Diskuze Dárečky v bonus programu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky. Je velmi šikovné,že si majitelé pejsků můžou za své bodíky objednat nějaké třeba hračky,nebo balíčky Hills pro své hafíky. Avšak chtěla bych se zeptat,zda někdy bude v nabídce třeba vodítko,či nějakánová hračka,pamlsky apod. Děkuji ;-)
MINOR (28.03.2010 14:40:26) napsal: Dobrý napád .. také se přidávám . i když vodítko doma už máme tak přece jen něco jiného , originálního :-DD Vodítko mě jnom tak napadlo. Mohlo by být třeba nějaká nová pěkná hračka, nebo třeba za 10 000 bodů třeba pelíšek...Mohlo by toho být více než tričko,nálepky a jedna hračka.
Terka a Tlapka (26.03.2010 21:25:08) napsal: Ahojky. Je velmi šikovné,že si majitelé pejsků můžou za své bodíky objednat nějaké třeba hračky,nebo balíčky Hills pro své hafíky. Avšak chtěla bych se zeptat,zda někdy bude v nabídce třeba vodítko,či nějakánová hračka,pamlsky apod. Děkuji ;-) Dobrý napád .. také se přidávám . i když vodítko doma už máme tak přece jen něco jiného , originálního :-DD
Skvely napad ... !! A myslim ze za 1000 bodu by bylo spravedlive mit nejaky ten 5 kg balicek pamlsku ... Jo bodiky se nevydelavaji snadno :-D
Zrovna jsem si chtěla šetřit na hračku na hafíkách pro štěňátko, ale už tam nejdou :-( To mě mrzí, snad někdy příště tam hudou opět pěkné ceny, např. hračka pro pejska;-) PAPA
Bobča a spol. (28.03.2010 16:14:52) napsal: Skvely napad ... !! A myslim ze za 1000 bodu by bylo spravedlive mit nejaky ten 5 kg balicek pamlsku ... Jo bodiky se nevydelavaji snadno :-D Za 1000bodů 5kg pamlsků?? Blázníš?? Za 7000bodů je tričko a to bude levnější než 5kg pamlsků... :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?