Diskuze Deníček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, deníček najdeš hned ve svém profilu. Když si příhlášená, tak pod rodokmenem dáš „nový příspěvek“ Kelly a spol. (09.04.2009 11:34:38) napsal: Kde najdu deníček, at hledám jak hledám nikde ho nemůžu najít
máš ho nad diskuzí u svého psa ;-)
Tak a tedˇ nevím,co si myslet…:_( 8-| Napsala jsem do deníčku delší příběh,který nás zaujal.Možná,že by řekl i k Velikonocům ,,něco "i jiným kamarádům…:-) No,neuložil se!!!A pár větiček,co jsem napsala,se ihned uložilo.Je limitován příspěvek,nebotˇ rozhodně tak dlouhý zase nebyl?…Děkuji.Aja a Toník.
Ahoj, mám stejný problém. Neukládají se mi nové zápisy v deníčku, nefunguje ani editace těch starých. Jen se mi včera podařilo jeden a ten samý uložit 4×. Zkoušela jsem na to jít přes Mozillu i Explorer, bez úspěchu. Nefunguje vkládání (třeba z wordu) přes ctrl+c, ctrl+v … Ale to myslím bylo i ve staré verzi, nebo ne?
Uživatel45441 (21.03.2010 08:16:04) napsal: Ahoj mám problém ja nemůžu najít deníček už tam mám jeden zápisek,ale teď ho nemůžu najít prosím pomozte mi!! !! !! !! !! !! !! Myslíš u sebe? Vždyť ho tam máš :-|
Ahoj mám problém ja nemůžu najít deníček už tam mám jeden zápisek,ale teď ho nemůžu najít prosím pomozte mi!! !! !! !! !! !! !!
Kde najdu deníček, at hledám jak hledám nikde ho nemůžu najít
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?