Diskuze Darky za body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den.přidáte zde nějaké hračky pro psy?chtěla jsem si objednat p***** a už nezbylo.přidáte zde tedy v blízké době nějaké hračky.A Platí se při objednání poštovné?děkuji za odpověd
Dárečků je čím dál méně a čím dál dražší... Tričko je už za 7000 piškotů, to je šíllené. A s dárečkama za 10 bodů... To budu šetřit pár let
Není jednoduché něco vymyslet ;) Lenka má schvalování receptů, vtipů a příběhů na Hafici a Miciny plný kecky, jak se říká ;) Prozatím řešíme problémy s rostoucí návštěvností a zátěží Hafíků a Micin. Prostě to jde občas pomalu... až bude toto vyřešeno, bude líííííp :-)
Kostičky se posílají kvůli top 100.když budeš mězi 100 kdo mají nejvíce kostiček dostaneš k profilu nějaké ocenění.
ahojte,som tu nováčik a chcela by som sa opytat načo slúžia vlastne kostičky?
Já ho taky chtěla to p***** a zrovna dnes jsemsi na něj našetřila a už tu není.ted tam není žádná hračka a to už šetřím dlouho .doufám že se přidají hračky i na iciny a hafici.yla bych moc ráda
když platíš jen piškotama, tak poštovné nechtějí. jinak ano. A nějaké nové dárky bych uvítala, přetahovalo mám a je super :-) fakt hezké, i když nám nedošlo to na obrázku, Bruno si s ním pěkně hraje. A ty nálepky by mohly být taky za piškoty.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?