Diskuze dárečky za piškotky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

pořád nám nic nepřišlo :( snad příjde
Teď jsem si taky všimla, že zmizel hrneček, a já si ho chtěla objednat, když jsem na něj konečně našetřila :_( bude ještě?? nebo už došly všechny zásoby?? :(
Zdravím! Zbírám piškotky že si našetřím na toho plyšového hafana a už tam není dneska nebo včera zmyzel z nabýtky hrnek a je tam už jen ta hračka pro psi a trička... Budete ještě náké opravdové dárečky přidávat ? Nebo vrátite někdy zpátky ty dárečky které jste ted stahli ? :(
mohly by tam být třeba vodítka nebo psí vitaminy.taky mě napadl třeba za 300piškotku by mohl být klikr.mohly by tam být mističky nebo taky třeba ,,pecky"(adresářiky)na obojek.I třeba obyčejný tenisák.
Už jsem to psala v nějaké diskuzi,že mě by se líbil svítící fresbee...
teda ty samolepky jsou kráásný :D škoda jen, že jsou jenom za peníze... kdyby byly i za piškotky, bylo by to lepší. ;-)
Přesně tak, souhlasím s tebou... Přece jen, pejsek si se samolepkama asi hrát nebude... Jsou sice moc krásný, ale raději bych byla pro nějaký dáreček jako je hračka nebo pamlsek. ;-)
To jo. Samolepky se mi líbí, ale nakupuju jen za piškoty:_(
No my jsme si objednali toho plyšovýho pejska před 3 tejdnama a furt nic:(
Ne že by se mi samolepky nelíbily,ale radši bych třeba nějakou hračku,Vánoce se blíží...
jEŠTĚ K VČEREJŠÍMU TÉMATU,ODMĚNILA BYCH I HAFIKÁŘE,KTEŘÍ JAK SI PROHLÍŽEJÍ A DÁVÁJÍ KOSTIČKY NOVÝM ČLENŮM,TAKY NĚCO PŘIPSALI.URČITĚ BY TO NOVÁČKY POTĚŠILO,ŽE SI HNED NĚKDO PŘEČTE O MILÁČKOVI A NÉ JENOM FLÁKÁ/PROMIN´ZA TO SLOVO/ KOSTIČKY.hODNĚ DĚTI MEZI NÁMI O PŘÍSPĚVKY DOKONCE "PROSI" !! tO BY NEMĚLO BÝT.CO?PAC ♥SENDY♥
Ahojky. Neuvažujete o rozšíření škály dárečků, co si můžeme za piškotky objednat? Já bych byla pro nějaké psí věci - třeba sušené ouško a jiné dobroty, cestovní misky, případně za hodně piškotů třeba i pelíšek:)))
dobře dobře, budeme s feňulou trpělivě čekat. Díky za odpověď ;)
Já bych se klidně vsadil že přijde, ale věz, že nikdo z nás nechodí v sobotu a v neděli do práce, aby vyřizoval páteční objednávky :-) Na druhou stranu se musím omluvit, ale Lenka, která objednávky vyřizuje, tu momentálně není a já ty plyšový mršky neumím zabalit ;-) a hrníčky už vůbec ne :-) Vydržte prosím...
v pátek (17.8.) jsem si za nasbírané piškotky objednala plyšového pejska, ještě mi nepřišel. Přijde? doufám, že jo.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?