Diskuze Darování dárečků.....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Honey (05.02.2010 12:13:25) napsal: Mě celé dopoledne právě ne, nemohla jsem darovat kamarádům, nyní je vše v pořádku;-) Tak není, chtěla jsem darovat dáreček narozkám Phoebe a ty tlačítka tam prostě nejsou!! !!
Ahoj, bohužel jeden ze skinů Pedigree moc nepořešilo pro starší verzi prohlížeče. Až budeme dělat skin my, tak na to budeme myslet. Všechna tlačítka se vám zobrazí pokud si stáhnete nejnovější verzi (8) Internet Exploreru. Ale doporučuji si stáhnout Mozillu, pokud vím, tak tam problém není. Honey (05.02.2010 11:23:50) napsal: chci se zeptat, zda se vám zobrazí ,,pošli dárek" či ,,kdo daroval". Na každém navštíveném profilu tyto tlačítka chybí.
my jsme bez jediného dárečku :-( :_(
chci se zeptat, zda se vám zobrazí ,,pošli dárek" či ,,kdo daroval". Na každém navštíveném profilu tyto tlačítka chybí.
Ahoj, bohužel jeden ze skinů Pedigree moc nepořešilo pro starší verzi prohlížeče. :-( Až budeme dělat skin my, tak na to budeme myslet. :-) Všechna tlačítka se Vám zobrazí pokud si stáhnete nejnovější verzi (8) Internet Exploreru. Ale doporučuji si stáhnout Mozillu, pokud vím, tak tam problém není. ;-) Honey (05.02.2010 11:23:50) napsal: chci se zeptat, zda se vám zobrazí ,,pošli dárek" či ,,kdo daroval". Na každém navštíveném profilu tyto tlačítka chybí.
Já je na některých profilech bohužel taky nenašla.
Honey (05.02.2010 12:13:25) napsal: Mě celé dopoledne právě ne, nemohla jsem darovat kamarádům, nyní je vše v pořádku;-) Tak není, chtěla jsem darovat dáreček narozkák Phoebe a ty tlačítka tam prostě nejsou!! !!
Honey (05.02.2010 11:23:50) napsal: chci se zeptat, zda se vám zobrazí ,,pošli dárek" či ,,kdo daroval". Na každém navštíveném profilu tyto tlačítka chybí. Nevím jak to myslíš, ale mně se zobrazují obě tlačítka a fungují. Zkoušela jsem to teď, na svém profilu i na několika kamarádech. A na tvým to funguje taky (co jsem zkoušela).
levandulka (05.02.2010 12:11:56) napsal: Nevím jak to myslíš, ale mně se zobrazují obě tlačítka a fungují. Zkoušela jsem to teď, na svém profilu i na několika kamarádech. Mě celé dopoledne právě ne, nemohla jsem darovat kamarádům, nyní je vše v pořádku;-)
Honey (05.02.2010 11:23:50) napsal: chci se zeptat, zda se vám zobrazí ,,pošli dárek" či ,,kdo daroval". Na každém navštíveném profilu tyto tlačítka chybí. Nevím jak to myslíš, ale mně se zobrazují obě tlačítka a fungují. Zkoušela jsem to teď, na svém profilu i na několika kamarádech.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?