Diskuze Dárky za bodíky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy budou k objednání slíbené odměny. Už se na ně moc těším a střádám bodíky.:-)
můžu se alespon zeptat co tu vubec bylo?
Elis a smečka (28.10.2011 21:39:51) napsal: ode mě máte za dárky pochvalu.... :) My zatím na dárky šetříme, ale od nás máte určitě také pochvalu ;-) Je super, že tady vůbec něco takového je :-)
Rexík (29.10.2011 08:48:30) napsal: Myslela jsem čas uveřejnění nových dárků. Všichni nemají možnost např. dopoledne sledovat webové stránky. no ale právě o to je to napínavější:-DD stihnu to nebo ne??? Toť otázka!!:-DD
Myslela jsem čas uveřejnění nových dárků. Všichni nemají možnost např. dopoledne sledovat webové stránky. Uživatel42825 alena (29.10.2011 06:36:01) napsal: jak tam můžou dát čas,když nevědí sami,jak rychle se který dárek rozebere??? Lidi,neblbněte!
Rexík (29.10.2011 08:48:30) napsal: Myslela jsem čas uveřejnění nových dárků. Všichni nemají možnost např. dopoledne sledovat webové stránky. tak máš smůlu, no.
Zuzka (29.10.2011 11:01:54) napsal: Ty jo 15 000 bodů o tom si můžu nechat jenom zdát. Souhlasím s tím kdo dřív přijde ten má. Nemá cenu se tady rozčilovat kvůly tomu ,že se deky hned vybraly. Můsíme být rádi že vůbec tady něco takového je. Nikde jinde jsem takové bonusové programy neviděla, měli by jsme si toho važit oni ty dárky platí a platí i poštovné. Navíc tedka jsou tam taky krásné darečky. proč? 15 000 bodů se v pohodě nazbírat dá, já už mám 13 000
Kate (28.10.2011 21:07:20) napsal: Proč "hanba"? Rexíku, proč ta silná slova. Termodek bylo 50, jsou poměrně drahé, neplatíte ani poštovné. Netušili jsme, že o ně bude takový zájem! Chtěli jsme poskytnout něco jiného než obvykle, pořád píšete, že i 3 tis. bodů za odměnu je hodně a pak se termodeky za 15 tis. bodů "vyprodají" za pár hodin? Ne, nemyslím si, že bychom se měli hanbit.>:-( Ty jo 15 000 bodů o tom si můžu nechat jenom zdát. Souhlasím s tím kdo dřív přijde ten má. Nemá cenu se tady rozčilovat kvůly tomu ,že se deky hned vybraly. Můsíme být rádi že vůbec tady něco takového je. Nikde jinde jsem takové bonusové programy neviděla, měli by jsme si toho važit oni ty dárky platí a platí i poštovné. Navíc tedka jsou tam taky krásné darečky.
Uživatel42825 alena (29.10.2011 06:33:21) napsal: to si piš,že mužete být rádi,zadara vám dneska málokdo něco dá!;-) Fakt nechápu proč se tady rozčilujete,je to hra,ne?Co na tom kolik dárrek stojí na koruny,prostě tady to je za body a tím to hasne!A za kolik bodů,to si určí admini-je snad někde nějak určeno kolik bodů co má stát??? Nebudte hamižní a berte to jako zábavu-kdo dřív přijde,ten má:-DD :-DD :-DD je pravda,kdo dřív příjde ten taky má:D já jsem hamižná jen když se jedná o mého hafíka a samozřejmě mého prcka:-D jináč mě jen zajímalo jaký mají systém v podíkách za dárky;-)
Rexík (29.10.2011 06:31:51) napsal: Promiň Kate,možná že by bylo dobré, když upozorňujete na nové dárky, tak tam také dát cenu,počet nabízených kusů a čas, kdy budou k dispozici, aby se předešlo dohadům. Vím, že je to těžké. Spousta lidí si stěžuje na nedostatek bodíků a drahé dárky, ale jsou i tací, kteří mají bodíků hodně a chtějí si něco pěkného za ně koupit.Hezký den. jak tam můžou dát čas,když nevědí sami,jak rychle se který dárek rozebere??? Lidi,neblbněte!
Deny a Janča (29.10.2011 05:19:11) napsal: za 15000bodů?když stojí jak jsem se koukala 250kč?to je moc ne?madrace,kterou jste tu tenkrát měli byla za míň bodů a je dražší-podle čeho děláte ty body za dárky?jaký máte systém?i když je pravda,že můžem být rádi,že je to zadara to si piš,že mužete být rádi,zadara vám dneska málokdo něco dá!;-) Fakt nechápu proč se tady rozčilujete,je to hra,ne?Co na tom kolik dárrek stojí na koruny,prostě tady to je za body a tím to hasne!A za kolik bodů,to si určí admini-je snad někde nějak určeno kolik bodů co má stát??? Nebudte hamižní a berte to jako zábavu-kdo dřív přijde,ten má:-DD :-DD :-DD
Promiň Kate,možná že by bylo dobré, když upozorňujete na nové dárky, tak tam také dát cenu,počet nabízených kusů a čas, kdy budou k dispozici, aby se předešlo dohadům. Vím, že je to těžké. Spousta lidí si stěžuje na nedostatek bodíků a drahé dárky, ale jsou i tací, kteří mají bodíků hodně a chtějí si něco pěkného za ně koupit.Hezký den. Kate (28.10.2011 21:07:20) napsal: Proč "hanba"? Rexíku, proč ta silná slova. Termodek bylo 50, jsou poměrně drahé, neplatíte ani poštovné. Netušili jsme, že o ně bude takový zájem! Chtěli jsme poskytnout něco jiného než obvykle, pořád píšete, že i 3 tis. bodů za odměnu je hodně a pak se termodeky za 15 tis. bodů "vyprodají" za pár hodin? Ne, nemyslím si, že bychom se měli hanbit.>:-(
Kate (28.10.2011 21:07:20) napsal: Proč "hanba"? Rexíku, proč ta silná slova. Termodek bylo 50, jsou poměrně drahé, neplatíte ani poštovné. Netušili jsme, že o ně bude takový zájem! Chtěli jsme poskytnout něco jiného než obvykle, pořád píšete, že i 3 tis. bodů za odměnu je hodně a pak se termodeky za 15 tis. bodů "vyprodají" za pár hodin? Ne, nemyslím si, že bychom se měli hanbit.>:-( za 15000bodů?když stojí jak jsem se koukala 250kč?to je moc ne?madrace,kterou jste tu tenkrát měli byla za míň bodů a je dražší-podle čeho děláte ty body za dárky?jaký máte systém?i když je pravda,že můžem být rádi,že je to zadara
Kate (28.10.2011 22:07:49) napsal: Jen poznámka - od té doby, co se "vyprodala" zásoba dek a s ní přidané bonusové dárky, tak jsme přidávali již další 4 jiné dárky (2 z nich jsou již také vyprodané). Asi začíná vánoční šílenství, jinak si to nevysvětluji. ;-) Já si ani dek nevšimla ;-D ale připravte si pro nás něco pořádně pěkného za měsíc, to už bych mohla mít nastřádaných pár použitelných bodů :_/ :-)
Jen poznámka - od té doby, co se "vyprodala" zásoba dek a s ní přidané bonusové dárky, tak jsme přidávali již další 4 jiné dárky (2 z nich jsou již také vyprodané). Asi začíná vánoční šílenství, jinak si to nevysvětluji. ;-) lemar (28.10.2011 21:55:30) napsal: My zatím na dárky šetříme, ale od nás máte určitě také pochvalu ;-) Je super, že tady vůbec něco takového je :-)
Kate (28.10.2011 21:07:20) napsal: Proč "hanba"? Rexíku, proč ta silná slova. Termodek bylo 50, jsou poměrně drahé, neplatíte ani poštovné. Netušili jsme, že o ně bude takový zájem! Chtěli jsme poskytnout něco jiného než obvykle, pořád píšete, že i 3 tis. bodů za odměnu je hodně a pak se termodeky za 15 tis. bodů "vyprodají" za pár hodin? Ne, nemyslím si, že bychom se měli hanbit.>:-( Hanba určitě ne!! :) mě jste potěšili :) termodeka je určitě dobrá věc, ale pro nás nepotřebná, tak jsme jí přenechali jiným :) počkáme si na něco, co bude pro nás užitečnější a co opravdu využijeme naplno :) ode mě máte za dárky pochvalu.... :)
Proč "hanba"? Rexíku, proč ta silná slova. Termodek bylo 50, jsou poměrně drahé, neplatíte ani poštovné. Netušili jsme, že o ně bude takový zájem! Chtěli jsme poskytnout něco jiného než obvykle, pořád píšete, že i 3 tis. bodů za odměnu je hodně a pak se termodeky za 15 tis. bodů "vyprodají" za pár hodin? Ne, nemyslím si, že bychom se měli hanbit.>:-( Rexík (28.10.2011 08:26:51) napsal: Že vám není hanba, chodím sem každý den a termodeku jsem také neviděla.
MišKa (28.10.2011 19:48:47) napsal: deka,botičky a kroužek z bůvolí kůže;-) dík, alespoň vím o co jsem přišla :D
Niki a Baddy (28.10.2011 13:25:34) napsal: můžu se alespon zeptat co tu vubec bylo? deka,botičky a kroužek z bůvolí kůže;-)
Rexík (28.10.2011 08:26:51) napsal: Že vám není hanba, chodím sem každý den a termodeku jsem také neviděla. Já jo, ale bylo tu jen krátce:-~
Že vám není hanba, chodím sem každý den a termodeku jsem také neviděla. Justy (26.10.2011 14:25:44) napsal: Ahoj, dárky už dorazily, brzy se objeví v nabídce.
to už tady byly ty dárky? jsem se ani nestihla podívat co tu bylo :-~
Lůca (27.10.2011 17:19:02) napsal: Tak nic no.. než sem se rozkoukala tak vše zmizelo..8-} Ty jo tam už nejsou ani ty pamlsky tak to je drsný.
<blockquote>Lůca (27.10.2011 17:19:02) napsal: Tak nic no.. než sem se rozkoukala tak vše zmizelo..8-} </blockquot Ta jo tam už nejsou ani ty pamlsky tak to je drsný.
Tak nic no.. než sem se rozkoukala tak vše zmizelo..8-}
Zuzka (27.10.2011 12:35:15) napsal: No asi ne. To se teda hodně rychle vybrala. :D no já tu pořád číhám,včera jsem tu byla kolem páté a ráno taky v pět a už nikde nic8-| syslím body už jich mám12 000takže zase budu čekat8-}
Deny a Janča (27.10.2011 05:12:23) napsal: ta termo deka už není? No asi ne. To se teda hodně rychle vybrala. :D
Dobrý den, můžu se zeptat na rozměry deky a na počet a velikost botiček? Předem děkuji za odpověď..
Ahoj, dárky už dorazily, brzy se objeví v nabídce.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?