Diskuze Demokracie?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Každej chce akorát prachy nic víc na zdraví psů někteří kašlou.
Uživatel620 Morgan (13.09.2009 08:50:49) napsal: Musím souhlasit s tímto příspěvkem a s názorem Áji. Nechápu však stále, kde je ta demokracie, například u Kate v misce jejího psa, kterému vaří:-D . Otázka přece nezněla, čím krmí Kate svého psa, ale proč byli smazány příspěvky v diskuzi. Sama jsem tam písla v legraci o 9 vetech z 10, co doporučují pedigree a že máme štěstí, že je jich jen 9:-DD :-DD :-DD :-DD . Asi jsme čekali diskuzi s vetem poněkud chytřejší o tom, co jednotlivá krmiva třeba umí a podobně. Ne, jako doporučení, co máme krmit a za kolik. Takže otázka na konec, Kate, kde je ta mrška demokracie? Eva Otázka je i druhá věc.A není zanedbatetelná.;-) Každý z nás jde na www.,nejen pro zábavu,ale i rady.Velmi často čteme:,,...je to můj 1.pes!";-) Sama jsem se hodně dozvěděla od vynikajících a poctivých chovatelů,nejdříve koček,později psů...A dá-li začátečník tohle krmivo psovi s doporučením,že to doporučil pan MVDr.,jak píší děvčata,ostatní veti budou mít hodně práce.A věřím,že všichni rádi nebudou,protože profesní čest je u mnoha dobrých vetů!Nechci už vůbec psát o problémových pejscích se špatným trávením!8-} Je-li skutečně tato značka nedobrá,myslím složení,tak atˇ výrobce změní složení.Jistě má tak obrovská firma,jako je Pedigree, laboratoře a jejich management ví o těchto problémech taky...A upozorní-li chovatel chovatel,či se na to shodne většina,tak asi chyba není v nás,ale jinde...;-) Aja.
Kate (12.09.2009 23:41:42) napsal: Na Novinky.cz i na dalších zpravodajských webech diskuze pod některými vybranými články rovnou ani neotvírají. To je právo každého provozovatele webu. Ano, to je právo, ale tady diskuse otevřená byla, vím to, sama jsem tam dva příspěvky psala. Jenže druhý den jsem se podívala a už tam nebyly. Přitom tam nebylo jediné sprosté slovo, jen nesouhlas. Kdyby se všechny nesouhlasné názory smazaly, tak by to dopadlo...
Kate, ty jsi smazala příspěvky, protože se vet nemohl bránit? Já jsem se ho v chatu ptala, proč to takhle napsal, ale neodpověděl a asi měl důvod. Myslím, že by vyznělo hloupě napsat "protože mi za to zaplatili". Aspoň takhle si to zdůvodňuju já. A taky jsem si myslela, že když bude chat s odborníkem na výživu, tak to bude odborník a ne komerční veterinář, který doporučuje nezdravá jídla. Každopádně nevidím racionální důvod smazání příspěvků. Všichni se tam vyjadřovali slušně a dokonce spolu souhlasili s názorem na pana veterináře (ten ale byl rozdílný s vaším no...a jak že se tomuhle říká? 8-} )! :-~
Jitka (13.09.2009 00:47:42) napsal: To uz je pak ale veci moderovani diskuze a slusnosti uzivatelu. Pokud jde o me, je mi uprimne jedno, kdo si v cem libuje a kdo na co nadava, ale kdyz budu chtit poradit ohledne vyberu granuli, rada si prectu, co se komu na kterych libi a co ne. To uz je problem vyrobcu, musi se holt snazit byt co nejlepsi. Chapu, ze nekdo nema tisice, ktere by mohl za stravu pro psa rozfofrovat, ale proc by se nesmel dozvedet neci nazor, ze zrovna to ci ono krmivo neni zrovna nejvhodnejsi? Nekteri lide zase finance maji, ale bohuzel veri, ze co je v reklame, to je dobre... Test spotrebitelu taky zverejnuje, jak dopadly ty ktere cerealie, praci prostredky atd., tak proc na serveru venovanem psum nediskutovat i o vhodnem psim krmivu? Jak rikam, kdyz se nekdo rozhodne neco verejne propagovat, jde s kuzi na trh a muze a mel by ocekavat, ze to vyvola vselijake reakce. S tím souhlasím. Tyto stránky jsou pro pejskaře a ten by měl mít možnost se dozvědět i názor ostatních. Pokud vím,v komentářích nebylo nic špatného,takže nechápu,proč bylo vše vymazáno. Ale tady už nejde asi tak o pejskaře,že?
Amy (12.09.2009 18:00:15) napsal: Admini, musím říct, že jste mě zklamali a to dost. Musím říct, že některá obvinění na vaší adresu se mi nelíbila a (sice sama pro sebe) jsem se vás zastávala, ale tímhle to zkončílo. Víte o čem mluvím? Všechny špatné komentáře na adresu MVDr. Železného jsou pryč! Kde je demokracie? Proč si nemůže člověk dovolit nesouhlasit? To nechápu?! Jelikož každý normální člověk by Pedigree nekrmil a pro ty lidi ty komentáře psané nebyly. Ty byly pro lidi, kteří se v granulích nevyznají a například hledají tu vhodnou značku. Když uvidí, jak je doporučuje vet specializovaný na výživu, tak si řeknou, že to bude dobrá značka a koupí jí! Naopak, když uvidí tolik nesouhlasných komentářů, zamyslí se! Tímhle jste sice "očistili" jméno veterináře, ale možná jste odsoudili spoustu lidí a hlavně jejich psy ke zdravotním problémům a jejich páníčky k lítání po veterinářích! GRATULUJU! Musím souhlasit s tímto příspěvkem a s názorem Áji. Nechápu však stále, kde je ta demokracie, například u Kate v misce jejího psa, kterému vaří:-D . Otázka přece nezněla, čím krmí Kate svého psa, ale proč byli smazány příspěvky v diskuzi. Sama jsem tam písla v legraci o 9 vetech z 10, co doporučují pedigree a že máme štěstí, že je jich jen 9:-DD :-DD :-DD :-DD . Asi jsme čekali diskuzi s vetem poněkud chytřejší o tom, co jednotlivá krmiva třeba umí a podobně. Ne, jako doporučení, co máme krmit a za kolik. Takže otázka na konec, Kate, kde je ta mrška demokracie? Eva
Kate (13.09.2009 00:21:30) napsal: No, vím, jak se tu občas zvrhnou diskuze. Nechtěla jsem, aby se to zvrhlo k nadávání na jednu nebo na druhou značku. Záleží na každém, jak a co moc je ochoten pro svého psa udělat, pak hodně záleží, kolik na to má financí a jak moc porovnává jednotlivé značky nebo ne. Mě osobně je to fuk (alespoň co se psů týká), protože jim vařim. Přesně vím, co v té misce je a to je pro mě důležité. To uz je pak ale veci moderovani diskuze a slusnosti uzivatelu. Pokud jde o me, je mi uprimne jedno, kdo si v cem libuje a kdo na co nadava, ale kdyz budu chtit poradit ohledne vyberu granuli, rada si prectu, co se komu na kterych libi a co ne. To uz je problem vyrobcu, musi se holt snazit byt co nejlepsi. Chapu, ze nekdo nema tisice, ktere by mohl za stravu pro psa rozfofrovat, ale proc by se nesmel dozvedet neci nazor, ze zrovna to ci ono krmivo neni zrovna nejvhodnejsi? Nekteri lide zase finance maji, ale bohuzel veri, ze co je v reklame, to je dobre... Test spotrebitelu taky zverejnuje, jak dopadly ty ktere cerealie, praci prostredky atd., tak proc na serveru venovanem psum nediskutovat i o vhodnem psim krmivu? Jak rikam, kdyz se nekdo rozhodne neco verejne propagovat, jde s kuzi na trh a muze a mel by ocekavat, ze to vyvola vselijake reakce.
No, vím, jak se tu občas zvrhnou diskuze. Nechtěla jsem, aby se to zvrhlo k nadávání na jednu nebo na druhou značku. Záleží na každém, jak a co moc je ochoten pro svého psa udělat, pak hodně záleží, kolik na to má financí a jak moc porovnává jednotlivé značky nebo ne. Mě osobně je to fuk (alespoň co se psů týká), protože jim vařim. Přesně vím, co v té misce je a to je pro mě důležité. Jitka (13.09.2009 00:12:11) napsal: No, oni je otviraji, ale kvuli mnozstvi vulgarit je nekdy pozastavi nebo zavrou. Samozrejme, ze je to pravo provozovatele webu, ale pokud se ten rozhodne znicehonic smazat prispevky uzivatelu slusne diskutujicich na dane tema, tak to trochu zavani - a ja chapu, ze se to diskutujicim nemusi libit. Kdyz to ale holt nejde do kramu tem vys, tak co se da delat ;-)
Kate (12.09.2009 23:41:42) napsal: Na Novinky.cz i na dalších zpravodajských webech diskuze pod některými vybranými články rovnou ani neotvírají. To je právo každého provozovatele webu. No, oni je otviraji, ale kvuli mnozstvi vulgarit je nekdy pozastavi nebo zavrou. Samozrejme, ze je to pravo provozovatele webu, ale pokud se ten rozhodne znicehonic smazat prispevky uzivatelu slusne diskutujicich na dane tema, tak to trochu zavani - a ja chapu, ze se to diskutujicim nemusi libit. Kdyz to ale holt nejde do kramu tem vys, tak co se da delat ;-)
:-DD nemyslíš, že bych tím pádem uzavřela i tuhle diskuzi? uživatel (12.09.2009 23:51:52) napsal: Tak to vyznělo jasně! My do vás budeme cpát bludy a vy budete zticha
Tak to vyznělo jasně! My do vás budeme cpát bludy a vy budete zticha
Na Novinky.cz i na dalších zpravodajských webech diskuze pod některými vybranými články rovnou ani neotvírají. To je právo každého provozovatele webu. Jitka (12.09.2009 22:50:05) napsal: Jeste jedna vecna - to by podle Vas mely vsechny mozne servery zrusit veskere diskuze pod svymi clanky, protoze treba Lucie Bila nebo Mirek Topolanek nebo tamhle J.P. z jizni Moravy nemaji moznost hajit svuj nazor, ktery v clanku zaznel? :-)
Kate (12.09.2009 19:44:26) napsal: Ahoj, jde o to, že se jedná pouze o přepis chatu. BĚHEM chatu jste měli možnost se zeptat, proč pan doktor takový názor má. Teď bohužel nemá možnost si svůj názor hájit a proto byla diskuze zablokována. Jeste jedna vecna - to by podle Vas mely vsechny mozne servery zrusit veskere diskuze pod svymi clanky, protoze treba Lucie Bila nebo Mirek Topolanek nebo tamhle J.P. z jizni Moravy nemaji moznost hajit svuj nazor, ktery v clanku zaznel? :-)
Kate (12.09.2009 19:44:26) napsal: Ahoj, jde o to, že se jedná pouze o přepis chatu. BĚHEM chatu jste měli možnost se zeptat, proč pan doktor takový názor má. Teď bohužel nemá možnost si svůj názor hájit a proto byla diskuze zablokována. Proc by se lidi nemohli k necemu svobodne vyjadrit? Chapu, pokud jde o nejake vulgarni napadani, ze takovy PRISPEVEK by mel byt smazan, ale zrusit celou diskuzi? Kazdemu, kdo to bude cist, je snad jasne, ze jsou to nazory uzivatelu tohoto webu, nazory pana doktora si precte primo v prepisu chatu. Navic, jestli se chce pan doktor k necemu dale vyjadrit, muze tak jako ostatni reagovat prispevkem do diskuze. Nedelala bych z toho zbytecnou aferu, snad pan doktor vi, co dela, a pocita s nasledky, kdyz se do podobnych akci pousti.
Kate (12.09.2009 19:44:26) napsal: Ahoj, jde o to, že se jedná pouze o přepis chatu. BĚHEM chatu jste měli možnost se zeptat, proč pan doktor takový názor má. Teď bohužel nemá možnost si svůj názor hájit a proto byla diskuze zablokována. Otázka zazněla, neodpověděl. Je jasné, že dělal reklamu, zrovna jednomu z těch nejhorších krmení..chudáci psi, jejichž majitelé ho poslechnou a rozhodnou se Pedigree krmit.. :-~ :-|
Ahoj, jde o to, že se jedná pouze o přepis chatu. BĚHEM chatu jste měli možnost se zeptat, proč pan doktor takový názor má. Teď bohužel nemá možnost si svůj názor hájit a proto byla diskuze zablokována. MiŠkA-nová videjka (12.09.2009 19:10:04) napsal: :-DD Nějak ted nevím o co tu vlastně jde??8-} :-DD
Amy (12.09.2009 18:00:15) napsal: Admini, musím říct, že jste mě zklamali a to dost. Musím říct, že některá obvinění na vaší adresu se mi nelíbila a (sice sama pro sebe) jsem se vás zastávala, ale tímhle to zkončílo. Víte o čem mluvím? Všechny špatné komentáře na adresu MVDr. Železného jsou pryč! Kde je demokracie? Proč si nemůže člověk dovolit nesouhlasit? To nechápu?! Jelikož každý normální člověk by Pedigree nekrmil a pro ty lidi ty komentáře psané nebyly. Ty byly pro lidi, kteří se v granulích nevyznají a například hledají tu vhodnou značku. Když uvidí, jak je doporučuje vet specializovaný na výživu, tak si řeknou, že to bude dobrá značka a koupí jí! Naopak, když uvidí tolik nesouhlasných komentářů, zamyslí se! Tímhle jste sice "očistili" jméno veterináře, ale možná jste odsoudili spoustu lidí a hlavně jejich psy ke zdravotním problémům a jejich páníčky k lítání po veterinářích! GRATULUJU! :-DD Nějak ted nevím o co tu vlastně jde??8-} :-DD
Neměla jsem čas se aktivně zúčastnit,ale četla jsem přepis chatu.Na každém pejskařském webu píší chovatelé i zdravých jedinců,že skutečně Pedigree nikdy...8-} A dát to psovi s určitým problémem,tak nechci vidět ty konce.Ale z hlediska jiného.Jdu-li jako odborník na chat či před ,,lidi",musím počítat s kritikou a oponenturou.Neunesu-li to,tak tam nechodím...Nebudou všichni jen kývat a pokud jsem četla,názory rozdílné byly tlumočeny slušně,fundovaně,nikoliv urážlivě...;-) Aja.
Teď ste mne ale doopravdy rozčílili Amy má pravdu kde je demokracie ? Žijeme v době kdy má každý právo řict svůj názor a vy to potlačujete ?
Admini, musím říct, že jste mě zklamali a to dost. Musím říct, že některá obvinění na vaší adresu se mi nelíbila a (sice sama pro sebe) jsem se vás zastávala, ale tímhle to zkončílo. Víte o čem mluvím? Všechny špatné komentáře na adresu MVDr. Železného jsou pryč! Kde je demokracie? Proč si nemůže člověk dovolit nesouhlasit? To nechápu?! Jelikož každý normální člověk by Pedigree nekrmil a pro ty lidi ty komentáře psané nebyly. Ty byly pro lidi, kteří se v granulích nevyznají a například hledají tu vhodnou značku. Když uvidí, jak je doporučuje vet specializovaný na výživu, tak si řeknou, že to bude dobrá značka a koupí jí! Naopak, když uvidí tolik nesouhlasných komentářů, zamyslí se! Tímhle jste sice "očistili" jméno veterináře, ale možná jste odsoudili spoustu lidí a hlavně jejich psy ke zdravotním problémům a jejich páníčky k lítání po veterinářích! GRATULUJU!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?