Diskuze Dárek od hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravíme a prajeme pekný den a užite si príjemne a krásne den zvieratiek hlavne zdravie a pohodu ako aj celý týžden gazdíčkovia Gaštanko a Aiduška z obláčka a Verdi:-) :-)dakujeme adminom za krásnych 50 bodov potešilo nás to vážime a ceníme si to zapálili sme kahanček všetkým naším kamarátom ktorí sú na obláčikoch a spomíname
me zadnej mejl neprisel ale 50bodu mam pripsano jako darek ke dni zvirat. :) a do kdy tam bude za body ta matrace dooop jí chciiiiiiiii, ale to enz nasetrim.... dyz je za 13000 a ja mam asi 2400bodu :D :/ kredit neni tak zas nic mno :)
Přidávám se a taky děkuju adminům za dáreček a za bodíky!! Velice to potěšilo!!
Zdravíme a prajeme pekný den a užite si príjemne a krásne den zvieratiek hlavne zdravie a pohodu ako aj celý týžden gazdíčkovia Gaštanko a Aiduška z obláčka a Verdi:-) :-) dakujeme adminom za darčeky a krásnych 50 bodov ktoré sme obdržali potešili nás velmi si to vážime a ceníme :-) :-) dnes sme zapálili kahanček pre všetkých našich kamarátov ktorí sú na obláčikoch a spomíname:-) :-)
Moc děkuji za dáreček k narozeninám. Je to moc milé. Rexík. Akeros (21.09.2010 17:01:40) napsal: Nevim kde,ale někde jsem nedávno četl že pokud mají zvířátka narozeniny dostávají nějaké bonusové body. Kde si je mohu vyzvednout? Tedy pokud to ještě platí...
Dobrý den,chtěla bych poradit co se týče mých přátel,kteří mají rotvajlera( 7let)je velmi agresivní a oni sami se ho bojí.Nedávno chytil slepici a odnesl si jí do boudy,když se snažili slepici zachránit tak pes je do boudy vůbec nepustil,vrčel na ně tak se ho snažili odlákat bez úspěchu.Druhý den to zkoušeli znovu a pes po nich vystartoval naštěstí je nekousnul(dříve se to už stalo).Když jsem jim říkala,že tohle by si neměl vůbec dovolit,bylo mi řečeno že to co si uloví je jen jeho,že je to povaha těchto psů.Jsem majitelkou koček,takže se psi nemám žádné zkušenosti ale i přesto s nimi nesouhlasím.Co si o tom myslíte a jak by jste reagovali?;-)
Mě taky přišel email s blahopřáním a v něm bylo vše napsáno na vyzvednutí bodíků,ale dostávaj to pouze pejsci,kočičky a snad i koníčci.
Akeros (21.09.2010 17:01:40) napsal: Nevim kde,ale někde jsem nedávno četl že pokud mají zvířátka narozeniny dostávají nějaké bonusové body. Kde si je mohu vyzvednout? Tedy pokud to ještě platí... Bonusové body se na účet připisují automaticky, mně pouze přišel e-mail s blahopřáním a body se objevily ve výpise bonusových bodů.
Nevim kde,ale někde jsem nedávno četl že pokud mají zvířátka narozeniny dostávají nějaké bonusové body. Kde si je mohu vyzvednout? Tedy pokud to ještě platí...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?