Diskuze deníčky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hm - tak Lenka-admin se ozvala v kostce: nic měnit nebudeme, když se ti to nelíbí, táhni.
Takových je tu víc-např.uživatel Werbas-u obou profilů taky skvělé deníčky!8-| ]:-( !! !! !!
Dnes jsem náhodou narazila na uživatele „Haňulka“. Má tam 6 profilů různých zvířat a zajímavé jsou jejich deníčky. Skoro každý den je tam nějaká poznámka. Buď jen + nebo srdíčko, nebo „spím“, „kojím“, „jsem na pastvě“ apod. :_(
mimišák (28.04.2009 13:46:51) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:37:46) napsal: Ty se nenervuj holka at se nezhroutíš,vidím,že ti dochazí nadávky.Čest poraženým8-}Hloupí držej hubu,to přesně na tebe sedí?! no hledala jsem ty nadávky – nějak jsem je ve svých příspěvcích nenašla; anebo to nebylo na mne? to ses uklidňovala sama? no jak je libo ;-) mimišák Ale ano,bylo to na tebe,já přece nemůžu za,že jsi b**á:-|
Muselo ji to stát hodně času tohle napsát8-}A mimochodem uživateli mimišák napsála:smráde malý8-}A mě táky!!Zřejmě tohle píše všem..8-}
Já si myslím, že kdyby ti normální (ne honci za kostičkama) četli tyto unikáty, tak by jim ty kostičky ani nemohli bezmyšlenkovitě dávat. Já ze začátku dávala taky všem, ale po čase jsem si podle deníčků, fotek, kamarádů apod. začala vybírat a postupně vyřazovat ty, co se mě nelíbí. Třeba je to vůči některým nefér, ale nemůžu si pomoci. Dávám kostičky těm, co mě nějak zaujali.
Si tá uživatelka MixMeloneQ dělá pr*el,ne?Ten její deníček mě natolik znechutil,že jsem se rozhodla vyjadřit se o ni tady:o)Kdo ji nemůžete najít tak tady ,,http://www.ha­fici.cz/profi­ly/detail/11256/"Tah­le slečna píše přispěvky do deníčku a tady máte pár ůkázek:Papáníčko a vodička..půjdem se projít ven.. Ahoj tady máš granulky chappi a vodičku…my dem qahoj pojd pudem si hrat.. Ty nechceš papát.yyy..tak se nabumbej..yyy Ahoj berníčku na tady ti dám papání.. xd Ahojda Berníčku ty jsi moje lásenka víš to?Pojd půjdeme ven a já musím do kšoly tak přijdu a vyvenčím tě no tys udělala krásný hovínko no ted půjdeme domů napapáš se Ty si udělal krasný hovínko.. Myslím,že k tomu nemám co říct,je to fakt hrůza a děs..no a koukněte se na fotky8-}
Si tá uživatelka MixMeloneQ dělá pr*el,ne?Ten její deníček mě natolik znechutil,že jsem se rozhodla vyjadřit se o ni tady:o)Kdo ji nemůžete najít tak tady ,,http://www.ha­fici.cz/profi­ly/detail/11256/"Tah­le slečna píše přispěvky do deníčku a tady máte pár ůkázek:Papáníčko a vodička..půjdem se projít ven.. Ahoj tady máš granulky chappi a vodičku…my dem qahoj pojd pudem si hrat.. Ty nechceš papát.yyy..tak se nabumbej..yyy Ahoj berníčku na tady ti dám papání.. xd Ahojda Berníčku ty jsi moje lásenka víš to?Pojd půjdeme ven a já musím do kšoly tak přijdu a vyvenčím tě no tys udělala krásný hovínko no ted půjdeme domů napapáš se Ty si udělal krasný hovínko.. Myslím,že k tomu nemám co říct,je to fakt hrůza a děs8-}
Maria;) (28.04.2009 13:51:08) napsal: mimišák (28.04.2009 13:46:51) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:37:46) napsal: Ty se nenervuj holka at se nezhroutíš,vidím,že ti dochazí nadávky.Čest poraženým8-}Hloupí držej hubu,to přesně na tebe sedí?! no hledala jsem ty nadávky – nějak jsem je ve svých příspěvcích nenašla; anebo to nebylo na mne? to ses uklidňovala sama? no jak je libo ;-) mimišák Ale ano,bylo to na tebe,já přece nemůžu za,že jsi b**á:-| aha – promiň, mně to hned nedošlo – fakt jsem b**á! mimišák:-D :-D :-D
Prosim?Víš,já do deníčku píšu jen tak narychlo,většinou komunikuji přes zprávy a nástěnku,což se tebe rozhodně netýka:-~Rozhodně leší než ty..ehm..!!Nádavky na ostatní profily.Tomu říkáš co?Tak se o ostatních radši nevyjadřuj!! !!
Ochh,obdivuji tě,že jsi to přiznala:-D
pes Michal (28.04.2009 13:03:45) napsal: No rozhodně nechci vést tuto diskusi dále a zbytečně. O Mimišákovi jsem si udělal vlastní obrázek a ten mi nikdo nevezme. O vás také. Jeho příspěvky nejsou trapné, dají se číst, to se o vašich říci nedá. A to, že vám na rozdíl od nás jde o přátelství je blud, velký blud, kterému sama věříte. Vám jse jen a jen o ty kosti a piškoty, jinak nebudete do deníčku psát bláboly. To jen proto, abyste mohla někomu něco posílat a vyžadovat od něj protisluřbu. Soudný člověk by byl rád, že mu někdo poslal jednu kostku a ne to vytruboval do světa jako neštěstí a křivdu. Co se přátelství týká, zřejmě nemáte ani potuchu, co to je. My si zde našli opravdové přátele, přátele kterých si vážíme, kteří se snaží pomoci nám v ..... o tom se šířit nehodlám, to bysta nepochopila ani náhodou, kterým se snažíme pomoci zase my. Jen tak namátkou, u kolika z těch, co si denně vyměňujete ty trapný kosti jste si přečetla jejich deníčky, z kolika z nich si domluvila sraz a sešli se někde atd atd. Já tohle forum odpískal. Sice mě od toho Mimišák zrazuje, že tu zůstane už jen ta kostičkovací skupina, ale říkám si že to můj problém není. Na přátele kontakty mám a oni na mě a ti ostatní mě vcelku nezajímají. Až na to,že mě vůbec neznáte si dovolujete opravdu hodně,myslím,že do oči by jste mi to NIKDY neřekl,vsadím se!!Já kostičky narozdíl od vás poctivě oplacím,protože nechci ztratit přátele se kterýma si je posilám.Srazy i soukromé schůzki jsem dělala několikrát a všechny dopadly výborně!!Já bych se o vás vyjadřila teda jinak,ale nechci být nekolturní narozdíl od někoho!!Mám tu opravdové kámoše ják Berouna tak i z Prahy se kterýma se vidíme skoro pravidelně!! !! !! >:-(Ovšem vy jste na tom jinak!!Já do deníčku pišu jen tak a kdyby jste aspon trochu přemýšlel už by vám to došlo8-}Nepotřebuji kostičky jen je oplacím a s přateli si píšu přes soukromé vzkazy což vás zajimát ale absolutně nemusí,že?))
pes Michal (28.04.2009 13:45:51) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:39:21) napsal: supík (28.04.2009 13:36:29) napsal: Jééé, Jéééé, už se perou, už se perou 8-}.Čím víc poznávám lidi kolem sebe, tím víc si vážím svého psa. To já po besedě s timahle ,,podivnýma" jsem začala svýho psa přímo zbožnovat!! :-DDfakt, a není to jen nějakej virtuální, je i skutečnej ? Jestli jo, je to docela chudák. Panička sedí u PC a posílá kosti jak smyslů zbavená, chudák pejsek někde v rohu kromádkuje a kňučí hlady, protože na něj nemá čas. Mimišáku, když si to nevezmeš na svědomí, já klidně, hloupost se musí potírat. Báro, písnu SZ ;-) jistě,že je skutečný>:-(víš,on dostáva jen to nejlepší oblečení a to nejkvalitnější jídlo?!Což se o tobě rozhodně říct nedá,ják jsi vyhublý!!
Ty se nenervuj holka at se nezhroutíš,vidím,že ti dochazí nadávky.Čest poraženým8-}Hloupí držej hubu,to přesně na tebe sedí?!
Maria;) (28.04.2009 14:14:46) napsal: Víš,když já tak tyUž si tě nevšimám..vůbec8-}To o tvém psovi jsem vůbec nevěděla,je vidět jak máš hnusnou povahu>:-(Hodně zdraví!! vážená slečno či paní, měl bych pro Vás jednu skvělou radu. Než něco napíšete, dejte si napřed pár facek. Prokrví to hlavu. Až to napíšete dejte si dalších pár. Pak si to přečtěte nafackujte si naposledy, smažte to a už nic netvořte. Bude to pro Vás rozhodně velké plus. Zatím platí co slovo, to perla.
Víš,když já tak tyUž si tě nevšimám..vůbec8-}To o tvém psovi jsem vůbec nevěděla,je vidět jak máš hnusnou povahu>:-(Hodně zdraví!!
pes Michal (28.04.2009 14:06:38) napsal: jistě,že je skutečný>:-(víš,on dostáva jen to nejlepší oblečení a to nejkvalitnější jídlo?!Což se o tobě rozhodně říct nedá,ják jsi vyhublý!! DĚKUJI ZA TENTO PŘÍSPĚVEK, STAČIL NAPSAT NA ZAČÁTKU A NEMUSELA SE TU LINOUT TATO DISKUSE. SHRNUTO A PODTRŽENO – JSTE SNOB A HLUPÁK NIC VÍC, Mimochodem, jsem rád, že můj pejsek ještě vyhublý není, on totiž prožívá poslední dny svého života a jeho nemoc se léčit nedá ale to vy nemůžete pochopit. Víš,když já tak ty!!Už si tě nevšimám..vůbec>-|To o tvém psovi jsem vůbec nevěděla,je vidět jako máš hnusnou povahu!!Hodně zdraví>:-(
pavel (28.04.2009 14:40:23) napsal: Maria;) (28.04.2009 14:14:46) napsal: Víš,když já tak tyUž si tě nevšimám..vůbec8-}To o tvém psovi jsem vůbec nevěděla,je vidět jak máš hnusnou povahu>:-(Hodně zdraví!!vážená slečno či paní, měl bych pro Vás jednu skvělou radu. Než něco napíšete, dejte si napřed pár facek. Prokrví to hlavu. Až to napíšete dejte si dalších pár. Pak si to přečtěte nafackujte si naposledy, smažte to a už nic netvořte. Bude to pro Vás rozhodně velké plus. Zatím platí co slovo, to perla. :-D :-D JAK VÝSTIŽNÉ :-D :-D K TOMU NENÍ CO DODAT :-D :-D
pes Michal (28.04.2009 14:06:38) napsal: jistě,že je skutečný>:-(víš,on dostáva jen to nejlepší oblečení a to nejkvalitnější jídlo?!Což se o tobě rozhodně říct nedá,ják jsi vyhublý!! DĚKUJI ZA TENTO PŘÍSPĚVEK, STAČIL NAPSAT NA ZAČÁTKU A NEMUSELA SE TU LINOUT TATO DISKUSE. SHRNUTO A PODTRŽENO – JSTE SNOB A HLUPÁK NIC VÍC, Mimochodem, jsem rád, že můj pejsek ještě vyhublý není, on totiž prožívá poslední dny svého života a jeho nemoc se léčit nedá ale to vy nemůžete pochopit. Souhlasím s tím že když už se urážet tak alespont mezi sebou, když už má někdo tu potřebu, ale proč urážet psy? Dyt ti ani neví že tu mají fotky. To s tvým pejskem je mi líto, vím co je to přijít o psa. I když máme na pár věcí odlišný názor(což je u lidí normální)tak neznamená že jsme špatní lidi. Takže se drž.
pes Michal (28.04.2009 14:06:38) napsal: jistě,že je skutečný>:-(víš,on dostáva jen to nejlepší oblečení a to nejkvalitnější jídlo?!Což se o tobě rozhodně říct nedá,ják jsi vyhublý!! DĚKUJI ZA TENTO PŘÍSPĚVEK, STAČIL NAPSAT NA ZAČÁTKU A NEMUSELA SE TU LINOUT TATO DISKUSE. SHRNUTO A PODTRŽENO – JSTE SNOB A HLUPÁK NIC VÍC, Mimochodem, jsem rád, že můj pejsek ještě vyhublý není, on totiž prožívá poslední dny svého života a jeho nemoc se léčit nedá ale to vy nemůžete pochopit. Souhlasím že když už se urážet tak mezi sebou a né si vybíjet zlost na cháčcích pejsáncích. To s tvým pejskem je mi moc líto. I když máme na pár věci odlišný názor, tak se drž, vím jaké to je přijít o psa :-(
no, byla jsem rada, ze mame, kam ulozit fotky na nepracne www., ale rekne mi nekdo, co je proboha toto?
Maria;) (28.04.2009 14:41:28) napsal: Tu rádu by jste měl použivat vy:-| klidně, napište přes SZ, rád se s Vámi sejdu a klidně vám nafackuji i za ostatní. Kdo chcete, abych se toho za vás ujal ?>:)
Já jen zírám, jak to od trapných příspěvků do deníčků došlo daleko. Osobní napadání a nadávání se myslím mezi kamarády nenosí. Ale jak tak koukám, tak se tady nenosí ani kritika (myslím tím slušná, bez osobního napadání). Některým dělá potíže, udržet se na úrovni slušného chování. Ale co taky čekat. Někteří si myslí, že čím víc budou sprostí, tím víc budou zajímaví.>:)
jistě,že je skutečný>:-(víš,on dostáva jen to nejlepší oblečení a to nejkvalitnější jídlo?!Což se o tobě rozhodně říct nedá,ják jsi vyhublý!! DĚKUJI ZA TENTO PŘÍSPĚVEK, STAČIL NAPSAT NA ZAČÁTKU A NEMUSELA SE TU LINOUT TATO DISKUSE. SHRNUTO A PODTRŽENO – JSTE SNOB A HLUPÁK NIC VÍC, Mimochodem, jsem rád, že můj pejsek ještě vyhublý není, on totiž prožívá poslední dny svého života a jeho nemoc se léčit nedá ale to vy nemůžete pochopit.
supík (28.04.2009 13:46:31) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:39:21) napsal: supík (28.04.2009 13:36:29) napsal: Jééé, Jéééé, už se perou, už se perou 8-}.Čím víc poznávám lidi kolem sebe, tím víc si vážím svého psa. To já po besedě s timahle ,,podivnýma" jsem začala svýho psa přímo zbožnovat!! :-DD Věřím,že to tvůj pes ocení:-DD .No ale Mario pokud tak koukám na diskuzi, tak ses taky pohoršovala nad obsahem některých deníčků,tak se nediv, že se ti to pak vrátí.No a pokud se tady řešilo tykání nebo vykání, ve staré verzi Hafíků bylo přímo uvedeno, že si tady tykáme. Jistě,že to ocení..já jsem si jen nějak nevšimla,že si tu týkame:-)
Maria;) (28.04.2009 13:37:46) napsal: Ty se nenervuj holka at se nezhroutíš,vidím,že ti dochazí nadávky.Čest poraženým8-}Hloupí držej hubu,to přesně na tebe sedí?! no hledala jsem ty nadávky – nějak jsem je ve svých příspěvcích nenašla; anebo to nebylo na mne? to ses uklidňovala sama? no jak je libo ;-) mimišák
Maria;) (28.04.2009 13:39:21) napsal: supík (28.04.2009 13:36:29) napsal: Jééé, Jéééé, už se perou, už se perou 8-}.Čím víc poznávám lidi kolem sebe, tím víc si vážím svého psa. To já po besedě s timahle ,,podivnýma" jsem začala svýho psa přímo zbožnovat!! :-DD Věřím,že to tvůj pes ocení:-DD .No ale Mario pokud tak koukám na diskuzi, tak ses taky pohoršovala nad obsahem některých deníčků,tak se nediv, že se ti to pak vrátí.No a pokud se tady řešilo tykání nebo vykání, ve staré verzi Hafíků bylo přímo uvedeno, že si tady tykáme.
Maria;) (28.04.2009 13:39:21) napsal: supík (28.04.2009 13:36:29) napsal: Jééé, Jéééé, už se perou, už se perou 8-}.Čím víc poznávám lidi kolem sebe, tím víc si vážím svého psa. To já po besedě s timahle ,,podivnýma" jsem začala svýho psa přímo zbožnovat!! :-DD fakt, a není to jen nějakej virtuální, je i skutečnej ? Jestli jo, je to docela chudák. Panička sedí u PC a posílá kosti jak smyslů zbavená, chudák pejsek někde v rohu kromádkuje a kňučí hlady, protože na něj nemá čas. Mimišáku, když si to nevezmeš na svědomí, já klidně, hloupost se musí potírat. Báro, písnu SZ ;-)
supík (28.04.2009 13:36:29) napsal: Jééé, Jéééé, už se perou, už se perou 8-}.Čím víc poznávám lidi kolem sebe, tím víc si vážím svého psa. To já po besedě s timahle ,,podivnýma" jsem začala svýho psa přímo zbožnovat!! :-DD
Jééé, Jéééé, už se perou, už se perou 8-}. Čím víc poznávám lidi kolem sebe, tím víc si vážím svého psa.
mimišák (28.04.2009 13:25:46) napsal: Bára (28.04.2009 13:18:01) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:12:29) napsal: Až na to,že mě vůbec neznáte si dovolujete opravdu hodně,myslím,že do oči by jste mi to NIKDY neřekl,vsadím se!!Já kostičky narozdíl od vás poctivě oplacím,protože nechci ztratit přátele se kterýma si je posilám.Srazy i soukromé schůzki jsem dělala několikrát a všechny dopadly výborně!!Já bych se o vás vyjadřila teda jinak,ale nechci být nekolturní narozdíl od někoho!!Mám tu opravdové kámoše ják Berouna tak i z Prahy se kterýma se vidíme skoro pravidelně!! !! !! >:-(Ovšem vy jste na tom jinak!!Já do deníčku pišu jen tak a kdyby jste aspon trochu přemýšlel už by vám to došlo8-}Nepotřebuji kostičky jen je oplacím a s přateli si píšu přes soukromé vzkazy což vás zajimát ale absolutně nemusí,že?)) Víš – to, že píšeš do deníčku „jen tak“ je prostá honba za piškoty – a to já vážně nemusím. Daleko víc mě potěší nějaký příběh, či vtip. Pokud něco takového nemám, tak nemám potřebu deníček psát, ne? ;-) ale už tu marušku nechte – se koukněte jak sází překlepy a chyby – za chvíli to s ní šlehne – a vezme si to někdo na svědomí? já ne mimišák:-D Nemáš nic lepšího na práci než se navažet do ostatních ty psychopatko??Koukni se do slovníku jmén8-}
Bára (28.04.2009 13:18:01) napsal: Maria;) (28.04.2009 13:12:29) napsal: Až na to,že mě vůbec neznáte si dovolujete opravdu hodně,myslím,že do oči by jste mi to NIKDY neřekl,vsadím se!!Já kostičky narozdíl od vás poctivě oplacím,protože nechci ztratit přátele se kterýma si je posilám.Srazy i soukromé schůzki jsem dělala několikrát a všechny dopadly výborně!!Já bych se o vás vyjadřila teda jinak,ale nechci být nekolturní narozdíl od někoho!!Mám tu opravdové kámoše ják Berouna tak i z Prahy se kterýma se vidíme skoro pravidelně!! !! !! >:-(Ovšem vy jste na tom jinak!!Já do deníčku pišu jen tak a kdyby jste aspon trochu přemýšlel už by vám to došlo8-}Nepotřebuji kostičky jen je oplacím a s přateli si píšu přes soukromé vzkazy což vás zajimát ale absolutně nemusí,že?)) Víš – to, že píšeš do deníčku „jen tak“ je prostá honba za piškoty – a to já vážně nemusím. Daleko víc mě potěší nějaký příběh, či vtip. Pokud něco takového nemám, tak nemám potřebu deníček psát, ne? ;-) ale už tu marušku nechte – se koukněte jak sází překlepy a chyby – za chvíli to s ní šlehne – a vezme si to někdo na svědomí? já ne mimišák:-D
Maria;) (28.04.2009 13:12:29) napsal: Až na to,že mě vůbec neznáte si dovolujete opravdu hodně,myslím,že do oči by jste mi to NIKDY neřekl,vsadím se!!Já kostičky narozdíl od vás poctivě oplacím,protože nechci ztratit přátele se kterýma si je posilám.Srazy i soukromé schůzki jsem dělala několikrát a všechny dopadly výborně!!Já bych se o vás vyjadřila teda jinak,ale nechci být nekolturní narozdíl od někoho!!Mám tu opravdové kámoše ják Berouna tak i z Prahy se kterýma se vidíme skoro pravidelně!! !! !! >:-(Ovšem vy jste na tom jinak!!Já do deníčku pišu jen tak a kdyby jste aspon trochu přemýšlel už by vám to došlo8-}Nepotřebuji kostičky jen je oplacím a s přateli si píšu přes soukromé vzkazy což vás zajimát ale absolutně nemusí,že?)) Víš – to, že píšeš do deníčku „jen tak“ je prostá honba za piškoty – a to já vážně nemusím. Daleko víc mě potěší nějaký příběh, či vtip. Pokud něco takového nemám, tak nemám potřebu deníček psát, ne?
Michale, kašli na to a zůstaň tu s námi :-) . Někdo má hold poněkud omezenější rozhled :-DD
No rozhodně nechci vést tuto diskusi dále a zbytečně. O Mimišákovi jsem si udělal vlastní obrázek a ten mi nikdo nevezme. O vás také. Jeho příspěvky nejsou trapné, dají se číst, to se o vašich říci nedá. A to, že vám na rozdíl od nás jde o přátelství je blud, velký blud, kterému sama věříte. Vám jse jen a jen o ty kosti a piškoty, jinak nebudete do deníčku psát bláboly. To jen proto, abyste mohla někomu něco posílat a vyžadovat od něj protisluřbu. Soudný člověk by byl rád, že mu někdo poslal jednu kostku a ne to vytruboval do světa jako neštěstí a křivdu. Co se přátelství týká, zřejmě nemáte ani potuchu, co to je. My si zde našli opravdové přátele, přátele kterých si vážíme, kteří se snaží pomoci nám v ..... o tom se šířit nehodlám, to bysta nepochopila ani náhodou, kterým se snažíme pomoci zase my. Jen tak namátkou, u kolika z těch, co si denně vyměňujete ty trapný kosti jste si přečetla jejich deníčky, z kolika z nich si domluvila sraz a sešli se někde atd atd. Já tohle forum odpískal. Sice mě od toho Mimišák zrazuje, že tu zůstane už jen ta kostičkovací skupina, ale říkám si že to můj problém není. Na přátele kontakty mám a oni na mě a ti ostatní mě vcelku nezajímají.
pes Michal (28.04.2009 12:42:59) napsal: mimišák (28.04.2009 12:33:04) napsal: Maria;) (28.04.2009 12:24:27) napsal: MY NEJSME ŽÁDNÉ SLEPICE!MY CHCEME VLASTNÍ PTAČÍ STRÁNKY!!! košišky a pejsáčci, to je jiné.. potvory chlupatý, vy nečtete a nečumíte na pohádky?! ale my? andělská stvoření už od pohledu?! ani řvát jsme nepřestali a tak jsme vyhodili krmítko na dno klece a v tom hržadle jsme pořádali olympiádu: gymnastika v kruhu. no nejlepší byl Vilda, ten si ale nesportovně pomáhal zobanem a byl diskvalifikovám – to se mu nelíbilo a začali jsme se prát. Žofka zas b**ě bránila svého miláčka..takže Žako s Lórou tahali po kleci Vildu za nohu – zápas ve volném stylu.postříkala nás rozprašovačem (taky nesportovní chování!) a zato se jí připlálily vanilkové rohlíčky. .. DOCELA TRAPNÉ PŘÍSPĚVKY..PANIČKU TO HROZNĚ ROZESMÁLO…ACHJO..TY PAPOUŠI NEMAJÍ MOZEK:O):-D dík za reklamu mimišák:-Djo tak tohle byla nejlepší reklama, co jsem tu na Hafících viděl. A fakt funguje, zprávičku máte na profilu. Navíc ten Mimišák je chytrej, přesně tak s těmi slovy to je. U papouchů se člověk v deníčku pobaví u Nikitky je to ztráta času. Hele mimišáku, dostals už nabídku na to nový forum ? jestli ne tak napiš. ( taky reklama ;-) ) Mě narozdíl od vás obou nejde o kostičky ale o přátelství!!Hm­..já přece nemůžu za to,že mi pravidelně posilají hromadu dobrých kostiček??Jé,Mi­mišáku,děkuji za pochválu,vybrál jsem z tvýho deníku to nejtrapnější8-)
mimišák (28.04.2009 12:33:04) napsal: Maria;) (28.04.2009 12:24:27) napsal: MY NEJSME ŽÁDNÉ SLEPICE!MY CHCEME VLASTNÍ PTAČÍ STRÁNKY!!! košišky a pejsáčci, to je jiné.. potvory chlupatý, vy nečtete a nečumíte na pohádky?! ale my? andělská stvoření už od pohledu?! ani řvát jsme nepřestali a tak jsme vyhodili krmítko na dno klece a v tom hržadle jsme pořádali olympiádu: gymnastika v kruhu. no nejlepší byl Vilda, ten si ale nesportovně pomáhal zobanem a byl diskvalifikovám – to se mu nelíbilo a začali jsme se prát. Žofka zas b**ě bránila svého miláčka..takže Žako s Lórou tahali po kleci Vildu za nohu – zápas ve volném stylu.postříkala nás rozprašovačem (taky nesportovní chování!) a zato se jí připlálily vanilkové rohlíčky. .. DOCELA TRAPNÉ PŘÍSPĚVKY..PANIČKU TO HROZNĚ ROZESMÁLO…ACHJO..TY PAPOUŠI NEMAJÍ MOZEK:O):-D dík za reklamu mimišák:-D jo tak tohle byla nejlepší reklama, co jsem tu na Hafících viděl. A fakt funguje, zprávičku máte na profilu. Navíc ten Mimišák je chytrej, přesně tak s těmi slovy to je. U papouchů se člověk v deníčku pobaví u Nikitky je to ztráta času. Hele mimišáku, dostals už nabídku na to nový forum ? jestli ne tak napiš. ( taky reklama ;-) )
Maria;) (28.04.2009 12:24:27) napsal: MY NEJSME ŽÁDNÉ SLEPICE!MY CHCEME VLASTNÍ PTAČÍ STRÁNKY!!! košišky a pejsáčci, to je jiné.. potvory chlupatý, vy nečtete a nečumíte na pohádky?! ale my? andělská stvoření už od pohledu?! ani řvát jsme nepřestali a tak jsme vyhodili krmítko na dno klece a v tom hržadle jsme pořádali olympiádu: gymnastika v kruhu. no nejlepší byl Vilda, ten si ale nesportovně pomáhal zobanem a byl diskvalifikovám – to se mu nelíbilo a začali jsme se prát. Žofka zas b**ě bránila svého miláčka..takže Žako s Lórou tahali po kleci Vildu za nohu – zápas ve volném stylu.postříkala nás rozprašovačem (taky nesportovní chování!) a zato se jí připlálily vanilkové rohlíčky. .. DOCELA TRAPNÉ PŘÍSPĚVKY..PANIČKU TO HROZNĚ ROZESMÁLO…ACHJO..TY PAPOUŠI NEMAJÍ MOZEK:O) :-D dík za reklamu mimišák:-D
MY NEJSME ŽÁDNÉ SLEPICE!MY CHCEME VLASTNÍ PTAČÍ STRÁNKY!!! košišky a pejsáčci, to je jiné.. potvory chlupatý, vy nečtete a nečumíte na pohádky?! ale my? andělská stvoření už od pohledu?! ani řvát jsme nepřestali a tak jsme vyhodili krmítko na dno klece a v tom hržadle jsme pořádali olympiádu: gymnastika v kruhu. no nejlepší byl Vilda, ten si ale nesportovně pomáhal zobanem a byl diskvalifikovám – to se mu nelíbilo a začali jsme se prát. Žofka zas b**ě bránila svého miláčka..takže Žako s Lórou tahali po kleci Vildu za nohu – zápas ve volném stylu.postříkala nás rozprašovačem (taky nesportovní chování!) a zato se jí připlálily vanilkové rohlíčky. .. DOCELA TRAPNÉ PŘÍSPĚVKY..PANIČKU TO HROZNĚ ROZESMÁLO…ACHJO..TY PAPOUŠI NEMAJÍ MOZEK:O)
pes Michal (28.04.2009 11:34:51) napsal: Maria;) (28.04.2009 11:23:06) napsal: Moja slova!!staré přísloví říká : " važ slova " a to právě zde platí hned dvakrát. Vnímaví jistě pochopí ;-) tak a pro ty nevnímave: tady je kopie zápisů v deníčku Nikitka už. Mária: 28. duben 2009 07:18:36 Dneska nemůžu najít dárečky)) 27. duben 2009 09:47:23 Bohužel dneska nebudu moc kostičkovat! 26. duben 2009 12:39:55 :o) 24. duben 2009 06:23:05 Zase mi dáli jednu kosti!Budu žalovat! 23. duben 2009 12:41:24 Dneska celý den prší a prší..chjo..))
Maria;) (28.04.2009 11:23:06) napsal: Moja slova!! staré přísloví říká : " važ slova " a to právě zde platí hned dvakrát. Vnímaví jistě pochopí ;-)
deníčky, profily, odpovědi, stále stejná písnička – každý si může udělat co chce, kde chce a jak chce, nejsou tu prakticky žádná pravidla. A že jsou tu vulgarismy ? no a co, zakázané to není. Ještě si někdo přidá pár odkazů na posnostránky nebo na střánky teroristických organizací a bude to tu "úplně super " Pro své kamarády již řešíme alternativu a vypadá to na brzký odchod z Hafíků. Nechci se dožít toho, že z této jungle se začnou ještě šířit trojští koně a podobná virová havěť. Kate a Rival – nemluvíte do dubů !! Spíš nechcete jak ty duby poslouchat, co se tu neustále opakuje. :-(
Rival napsal MixMeloneQ : Odebráno 500 piškotů za podvádění v deníčku na všech třech profilech. Administrátor ale MixMeloneQ stále píše vesele do deníčků ty nesmysly ACH JO!! !!
Ahojky, koukla jsem na deníček uživatele MIxMeloneQ a byla jsem z toho teda v šoku. Pár větiček jsem jí napsala, jelikož mě velmi poboužil vzazík, který posala mimišákovi.Něco v tom smyslu táhni ty malej smrade nebo co, no to snad není ani možný. Ty lidi jsou opravdu někteří takoví b.....!! Začíná se mi to tady opravdu nějak nelíbit. Když jsem objevila hafíky, tak se mě to zdálo super, ale teď mě to spoustu lidí znechutilo jejich přístupem. No co, já mám své kamarády a hotovo:-) Pac a pusu Jersey
Připadá mi, že tu někdy mluvím do dubů 8-}
A já jsem ti odpovídala toto: Ahoj, myslím, že naše redakce, jak Rival, tak Léňa a já, jsme ti již nekolikrát odepisovali. Když nechceš kostičkovat, tak nekostičkuj. Účel kostičkování je pouze TOP 100 a proto tedy přesně plní svůj účel. Piškoty a celý bonus program má naprosto jiný účel a motat to dohromady nechceme. Kate - Hafici.cz ... popravdě, nejsi na portálu Hafici.cz jediná a naše redakce nemá čas ti každý den psát min. 3 e-maily. Kdyby to tak jako ty, dělal každý, tak se na Hafici.cz nikdy nic nového neudělá!
Ahoj, vykat si snad nemusíme. Úplně nevím, jestli se chodíš na tento portál bavit, přijde mi, že ne. Myslím, že ten kdo se chodí na stránky bavit, tak neřeší, zda nějaké kostičky oplatil nebo ne. A ten, kdo chce soutěžit o umístění v TOP 100, tak ať soutěží, to je na každém uživateli za čím na ten portál chodí. Já osobně už téměř kostičky neposílám a s kamarády, co si píši, raději pošlu nějaký dáreček. A vůbec se necítím provinile, že jsem kostičky neoplatila, protože nesoutěžím. Ale přeposlala jsem to Kátě, protože spíše ona rozhodne, zda se bude něco měnit. Opravdu tento boj nechápu, pokud se nedokážeš bavit a všechno bereš tak kriticky, tak na stránky přeci nemusíš chodit.
proč? Abyste mě vůbec začali brát vážně a zkusili se aspoň zamyslet nad možnými změnami. zdá se, že v poslední době hafíci jedou čím dál tím pomaleji a spousta uživatelů jen bezhlavě kostičkuje - tak jsem prosila o zřízení ikony, nebo vypnutí kostičkování na mém profilu, protože pořád cítím provinilost, že kostičky nevracím a chci se distancovat od celé soutěže top 100. ostatně z reakcí na diskusi zastánců kostičkování pro mne celkem jasně vyplynulo, že prostě kostičkovat budou a neváhají svůj názor obhajovat i osobními útoky - a to byli jen ti, kteří si jakýchsi aktivit kolem kostiček všimli - ti ostatní jen tupě klikají. pokud vám je jedno, že komunitní portál jako uživatelé měníme na soutěž v klikání - dobře. ale mohli byste vyjít vstříc i uživatelům, kterí chtějí jen pokecat a pobavit se. takže pokud je to technicky proveditelné - prosím o možnost vypnutí kostičkování na profilu a tím pádem o rozšíření pole pro diskusi (místo seznamu uživatelů, kteří poslali kostičky a zprávy o umístění v top 100 by byla diskuse přes celou šířku stránky) Co tohle? už chápete co jsem chtěla dosáhnout? jo a ještě - proč teda je tam možnost dát 1-5 kostiček? všichni posílají 5 - tady se asi taky původní smysl vytratil... dále třeba pro posílání piškotů jsou stanovena pravidla (ty se ale taky dají obejít, až dořešíme kostičky, budu rýpat do piškotků :o)) ale pro kostičkování ne - tak stanovte pravidla - on se ten článek o lovcích kostiček dal napsat i jinak - když je to úplně neřízené, kostičkování se změní v hon na top 100 - to chytne každého. a co třeba možnost vyměnit nasbírané kostičky za piškotky, které by sběratelé mohli dát do té omílané sbírky na útulek v Maršovicích? jinak nějak ztrácím smysl proč posílat a sbírat kostičky - kromě teda umístění v top 100 Pa Romana-mimišák (anebo adminům se vyká?)
Mojzinko - musíme psát adminům, já to vlastně dělám denné, ale odezva žádná. Rival v jedné diskusi slíbil, že se pokusí prosadit vypnutí kostiček na profilu - já dodala, že bych v tom případě zároveň zvýšila prostor pro diskusi u profilu, když by tam nemuselo být pole pro umístění v top 100 a seznam uživatelů, kteří logicky nemohli poslat kostičky - no asi všechno chce čas. takže jsem pozastavila všechny protikostičkovací aktivity. budu ráda, když napíšeš adminovi, že taky chceš vypnout kostičky - víc reakcí je snad k něčemu přimějě. Pa mimišák
je fakt k popukání :-D :-D :-D :-D to jsem si teda početla ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) .To ji tady zrušily?? ?? ??
Atˇto tu udělají jako na www.Lidé.cz a je to !! Tam si každý zvolí zda chce HODNOCENÍ či ne a je to každého osobní volba.Mě jde o kamarádství a psaní dopisků a vzkazíků a když zbyde čas,tak pošlu kostičky kamarádům.Jsem ráda,že jsem si toto zvolil,věříte?? ?? Taky mi chodií vzkazy tipu"posílám5 kostiček.Pošleš mi taky?"Na to nereaguji.Bez komentáře...:-| :-| :-| .Mám tu bezva kamarády a když se vymažou,tak mě to moc mrzííííííí:-~ Je to tu o zvířátkách a jejich páníčci -někteří,to kazí !! Škoda,že?Ale všude se najde blboun,který to kazí ostatním.Nedejme se PŘÁTELÉ A VYDRŽME !! !! jo a MixMeloneQ jsem zatím nenašla-hledám.
Tééda....slečně ale muselo dát práce napsání tolika příběhů...sama bych to nedokázala vymyslet....neskutečný 8-| fakt tady člověk pomalu neví čemu se má divit dřív 8-}
to jsem se opravdu zasmála..:-D :-D :-D...nad některými deníčky zůstává rozum stát..8-}
koukla jsem na ten deníček MixMeloneQ...jenže mi tady veškeré připomínky k adminům připadají jako boj s větrnými mlýny...:-|
Reakce už. MixMeloneQ na můj dotaz ohledně jejího deníčku: "Nemám na to čas sem na střední a náhodou piškotky chci proto abych mu mohla něco obědnat a nestarej se smrade malej! " - je to bez jazykové úpravy. to je teprv síla!
víš proč? to je asi kvůli diskusi na téma kostičky: panebože nerušte nám kostičky!!! hele, pojďme si pokecat do malé diskuse, nebo přes zprávy - jsme tady samy, tak co brát místo zásadním tématům jako jsou útulky. Jo a víš co - vsadím se, že ta veronika sýkorová - MixMeloneQ určitě piškotky neloví kvůli sbírce pro útulek:-D Já to vím, ona mi to napsala - a budu hnusná: já to tu vylepím, moment.
vím že se to netýká deníčků, ale koukněte se na nové uživatele - obrázek retrívrů, a jmenuje se nějak jestli se vám líbí dejte mu hlas nebo taková nějaká p*****-}
já osobně si myslím, že ty lidi to nedělají kvůli zviditelnění, ale čistě kvůli těm piškotům, jako normálně bych uveřejnila, že komu bude zjištěno u deníčku právě sdf každý den (samozřejmě i jiné kombinace) tak že jim ty piškoty budou sebrány + nějaká pokuta (virtuální ovšem:-DD ) jinak deníčky čte jen opravdu menšina, mě osobně toto baví nejvíce a ocením každý dobrý deník, takže klidně posílejte tipy ;-)
asi tak - ti slušní mlčí, protože si myslí, že být práskač je ošklivé, ti aktivní řeší útulky a nějaké nepravosti, lovci kostiček deníčky nečtou. hele - čte, kromě hrstky nadšenců ty deníčky vůbec někdo? včera jsem na profilu Lumpi zkoušela, za co se dají poslat piškotky: napsala jsem mezeru - a bingo! 5 piškotků na účtu. a další věc - není tu omezení v počtu příspěvků do deníčku na den. takže když se chceš zviditelnit, posílej zápisy do deníčku co 30 s - a budeš na home page pořád jako aktivní uživatel, co dává příspěvky do deníčku (piškotky dostaneš jen jednou - ale budeš vidět!) - jo psala jsem o tom adminům, ale reakce zas nic.
jo na tohle by chtělo upozorňovat adminy, ale kdo by chtěl být práskač že?;-)
nahlédněte do deníčku třeba uživatele Pepíno a MixMeloneQ. Není tu něco v nepořádku? Kdo najde 10 rozdílů je vítěz.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?