Diskuze Dárečky za bonus body - hmotné...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Snad již během dnešního dne se ukáže i hračka a psí nálepky. Bonus program postupně měníme. Phoebe&Adel (05.01.2010 10:50:39) napsal: Chtěla bych se zeptat, jestli se objeví i nějaké jiné jiné dárečky - třeba ty podložky nebo něco jiného. Třeba, když je pes alergik, nemůžu ňamky objednat8-} a tričko u mám:-D
Pe!k!lk@ (17.01.2010 18:15:25) napsal: Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak označit bydliště na psí mapě???A jak získávat další bonusové bodíky díky za odpověď...... Bydliště si odnačíš když si otevřeš profil mazlíčka a najedeš na mapu , miší si najedeš na ten červenej špendlík a uchopíš ho a dáš kam potřebuješ . Jinak jak získávat bodíky je tady https://www.hellosandy.cz/nastaveni /ucet-bonus-programu/jak-ziska t-body/
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak označit bydliště na psí mapě???A jak získávat další bonusové bodíky díky za odpověď......
teda řeknu vám že ten míček na provázku Nelinka rozkousala během 5-ti minut.:D
Jessica (24.01.2010 20:38:57) napsal: A teď koukám na ty velikosti, v tom aby se jeden vyznal... L (spíše jako M), XL (spíše jako M)... :-| Taky jsem na to koukala...8-} Mělo by to být spíš uvedeno, že odpovídá velikosti 36, 38, 40,... Ale co 7000 bodů stejně nemám šanci nasbírat, tak mi to může bát jedno:_(
Ahojik Můžu se zeptat kdy budou v bodus programu nové ceny ? Už dlouho se neměnili . Děkuji
Ahoj, toto značení tam je uvedené, jelikož sice je na tričku velikost XL, ale přijde nám to spíš jako velikost L. A přišlo nám fér vám to napsat. 8-} ;-) Jessica (24.01.2010 20:38:57) napsal: A teď koukám na ty velikosti, v tom aby se jeden vyznal... L (spíše jako M), XL (spíše jako M)... :-|
Wana (24.01.2010 20:21:16) napsal: áá tak jsem to našla, tričko za 7000 bodů? tak to nenasbírám ani do konce života ... 8-| by to mohli admini trošku rozumněji upravit, no nee? A teď koukám na ty velikosti, v tom aby se jeden vyznal... L (spíše jako M), XL (spíše jako M)... :-|
Veradisia (24.01.2010 20:23:27) napsal: Taky jsem si říkala, že si nasbírám na tričko, ale nikdy mi bodíky nevydrží! Hned všechny proměníme za dárečky nebo za místo na další fotečky. Tak tríčo asi nebude...:_(
Wana (24.01.2010 20:21:16) napsal: áá tak jsem to našla, tričko za 7000 bodů? tak to nenasbírám ani do konce života ... 8-| by to mohli admini trošku rozumněji upravit, no nee? Taky si rikam,ze je nikdy nenasbiram :-D ja dycky jak mam nejaky body tak je rozdam na dareckach :-D
áá tak jsem to našla, tričko za 7000 bodů? tak to nenasbírám ani do konce života ... 8-| by to mohli admini trošku rozumněji upravit, no nee? Wana (24.01.2010 20:11:34) napsal: jůů a jak můžu za body získat třeba to tričko? kolik jich na něj musím mít? dík
jůů a jak můžu za body získat třeba to tričko? kolik jich na něj musím mít? dík Veradisia (24.01.2010 20:07:19) napsal: Tak u nas preziva jen tvrdej a tezkej micek z gumy :-DD jinak je vsechno na kousky
Miky (24.01.2010 01:57:57) napsal: Naše mimino zlikviduje jakoukoliv hračku za pár minut, ty kvalitnější za pár hodin.Jediné co stále přežívá je kilová dřevěná činka, jenže tu zas nemusí sousedka, co bydlí pod námi, ani se jí nedivím. Tak u nas preziva jen tvrdej a tezkej micek z gumy :-DD jinak je vsechno na kousky
Štěpán (23.01.2010 21:36:19) napsal: teda řeknu vám že ten míček na provázku Nelinka rozkousala během 5-ti minut.:D Naše mimino zlikviduje jakoukoliv hračku za pár minut, ty kvalitnější za pár hodin.Jediné co stále přežívá je kilová dřevěná činka, jenže tu zas nemusí sousedka, co bydlí pod námi, ani se jí nedivím.
Chtěla bych se zeptat, jestli se objeví i nějaké jiné jiné dárečky - třeba ty podložky nebo něco jiného. Třeba, když je pes alergik, nemůžu ňamky objednat8-} a tričko u mám:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?