Diskuze Demokracie v praxi na Hafíci.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

TO MÁ JAKO ZNAMENAT,CO? UPOZORNÍ NA VAŠI NESCHOPNOST A JAK DOPADL?? VYMAŽETE HO?? TO SE MI SNAD ZDÁ,NE?? CELOU DOBU,VÁŽENÍ ADMINI,DĚLÁTE MRTVÉ BROUKY A NAJEDNOU JSTE AKČNÍ. TO JSTE NEZVLÁDLI!! !! A KLIDNĚ MĚ VYMAŽTE TAKY,PROTOŽE TOHLE JE UBOHÉ. ZDARÉC!!
NEVÍM PROČ NÁS ZATAHUJETE DO VAŠICH PROBLÉMŮ A PROSÍM PIŠTE ZA SEBE NE ZA NÁS.JEN PODLÝ ČLOVĚK SE SKRÝVÁ ZA JINÉ.HÁDEJTE SE SAMI ZA SEBE AJA
TA SE ZDE OPRAVDU NENOSÍ. NAPÍŠETE PŘÍSPĚVEK,KTERÝ NENÍ VULGÁRNÍ,ANI SNAD NĚJAK ZÁVADNÝ,JEN SE NĚKOMU PROSTĚ NEHODÍ,TAK CO – SMAŽE SE!! TO UŽ JE OPRAVDU VRCHOL!! !!
(06.05.2009 14:00:47) napsal: tohle je forum, pokud se něco na jakémkoliv foru smaže, tak tam není koš, nedá se to vrátit zpět. Mě to zas tolik nevadí 8-| na forech většinou nejde smazat profil majitele, takže tu budu dále, jen bez profilu.
NEVÍME PROČ NÁS ZATAHUJÍ DO HÁDEK A NEVÍME JAK NĚKDO MŮŽE PSÁT Z NAŠEHO PROFILU.ZKUSTE PSÁT SAMI ZA SEBE
(06.05.2009 14:00:47) napsal: tohle je forum, pokud se něco na jakémkoliv foru smaže, tak tam není koš, nedá se to vrátit zpět. Mě to zas tolik nevadí 8-| na forech většinou nejde smazat profil majitele, takže tu budu dále, jen bez profilu.
Admini tak kde jste?? ?? !! !! Jste tak strašně spravedliví, tak se aspoň vyjádřete proč všechno jen mažete a nic víc!! !! !! Máte rádi spravedlnost, tak už nám to vysvětlete, proč ani na meily neodpovídáte!! !! !! Copak je tak těžké vyjádřit se a ne to nechat na někom koho si tady parta supů vybrala k linčování?? ?? !! !!
mimišák (06.05.2009 14:34:49) napsal: už si zpět? Mě z toho asi picne – máš nějaké vysvětlení od adminů? mimišák já a zpět, jak si na to přišel ? Tohle je forum !! na foru jedním klikem smažeš všechny příspěvky uživatele, smažeš mu avatar, podpis. Pokud máš možnost banování, uživatele zabanuješ. Adminů jsem se na to neptal, ale tady to vypadá, že nelze odstarnit uživatele, takže všechny ty neprofily se sice smažou, ale účty zůstávají. Takže Brouček č. 3 :D
snad děláte srandu, já už Vás nechápu!! !! !! !! !! !! Tak teď ste mě falt dostali!! !! !! !! On mě celý den na celé portále zesměšnuje, ale ani jednou jedinkrát mě nenapadlo kontaktovat adminy. Naopak i minulou diskuzi jsem jim psala proč mazali. Proč to sakra děláte?? ?? ?? ?? Celý den co den, několik dní se Pavel chová jako arogantní tupec který ví všechno a všechno smí. Myslela jsem že to smazal sám, ale žádný profil nebyl smazaný kvůli mě. Já bych byla docela ráda kdyby se k tomu ted už taky vyjádřili admini, debila ze sebe nechám dělat, když to někomu dělalo dobře. Ale rozhodně nejsem žádný bonzák a srágorka co by udělala tohle. Běžte někam vy chytráci jste zaslepení vztekem nebo nevím čím. Ale dejte už mě laskavě pokoj!! !! !! Já žádnou diskuzi nezaložila ani profil nikomu, jen Pavel tady zesměšnoval lidi já ne…ale znovu opakuju že se smazáním profilů nesouhlasím!!!!!!
už si zpět? Mě z toho asi picne – máš nějaké vysvětlení od adminů? mimišák
Martina (06.05.2009 14:21:36) napsal: Aja (06.05.2009 14:13:00) napsal: Tedˇ hledám uživatel Pavel,byla jsem po dlouhé době na www.Miciny,však víte,je má ,,srdeční" záležitost…Mně to vzalo dech!8-} !!Je mně líto,jestli jsme ,kdokoliv,přispěli ke smazání profilu Pavel!!!:_( Ne,že bychom možná ,,napsali" vše krásně,ale snad nic vulgárního nepadlo…;-) Aja.Pavel si dovolil kritizovat uživatelku Ilonu a to se zřejmě nesmí !! Martinko – diskuse byla smazána ve chvíli, kdy se Iloně dostalo podpory. A kromě toho Ilona tu vyjádřila Pavlovi podporu – a dřív než ty. No tobě teda nějak leží Ilona v žaludku – jediný poněkud vulgárnější příspěvek v té smazané diskusi byl tvůj: jsi pokud se pamatuji napsala, že neví, kdy má sklapnout. A pochybuji, že by měla takové známosti, aby adminy přesvědčila k okamžitému výmazu a bez vysvětlení. Všem adminům jsem psala mail, aby se k této diskusi vyjádřili: proč byl smazán uživatel Pavel a ty předmětné diskuse. mimišák
V lednu mi byli smazány profily, stejna jako u Pavla pečlivě označené jako virtuální, k tomu trest za zakládání falečných profilů ve formě odebrání bodů-piškotů(a já si tak moc přál tričko!!).K tomu všemu došlo,protože jsem se příliš zviditelnil v jisté diskuzi a zastal jsem se své ženy, kterou tu jakási uživatelka nazývala nehezkým výrazem, budiž, řekl jsem si a raději přesunul našeho Cherokeeho na účet své ženy(Sněhurka a Puppi), aby nám našeho Ukrutného vládce Tmy také někdo z všemocných nesmazal.Říkal jsem si, že jsem asi nepadl adminům(respektive Rivalovi) do oka a myslel si o něm své, dál jsem to již neřešil.Já Tě Pavle varoval, že Tě čeká stejný osud jako mne a že tu co nevidět budeš mít „Broučka“ číslo2,3,4,5… A tak se musím zeptat v souvislosti s jinou diskuzní místností:„Jde tu někomu o život?“ A odpovím si, že zřejmě ano, že je tu x vyvolených, kteří mohou a pak je tu stádo nás, naivních hlupáčků, kteří nesmí.Běžte k šípku administrátoři s tímto přístupem, vedle máte diskuzi o téměř dvou stech příspěvcích a hlavu máte zastrčenou hluboko v písku a přitom jiné a bezvýznamné věci řešíte s ohromující rychlostí, portál se vám zapleveluje všelijakými magory a potrefenci, hulváty a exhibicionisty, kteří si sem chodí ventilovat své úchylnosti a to nevidíte, to neřešíte, ale jednomu pražskýmu křiklounovi dáte po hubě, fakt jste skvělí!!!!! Jindra
Aja (06.05.2009 14:13:00) napsal: Tedˇ hledám uživatel Pavel,byla jsem po dlouhé době na www.Miciny,však víte,je má ,,srdeční" záležitost…Mně to vzalo dech!8-} !!Je mně líto,jestli jsme ,kdokoliv,přispěli ke smazání profilu Pavel!!!:_( Ne,že bychom možná ,,napsali" vše krásně,ale snad nic vulgárního nepadlo…;-) Aja. Pavel si dovolil kritizovat uživatelku Ilonu a to se zřejmě nesmí !!
Tedˇ hledám uživatel Pavel,byla jsem po dlouhé době na www.Miciny,však víte,je má ,,srdeční" záležitost…Mně to vzalo dech!8-} !!Je mně líto,jestli jsme ,kdokoliv,přispěli ke smazání profilu Pavel!!!:_( Ne,že bychom možná ,,napsali" vše krásně,ale snad nic vulgárního nepadlo…;-) Aja.
tohle je forum, pokud se něco na jakémkoliv foru smaže, tak tam není koš, nedá se to vrátit zpět. Mě to zas tolik nevadí 8-| na forech většinou nejde smazat profil majitele, takže tu budu dále, jen bez profilu.
ale nemyslím si že tím že všechno a všechny vymažete je to dobře vyřešené. Celou dobu jsem se modlila ať to nesmažete, ale celou dobu nic a pak najednou šup. Proč to mažete, proč nenecháte lidi ať se vyjádří a udělají si svůj názor. No já doufám, že už se nikdy do ničeho tak trapnýho nezapojím. asi se tady nevyplatí mít svůj názor, taky jsem to poznala a příjemné to nebylo, ale s vymazáním nesouhlasím!! !! !!
MATÝSEK A PETRA (06.05.2009 13:45:17) napsal: TO MÁ JAKO ZNAMENAT,CO? UPOZORNÍ NA VAŠI NESCHOPNOST A JAK DOPADL?? VYMAŽETE HO?? TO SE MI SNAD ZDÁ,NE?? CELOU DOBU,VÁŽENÍ ADMINI,DĚLÁTE MRTVÉ BROUKY A NAJEDNOU JSTE AKČNÍ. TO JSTE NEZVLÁDLI!! !! A KLIDNĚ MĚ VYMAŽTE TAKY,PROTOŽE TOHLE JE UBOHÉ. ZDARÉC!! No jasně! admini chtějí jen tupé stádo, čím víc profilů, tím líp, ale běda uživateli, když se ozveš. Takže bych požádala adminy o vyjádření. Rival, pokud někoho zrušil, tak podal vysvětlení – tak čekám na informace: Proč byl Pavel smazán, kam zmizely diskuse Duel a sraz pod Řípem, nebo jak se to jmenovalo?? Sakra! mimišák
Vážení přátelé, pokud si myslíte, že boj s větrnými mlýny Hafíků lze vyhrát, pravda je jiná. Protekční osoby si tu můžou dělat opravdu co se jim zlíbí. Dovolil jsem si upozornit na některé neduhy, co se zde nacházejí a ejhle. Moje profily byli adminy smazány. Jindro, tak už mě do desítky neprotlačíš, někomu se to nehodilo do krámu. Myslím, že vás brzy čeká podobný osud. Ještě jsem si stačil přečíst že pokud někdo někomu něco vytknul, pak tu nevládne svoboda slova, ale vracíme se do dob komunistické perzekuce. Pak se vás ptám, co je toto !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?