čísel: denně dárek 10 bodů (někdy ovšem chybí), zápis do denníčku 5 bodů - to je asi tak věechno co se denně dá získat t.j. týdenně 105 bodů. V soutěži získává jen prvních deset - s tím se počítat nedá. :-DD A co z toho vyplývá: dárek je možné dát třem kamarádům za čtrnáct dní. ;-) Ještě za komplet vyplněný profil každý týden + 20 bodů ;-) není to mnoho ale na malý dáreček už jo :-|
Jerry (13.10.2009 14:52:37) napsal: Ahoj, ještě nejsou všechny nové dárečky, ještě přibudou. ;-) A doufám, že zústanou hodně dlouhý čas. Při ceně za jakou se pořizují mi bude trvat hodně dlouho než budu moci podělit kámoše. :-D Trochu čísel: denně dárek 10 bodů (někdy ovšem chybí), zápis do denníčku 5 bodů - to je asi tak věechno co se denně dá získat t.j. týdenně 105 bodů. V soutěži získává jen prvních deset - s tím se počítat nedá. :-DD A co z toho vyplývá: dárek je možné dát třem kamarádům za čtrnáct dní. ;-)
Jerry (13.10.2009 14:52:37) napsal: Ahoj, ještě nejsou všechny nové dárečky, ještě přibudou. ;-) Přibudou? To bude super!! Ale co takhle zmírnit cenu?? Jelikož ještě přidáváme body na sbírku příjde mi to nefér...kamaráa nemáme jenom jednoho 8-| 8-|
Ahoj, ještě nejsou všechny nové dárečky, ještě přibudou. ;-) Uživatel22979 (13.10.2009 12:14:58) napsal: Tak máme nové dárečky. Z toho výběru, co se navrhovali - vybrali jste NETYPICKÉ podzimní :-~ (podkova, čtyřlístek to jsou spíš pro štěstí, a dýně je na začátek listopadu), ale bodějž. Co mně mrzí nebo spíš štve je jejich přemrštěná cena,?? když chci kamarádům poslat dárek, tak týden musím poctivě vybírat dárky (jak na Hafíkách, Micinách i Koníčcích, a obdaruju maximálně tři kámoše novými dárky. :-(
Uživatel22979 (13.10.2009 12:14:58) napsal: Tak máme nové dárečky. Z toho výběru, co se navrhovali - vybrali jste NETYPICKÉ podzimní :-~ (podkova, čtyřlístek to jsou spíš pro štěstí, a dýně je na začátek listopadu), ale bodějž. Co mně mrzí nebo spíš štve je jejich přemrštěná cena,?? když chci kamarádům poslat dárek, tak týden musím poctivě vybírat dárky (jak na Hafíkách, Micinách i Koníčcích, a obdaruju maximálně tři kámoše novými dárky. :-( Bohužel,s cenou souhlasím...8-} Mám 1 profil,nyní velmi málo bodíků,byly akce,takže kamarádi poslali,já budu čekat a posílat po jednom...;-) Mně mrzí,že není např. podzimní růže.Byl to dárek za 20 bodů a potěšil,stačilo jen změnit barvu...;-) Např. žlutá...Aja.
Tak máme nové dárečky. Z toho výběru, co se navrhovali - vybrali jste NETYPICKÉ podzimní :-~ (podkova, čtyřlístek to jsou spíš pro štěstí, a dýně je na začátek listopadu), ale bodějž. Co mně mrzí nebo spíš štve je jejich přemrštěná cena,?? když chci kamarádům poslat dárek, tak týden musím poctivě vybírat dárky (jak na Hafíkách, Micinách i Koníčcích, a obdaruju maximálně tři kámoše novými dárky. :-(
Krásné nápady. A k podzimu patří hlavně barevné listí - třeba javorové a taky hrozen vína, nebo pěkně oranžová dýně.
Takže : větev,hřibek,lístek,šiška ,ořech,strom ,drak - no a ted přemluvit admini :-D
Kate (09.10.2009 13:57:43) napsal: Máte nějaké návrhy? Obrázky chceme vyměnit, ale zatím nás napadá jen podzimní list :) Co třeba drak s nějakým pěkným obličejem? :-DD To je to první, co mě napadne k podzimu :-D
Máte nějaké návrhy? Obrázky chceme vyměnit, ale zatím nás napadá jen podzimní list :) SISI (09.10.2009 13:15:50) napsal: jo taky bych se přimlouvala.:-DD Máme už nějaký ten čásek podzim, tak by bylo dobré něco s podzimní tématikou. ;-)
jo taky bych se přimlouvala.:-DD Máme už nějaký ten čásek podzim, tak by bylo dobré něco s podzimní tématikou. ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?