Diskuze Dárky do Bonus programu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj chtěla bych se zeptat když už do Bonus programu dáte nějaké nové pořádné dárky já bych třeba měla zájem o to aby byli na Micinách i na Hafících podobné ceny jako třeba když byl na hafících penál proč ho nedáte i na miciny , ale v kočičí vydání :( . Prosím věřím že nejsem jediná která má tento názor.
Radka (28.10.2013 11:08:05) napsal: Dárky přidáváme podle možností. Musíme brát ohled také na to, že na Hafiky chodí mnohem víc uživatelů, stačí se podívat na počet profilů psů a koček, hned uvidíte rozdíl. Dobře , já to chápu ,ale to není důvod nám dávat horší dárky ne ?
Dárky přidáváme podle možností. Musíme brát ohled také na to, že na Hafiky chodí mnohem víc uživatelů, stačí se podívat na počet profilů psů a koček, hned uvidíte rozdíl.
mamba007 (26.10.2013 21:49:39) napsal: Ahoj chtěla bych se zeptat když už do Bonus programu dáte nějaké nové pořádné dárky já bych třeba měla zájem o to aby byli na Micinách i na Hafících podobné ceny jako třeba když byl na hafících penál proč ho nedáte i na miciny , ale v kočičí vydání :( . Prosím věřím že nejsem jediná která má tento názor. Nebojte, nejste jediná ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?