Diskuze Deka na koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chybí Vám peníze do mateřské, výplaty nebo důchodu? Půjčte si až 8.000KČ na 30 DNÍ ZDARMA! http://www.penizeprolididneska.cz/a/cb2
Ahoj Kateřino, pokud jste s tímto problémem měla v minulosti problém rozhodně bych nějakou deku zakoupila, my máme dokonce vyhřívaný přístřešek a přesto jsme zakoupili tuto dekuhttp://www.heapco.cz/potreby-pro-kone/deky-pro-kone/vybehove-deky/vybehova-zimni-deka-busse.html . Jedná se o výběhovou zimní deku, je to lepší v tom, že když koník vyběhne z teplého prostředí se protáhnout tak to není takový šok pro jeho tělo ale deka ho udržuje stále v teple. Takže i když máte dostatečně zateplený přístřešek je dobré ho do deky na zimu oblékat. Přeji hezký den.
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Minulou zimu jsme měli s koníkem menší problémy kvůli nachlazení, a to i přesto, že stáj máme dostatečně zateplenou a ve výběhu je něco jako bouda která ho chrání před větrem a sněhem. Mysleli jsme, že je to dostatečné ale nebylo. Letos to nechceme podcenit a tak jsme uvažovali o nějaké dece do výběhu. Moc se v tom nevyznám ale zalíbila se mi tatohttp://www.equiservis.cz/vybaveni-pro-kone/deky-na-kone-a-psy/vybehove-lehke-a-nepromokave-deky/deka-lehka-vybehova-bucas-irish-turnout-light.html . Jak říkám moc se v tom nevyznám tak bych chtěla poprosit o rady, jestli máte takovou jak je dobrá, nebo jestli máte jinou vyzkoušenou poraďte prosím, ráda bych nějakou za podobnou cenu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?