Diskuze Den zvířat

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj, omlouvám se za zpožděný dárek k Mezinárodnímu dni zvířat. V pátek jsem to už nestihl :-~
Ahoj! Je to škoda, že to vyšlo na sobotu... Ale taky si myslím, že se mohly udělat nějaký souteže nebo něco, prostě cokoliv navíc. A hlavně, já po nikom nechci, aby kvůli tomu šel do práce v sobotu. Dalo se to přece udělat v pátek... Piškotky taky nemám.
Ano,ano.Čekali jsme s paničkou úžasný den.Aby v něm byly třeby ta soutěže ve které může každý dostat piškotky,nebo to posílání dárečků zadarmo.No nic to by nám ani tak nevdilo ale vrcholem neslušnosti bylo to že tam ani nedaly ty piškoty co nám slíbili.A ještě měli tu drzost tam nechat ten z minulého dne.Opravdu nás zklamalu.To se přece nedělá:(
Asi jsme meli holt smulu, ze to vyslo na vikend, kdy admini nepracuji. Ale je pravda, ze bylo ticho a smutno tady na haficich a micinkach ...nase zviratka si zaslouzila i tady trochu vice pozornosti.
Jo a bylo slíbeno 50 piškotů ale bylo jen 15 a to byly ty z minulého dne.Je to teda fakt podraz:_( :(
Čekala jsem, že na Světový den zvířat se tu toho bude dít víc než jen jeden článek o dni zvířat.... Nějaké soutěže, možnost darovat dáreček kamarádům bez odečtení piškotů já nevím cokoliv.....
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?