Diskuze Dárky bonus programu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pozorně si přečti, za jakých podmínek se body přičtou. Odkaz musí mít určitý počet zobrazení atd. Mishulinka (09.05.2010 20:11:11) napsal: Chci se zeptat dala jsem si na www stranky html odkaz a nepřičetli mi body přičtou mi je?
Elis a smečka (11.06.2010 21:54:26) napsal: jsou nějaké bližší informace o tom boxu od Hill´s? v bonusprogramu není... Také by mě docela zajímaly rozměry.
jsou nějaké bližší informace o tom boxu od Hill´s? v bonusprogramu není...
Chci se zeptat dala jsem si na www stranky html odkaz a nepřičetli mi body přičtou mi je?
krakenka-Božena (02.05.2010 20:10:14) napsal: Chtěla bych se zeptat na bonusové dárečky které jsem nacházela u Kolie,teď už asi 3 nebo 4 dny nic není :_( :_( ať se snažím jak se snažím nebo jsem slepá :-) :-) ????? Ahoj, dárek jsem hledala ráno, ale pokud si dobře pamatuju, tak je tady: https://www.hellosandy.cz/clanky/os tatni-clanky-12/rozdavame-16-0 00-juniorskych-balicku-krmiva- pedigree-na-5-dni-zdarma-7237/ ;-)
Chtěla bych se zeptat na bonusové dárečky které jsem nacházela u Kolie,teď už asi 3 nebo 4 dny nic není :_( :_( ať se snažím jak se snažím nebo jsem slepá :-) :-) ?????
Jessica (01.05.2010 14:59:38) napsal: Nene, žádné poštovné neplatíš, musíš mít akorát tady nasbíráno 300 piškotů, to je vše. Pak to můžeš bezplatně objednat. Děkuju :D
Levhartice (01.05.2010 14:53:38) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat,budu platit poštovné nebo balné za nálepky, které si chci objednat?? Mamka mi to nechce dovolit, bojí se, že v tom něco bude na placení...Prosím o radu!!:( :( nic se neplatí,nálepky budeš mít hozený v obálce ve schránce,tak mamka nemusí mít strach.
Levhartice (01.05.2010 14:53:38) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat,budu platit poštovné nebo balné za nálepky, které si chci objednat?? Mamka mi to nechce dovolit, bojí se, že v tom něco bude na placení...Prosím o radu!!:( :( nic se neplatí,nálepky budeš mít hozený v obálce ve schránce,tak mamka nenusí mít strach.
Levhartice (01.05.2010 14:53:38) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat,budu platit poštovné nebo balné za nálepky, které si chci objednat?? Mamka mi to nechce dovolit, bojí se, že v tom něco bude na placení...Prosím o radu!!:( :( Nene, žádné poštovné neplatíš, musíš mít akorát tady nasbíráno 300 piškotů, to je vše. Pak to můžeš bezplatně objednat.
Levhartice (01.05.2010 14:53:38) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat,budu platit poštovné nebo balné za nálepky, které si chci objednat?? Mamka mi to nechce dovolit, bojí se, že v tom něco bude na placení...Prosím o radu!!:( :( nic se neplatí,nálepky budeš mít hozený normálně ve schráne.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,budu platit poštovné nebo balné za nálepky, které si chci objednat?? Mamka mi to nechce dovolit, bojí se, že v tom něco bude na placení...Prosím o radu!!:( :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?