Diskuze Datum narození

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mě to datum jde taky v pohodě změnit ;-)
Ahoj! Jsem tu už delší dobu a mám nějaké zkušenosti. Dříve šel datum narození zvířete, když už mělo profil hotový, změnit. Ale teď mi to také nejde, nenašla jsem na tento úkon žádné tlačítko. PS:Nepletete si to s datumem narození sebe?Nebo se změnou datumu před dokončením tvorby profilu?8-} Mona (26.08.2010 22:36:50) napsal: Mě jde měnit datum normálně,před chvilkou jsem to zkoušela,obratte se na admina
Ahoj, takto to není, změna datumu jim nepomůže, jelikož mohou získat narozeninový poukaz pro daný profil pouze jednou za rok. Pokud jste v editaci profilu, tak je u položek tlačítko "Upravit". Kolonka s datem jde upravit stejně jako ostatní. Listicka (28.08.2010 18:52:04) napsal: Jo, možná vím proč to nejde! Za narozeniny zvířátka se dostává nějaký bodový poukaz (já to skoro vždycky propásla,protože si to nehlídám) a někteří chytráci si mohli třeba každý měsíc změnit datum narození na datum dne nadcházejícího, tím pádem by se obohatili o další body a za celý rok by pak měli nevídaný obnos!:-~ Jinak nevím...
Listicka (28.08.2010 18:52:04) napsal: Jo, možná vím proč to nejde! Za narozeniny zvířátka se dostává nějaký bodový poukaz (já to skoro vždycky propásla,protože si to nehlídám) a někteří chytráci si mohli třeba každý měsíc změnit datum narození na datum dne nadcházejícího, tím pádem by se obohatili o další body a za celý rok by pak měli nevídaný obnos!:-~ Jinak nevím... No mě to fakt jde ;-) dám upravit profil a tam to je
Jo, možná vím proč to nejde! Za narozeniny zvířátka se dostává nějaký bodový poukaz (já to skoro vždycky propásla,protože si to nehlídám) a někteří chytráci si mohli třeba každý měsíc změnit datum narození na datum dne nadcházejícího, tím pádem by se obohatili o další body a za celý rok by pak měli nevídaný obnos!:-~ Jinak nevím...Listicka (28.08.2010 18:48:50) napsal: Ahoj! Jsem tu už delší dobu a mám nějaké zkušenosti. Dříve šel datum narození zvířete, když už mělo profil hotový, změnit. Ale teď mi to také nejde, nenašla jsem na tento úkon žádné tlačítko. PS:Nepletete si to s datumem narození sebe?Nebo se změnou datumu před dokončením tvorby profilu?8-}
Blbec Kopr (26.08.2010 18:16:43) napsal: Promiňte,ale nečtete můj dotaz správně. Vím jak se upravuje profil zvířátka. Ptám se jak to, že nelze přepsat datum narození zvířete, každý pak přece kvůli tomu musí profil zrušit a vytvořit nový se správným datem. -Pro upřesnění Mě jde měnit datum normálně,před chvilkou jsem to zkoušela,obratte se na admina
Mona (24.08.2010 18:14:32) napsal: Ahoj,úplně nahoře na profilu je upravit profil na to klikněte a pak už můžete upravovat profil jak chcete;-) Promiňte,ale nečtete můj dotaz správně. Vím jak se upravuje profil zvířátka. Ptám se jak to, že nelze přepsat datum narození zvířete, každý pak přece kvůli tomu musí profil zrušit a vytvořit nový se správným datem. -Pro upřesnění
Mona (24.08.2010 18:14:32) napsal: Ahoj,úplně nahoře na profilu je upravit profil na to klikněte a pak už můžete upravovat profil jak chcete;-) Promiňte,ale nečtete můj dotaz správně. Vím jak se upravuje profil zvířátka. Ptám se jak to, že nelze přepsat datum narození zvířete, každý pak přece kvůli tomu musí profil zrušit a vytvořit nový se správným datem. -Pro upřesnění
Blbec Kopr (24.08.2010 18:03:10) napsal: Při tvoření profilu mého druhého zvířátka jsem si všiml, že nelze změnit datum narození - proč? Když se někdo splete a zjistí to až po dokončení profilu při jeho prohlížení, musí profil smazat a vytvořit ho znovu (nedej Bůh, aby na to přišel až později třeba proto, že měl datum špatně v diáři a správně v očkovacím průkaze, do něhož se tak často nedívá), v horším případě by zvířátko slavilo skutečně narozeniny jindy než zde na www.hellosandy.cz. Předem děkuji za odpověď Ahoj,úplně nahoře na profilu je upravit profil na to klikněte a pak už můžete upravovat profil jak chcete;-)
Při tvoření profilu mého druhého zvířátka jsem si všiml, že nelze změnit datum narození - proč? Když se někdo splete a zjistí to až po dokončení profilu při jeho prohlížení, musí profil smazat a vytvořit ho znovu (nedej Bůh, aby na to přišel až později třeba proto, že měl datum špatně v diáři a správně v očkovacím průkaze, do něhož se tak často nedívá), v horším případě by zvířátko slavilo skutečně narozeniny jindy než zde na www.hellosandy.cz. Předem děkuji za odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?