Diskuze Děkujeme za dáreček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky, chtěli bychom poděkovat za dáreček - míček.;-) Dorazil velmi brzo a Lukynek je z něj velmi nadšen. 20 minut jsem ho od něj nemohla odtrhnout :-) Díky moc za Lukyho!:-)
Ahoj, máme radost za Lukyna :) Hlavně že se mu líbil! :D Nikola (10.08.2009 22:13:41) napsal: ahojky, chtěli bychom poděkovat za dáreček - míček.;-) Dorazil velmi brzo a Lukynek je z něj velmi nadšen. 20 minut jsem ho od něj nemohla odtrhnout :-) Díky moc za Lukyho!:-)
já také děkuji za dáreček - míček, Došel před 2 dny a od té doby si s ním celý dny hrají a hádají se o něj. Mám 2 vlčáky a bohužel míček jen jeden, na 2 jsem neměla bodíky a teď už tam není. Bude ještě někdy nějaká hračka pro pejsky? Máme doma velkou plnou krabici psích hraček, ale oni vždy mají strašně velkou radost z nové hračky a dokážou si s ní hrát celé dny, samozřejmě si hrají i s těma starýma, ale vždy je na prvním místě ta nová. Já mám taky pokaždé velkou radost, když vidím, jak jsou pejsci šťastní že dostali novou hračku. Takže u nás jákákoliv psí hračka udělá šťastnou celou mou rodinu. I děcka mají větší radost, když psi dostanou novou hračku a raději než do hračkářství chodí do zverimexu:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?