Diskuze Dárek na hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dnes jsem se zaregistrovala a hned jsem našla dárek !!!
Už je to v pořádku, dáreček máme...... :-))))))
Pište sem vždy prosím co máte za prohlíeč plus jeho verzi např. Mozzila 3.0 ( U IE 6 se Vám to nemusí zobrazit
Kolik dárků za den se dá najít? Myslela jsem, že jeden, ale podle některých příspěvků mám pocit, že je jich víc...
jakto ze se darek skryva uz 3 den na stejnem miste??
Zdravíčko! Hledala jsem dárek v IE a nemohla ho najít. Stáhla jsem si Mozzilu a hned jsem ho našla
já používám IE a zobrazuje se,najdu ho vž dy v pohodě...
už patý den se dostanu na příslušnou stránku, ale dárek nikde:( co s tím????
Tak to je ma panicka pekna nesika!! On se nam darek ukazal, ona na nej klikla a to ciste NAHODOU!!! 8-} To byla klika a ani to nepostrehla!! No jo, stary zensky, do vseho se pletou a prdlajs tomu rozumej !! 8-} :D :D
my mame cizi prohlizec ( AOL ), to znamena, ze se na darek vubec nechytame?? Ne , zebychom byli az tak chtivi, ale zaregistrovali jsme se vcera a dostali jsme uz 3 darecky a protoze nejsme zadni skrobi, taky bychom radi nekoho obdarovali. Mame i zaznam na mapce, ale slibene piskotky nikde, v cem to vezi ??? 8-| ;-)
pikutky a ja jak ctu vsechno tak raz najde jeden 20 raz 30 a strida se to a mne kazdej den jenom15...ale no ne ze by jsem nemela dost..ale proc to tak je se chci zeptat???ze proc kazdej ma jinac..hau;-) ;-)
tak to máš lepší,já už 2 měsíce dostávám každý den za nalezený dárek poze 10 piškotků:Jednou jedinkrát jsem dostala 15.8-} ]:-( ]:-(
já myslím, že by se dáreček mohl měnit častěji, třeba taky za větší počet... jako dřív... teď už vubec skoro nemáme jak sehnat piškoty... ikdyž píšu dlouhé články, dostanu jen 35 piškotůů a to je maximum 80... to bych to musela mít asi na tři stránky ne 8-} ... to hodnocení článku je pokaždý jiný...
no to bude asi tim explorerem, taky mi to nešlo na tomhle prohlížeči... teď mám mozillu
newite nekdo kde byh ho nasel ja fakt newim mam explorer
Mám takový malinký problém s Kolií, která by měla dávat instrukce, kde se dárek nachází. Kolie nic nenapovídá jen jeden pejsek říká, kdo má narozeniny a druhý nějaké citáty. Má s tím taky někdo problém, nebo dělám něco špatně? Za odpověď moc děkuji. Alex a Klea.
Poslední dobou bývá v dárečku jen 10 piškotů, nešllo by zase ten počet zvednout? V létě jich tam bylo kolem stovky a myslím, že nejsem sama, komu trvá to sbírání dlouho, než může někomu nějakej dárek poslat...radši bych nekostičkovala, ale měla víc piškotů :-)
Děláte si srandu? Já vždycky najdu jen 10 :_( ;-)
Taky jsem to nejdříve pochopili špatně, ale už víme jak na to. ;-)
Nahoře, kde jsou obrázky psů je u kolie textové pole s bílým pozadím...tam máš návod, jak dáreček najít ;-) (občas se to mění, nevím jak často)...
ahoj nejsme tu dlouho, ale žádného dárku jsme si nevšimli. Můžete nám někdo poradit co je to za soutěž a jak se do ní dostaneme?Taky bysme chtěli hledat dárečky....
už je to v pohodě...konečně jsme to pochopili takže dáreček už máme;-) nějak jsme hru celou dobu chápali špatně:D dík za radu!
aha tak to mě to asi nějak nefunguje protže já mám u Kolie jen text s 10 nejoblíbenějšími plemeny:-(
Do nové verze Hafíků se budu snažit naprogramovat "inteligentní schovávač dárků" ... čím hůře nalezitelný dárek, tím více piškotů ;) Bohužel poslední dobou není čas to ručně měnit :-(
ani včera ani dneska. a to sem projela snad všechno... mám mozillu
Já jsem si přečetla instrukce ok kolie a dárek jsem našla hned :-DD ;-) :-) Jinak mám exploder a dárečky mi to normálně zobrazuje!!
tak to je nějaký divný, to se mi ještě nestalo 8-|
Ahoj, správně, dárek by tam někde měl být, je to červený boxík s bílým vyobrazením dárku. Zkus párkrát obnovit stránku (F5), dárek se pokaždé zobrazí jinde na stránce. Haf! Dárek je na stejném místě, protože není čas ho přesunout :-) Zítra určitě někam zmizí :-)
nasla jsem stranku, kolie mi zakricela Bingo, ale darek nevidim, pochopila jsem spravne, ze musi byt nejak zobrazen na strance a na to musim kliknout?? jak vlastne vypada? jaky mam v praci prohlizec to nevim:-(
Musíte sledovat pokyny kolie,podle ní jsem je vždy našla bez problémů.
me se darky neobjevovaly,tak jsem nainstalovala mozillu a je to v poho. Jo A JE TO SUPR,TO HLEDÁNÍ DÁRKŮ ME BAVÍ
Tak já jsem spokojená každý den najdu min 20piškotů v pondělí se mi podařilo i 100piškotů...aspoň máme co rozdávat, všem hodně štěstí
vždy když se dostanu tam,kde dárek je,nic se mi nezobrazí....
tak dáreček sme našly dostali sme 20 piškotků máme mozzilu a byl uplně dole na stránce ;)
Tak pořád nic, asi jsme zlobili a na dáreček nemáme nárok :-((((
JA se ridim podle instrukci Kolie, ale darek sem teda jeste nenasel i kdyz sem se dostal do faze "darek je prave na teto strance" - uz je to nekolik dnu a porad nic - nikdy ho na ty strance nenaleznu
yvonne07: Výborně, gratuluji a chválím ;) Markéta: Ještě jeden tip, pokud jsi na stránce, kde by měl být dárek, zkus párkrát F5 - dárek se totiž pokaždé zobrazí jinde, takže ho možná snáz objevíš ;)
nainstalovala jsem si novou mozillu a už se mi zobrazil...
Tak mám taky Mozillu a stále nic, jen je mi divné, že předevčírem jsem ho našla.......... asi jsem antitalent :-))))
my ani včera ani dneska :/ nějako se nám asi schovává...
Je pravda, že zastaralý Internet Explorer 6 ne všechno zvládá na jedničku ;) Doporučuji Mozilla Firefox či jen obyčejný Internet Explorer 7.
Já dnešní dárek taky zatím marně hledám ( už od rána) a pořád ne a ne najít..... :-(
už všechno běží jak má v IE6 byly problémy i se zobrazováním stránek
a to jsem to projela 4x všechny stránky a na všechno červený jsem klikla :-( ani v IE, ani v mozille...
az dnes se nam to povedlo za 20 jinak stale hledame,ale nejak se zatim moc nedari :0))
No jo, v půl druhý ráno, že ;) Dárky totiž měním až ráno...
Jo!!! Dnes 2 dárky !!! Jeden 35 a druhý 20 piškotů... Jinak mam Explorer i Mozillu.
já našla dárky po všechny 3 dny a mám Explorer
Dárek už jsem našel ale až v Mozzile V IE 6 to nebylo!!!!
Jéé, já ani nevěděla, že je tady taková soutěž, hned jsem to zkusila a našla. Mám Mozilu.
Ahoj já jo dneska akorít před chvilkou a mám připsanejch 35 piškotů :o))
Zobrazení dárku není závislé na prohlížeči, na některých prehistorických se ovšem může zobrazovat podivně, jaké máte prohlížeče? Dárek je vždy na jedné stránce a musíte být příhlášení. Stačí sledovat pokyny Kolie ;)
Čau už jste někdo našel dnešní dárek ??? já teda ne ani včera pokud jste ho našli nepište kde, ale co používáte za prohlížeč jestli se to v nějakém nezobrazuje a v nějakém ne
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?