Diskuze Dárky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Po delší době jsem se tady vrátila,ale asi budu zase končit ,samé reklamy ,chci dát dárek svému pejskovi bohužel se tam nedostanu ,stále jen reklama na nábytek,nelíbí se mi to,jsou to pejskové stránky a ne nabídky sedaček,když chcete reklamy dejte je nějak bokem,děkuji. S pozdravem Hana Byrtová:-(
Dobrý den, paní Byrtová. Reklamy se přes dárečky nezobrazují. Díval jsem se na to nyní přes více počítačů a webových prohlížečů. Prosím zkuste si upravit rozlišení nebo aktualizaci Vašeho webového prohlížeče. Případně mi napište na libor[at]hellosandy.cz a zkusím Vám více poradit, když zjistíme kde bude chyba. Každopádně reklamy na webu jsou z toho důvodu, že jsou hlavní zdrojem příjmů, bez kterého by ani Hafici.cz nemohli fungovat. Chystáme tento rok pro Vás nové webové stránky bez reklam a pevně věřím, že se Vám budou líbit. Hezký den přeji Libor Hana Byrtova (23.05.2017 16:28:19) napsal: Po delší době jsem se tady vrátila,ale asi budu zase končit ,samé reklamy ,chci dát dárek svému pejskovi bohužel se tam nedostanu ,stále jen reklama na nábytek,nelíbí se mi to,jsou to pejskové stránky a ne nabídky sedaček,když chcete reklamy dejte je nějak bokem,děkuji. S pozdravem Hana Byrtová:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?