Diskuze Děs a hrůza co se děje na top 100 !!! NE JENOM NA MICINY.CZ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (07.08.2009 22:54:34) napsal: uživatel Pepa i s profilem byl smazán a e-mail mu byl zablokován. >:-( taky děkuji,jsem ráda že zmizel někdo kdo urážel naše kamarády
Milí 4-nozí miláčci a 2-nozí človíčci! Po přečtení Cabakova deníčku také rezignuji a končím z myšičkováním. Nemá to cenu takhle dělat! Trpí tím naši miláčci! Máme pro ně, co sedíme u P C a mišičkujeme, stále méně času. A proč to všechno? Pro lidskou blbost ,hamižnost ,hlad po bodících a necháme se unést , že ten náš mazlíček se líbí druhým človíčkům. Málokdo se, mám ten dojem, přitom podívá na fotečky , videa nebo napíše komentář, pročte si deníček atd. Jen se kliká a kliká , aby něco neuteklo. Doufám, že víte o čem píšu. Zažila jsem to také na vlastní kůži a nejsem tu dlouho. Nebudu otrokem klikání a lidské blbosti jen proto být za každou cenu první. Při vytváření profilu, vkládání fotek a jejich řazení do nějakého příběhu, který by měl určitý děj jsem si , já bláhová, myslela, že všem jde hlavně o to, aby na těchto fotkách byl především představen ten náš miláček. Postupem času jsem ale zjistila, že čím stupidnější a kýčovitější fotka je, tím má větší naději na úspěch. Na těchto fotkách není pro samé blikající a stále se měnící pozadí rozpoznatelná samotná podstata obrázku a tím je představení mazlíčka. Tyto fotky odsuzuji! Myslím si já a určitě i mnoho z Vás, že nám jde především o krásu samotného miláčka a ne o uměle vytvořenou mazanici kolem. Musíme si uvědomit , že u PC sedí rozdílné skupiny lidí od prababiček až po pravnoučata a skrytá identita dělá z nás -i z Vás nenasytná zvířata(teď mě to musí naši mazlíčci prominout), která jen baží po tom nashromáždit co nejvíce bodů a to za každou cenu. Věřím tomu, že jsem někomu pohnula žlučí, nadzvedla hladinu adrenalinu , nebo sáhla do svědomí ,ale je to patrné i tady, že jsme národ u kterého platí: „Čím větší komedie, tím větší zájem a s tím spojený úspěch.“ Nejsem zastáncem tohoto názoru a proto se omlouvám poctivým a slušným účastníkům tohoto rádoby objektivnímu soutěžení. Odmítám se na tom nadále podílet a končím s myšičkováním. mnauky KUBA+ Táňa+ Pavel
Táňa + Pavel (07.08.2009 10:06:44) napsal: Milí 4-nozí miláčci a 2-nozí človíčci!<br />Po přečtení Cabakova deníčku také rezignuji a končímz myšičkováním.&l; t;br />Nemá to cenu takhle dělat!<br />Trpí tím naši miláčci! Máme pro ně, co sedíme u P C a mišičkujeme,stále méně času. A proč to všechno? Pro lidskou blbost ,hamižnost ,hladpo bodících a necháme se unést , že ten náš mazlíček se líbí druhýmčlovíčkům. Málokdo se, mám ten dojem, přitom podívá na fotečky , videanebo napíše komentář, pročte si deníček atd. Jen se kliká a kliká , abyněco neuteklo. Doufám, že víte o čem píšu.<br />Zažila jsem to také na vlastní kůži a nejsem tu dlouho. Nebudu otrokemklikání a lidské blbosti jen proto být za každou cenu první. Přivytváření profilu, vkládání fotek a jejich řazení do nějakéhopříběhu, který by měl určitý děj jsem si , já bláhová, myslela, ževšem jde hlavně o to, aby na těchto fotkách byl především představenten náš miláček. Postupem času jsem ale zjistila, že čím stupidnějšía kýčovitější fotka je, tím má větší naději na úspěch. Na těchtofotkách není pro samé blikající a stále se měnící pozadírozpoznatelná samotná podstata obrázku a tím je představení mazlíčka.Tyto fotky odsuzuji! Myslím si já a určitě i mnoho z Vás, že nám jdepředevším o krásu samotného miláčka a ne o uměle vytvořenou mazanicikolem.<br />Musíme si uvědomit , že u PC sedí rozdílné skupiny lidí od prababičekaž po pravnoučata a skrytá identita dělá z nás -i z Vás nenasytnázvířata(teď mě to musí naši mazlíčci prominout), která jen baží potom nashromáždit co nejvíce bodů a to za každou cenu.<br />Věřím tomu, že jsem někomu pohnula žlučí, nadzvedla hladinu adrenalinu ,nebo sáhla do svědomí ,ale je to patrné i tady, že jsme národ u kteréhoplatí: „Čím větší komedie, tím větší zájem a s tím spojenýúspěch.“ Nejsem zastáncem tohoto názoru a proto se omlouvám poctivým aslušným účastníkům tohoto rádoby objektivnímu soutěžení. Odmítám sena tom nadále podílet a končím s myšičkováním.<br />mnauky KUBA+ Táňa+ Pavel Jo kdyby bylo takových víc, bohužel pro některé je ten virtuální metál důležitější než všechno ostatní a jsou pro něj schopni každého podrazu.A ještě se ohání tím, že přece kamarádům musí poslat kostičky, myšičky atd, protože by jim jinak taky neposlali.Teda za takové kamarády děkuji.No a psaní nebo čtení deníčku přece jenom zdržuje!!!Jenom bych tě chtěl upozornit,abys z jméma svého kocourka odstranila to povídání nebo ti ho admini zamknout.Účinkuje to na ně jako na bejka červený hadr!!!!;-) ;-) ;-)
taky děkuji za naše kamarády;-)
Jerry (07.08.2009 22:54:34) napsal: uživatel Pepa i s profilem byl smazán a e-mail mu byl zablokován. >:-( Děkujeme!:D :-) !! Aja.
uživatel Pepa i s profilem byl smazán a e-mail mu byl zablokován. >:-(
Tetrisa (07.08.2009 22:58:11) napsal: taky děkuji,jsem ráda že zmizel někdo kdo urážel naše kamarády Aj Ja dakujem že zmizol ten Pepa nezaslúži si aby bol s nami ked urážal našich kamarátov Jarmila:-) :-) :-)
Není vůbec zač, takové uživatele tady opravdu nechceme. >:-( Ještě projíždím posledních pár nahlášených profilů, už to chci mít hotové. Bohužel jsem to nestihla udělat, tak rychle jak jsem myslela. :( Za to se omlouvám. Ale už jsem spoustu profilů o ničem smazala, tak se to tady snad pročistí. Přeji všem krásný, slunečný a hlavně pohodový víkend ;-) :-DD PS: A nad podobnými uživateli se nerozčilujte, nestojí přeci za to! Urážení tady trpět nebudeme, takže pokud se tady zase někdo takový objeví, tak hned hlásit. Děkuju ;-) Aja (07.08.2009 22:56:43) napsal: Děkujeme!:D :-) !! Aja.
skalio (07.08.2009 22:32:16) napsal: JSEM V TOM ZMATKU NAPSALA TONDA ,ALE JE TO FAKT PEPA!!!!!!!!!!! To neva...:-D :-D :-D !! My to přežijeme!Tonda je Tonda!:D !! Ale raději to písni ještě jednou,aby lidi věděli,je už nás víc...;-) Aja.
Jerry (07.08.2009 22:54:34) napsal: uživatel Pepa i s profilem byl smazán a e-mail mu byl zablokován. >:-( Moc děkujeme :-) :-) a přejeme krásný večer:-) Skalio a Charlie
omlouvám se za unáhlený nadpis,ve kterém jsem z Pepy udělala Tondu>:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( ALe určitě každý kdo s ním má nějakou tu zkušenost po dnešku ví , o čem píšu8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Skalio a Charlie :-)
Jaromíra (07.08.2009 22:35:23) napsal: :-D :-D :-D :-D Dobře jsi to napsala ÁJO:-D Do tedˇ je nás cca 6!!!;-) A profil je vytvořený dnes...Už je toho MOC,je nutná registrace,protože někoho vyhodí dveřmi a vleze oknem...;-) Vidím,že slušnost v tomto případě nemá smysl...8-} !! A jak ZDE sedím,je to někdo ,kdo nás zná a jede v přátelích,má to vazbu...;-) Aja.
:-D :-D Aja (07.08.2009 21:59:53) napsal: JOO!A MOjzinka to má taky!!!8-| !! TAK udělá ZDE někdo pořádek!?Nebo snad máme odejít i ti,co jsme váhali a chtěli ZDE zůstat s kamarády???;-) Je MOC zajímavé,že se navzájem máme v kamarádech...!! !! !! PROFIL je vytvořen DNES!!!;-) Aja.Zdravím krásného Charlíka!!!:D :D :D Jo a Toník řekl,že má moc rád,když vyjde večer ven,když si kousne...A kam?Dozadu ne,ale dopředu!!!:-D !! A zůstane jen ,,fistulka!"...:-D :-D :-D Aja . :-D :-D Dobře jsi to napsala ÁJO:-D
Aja (07.08.2009 22:26:45) napsal: U mě je jako PEPA!!!!! Pes Punta!!!;-) No,možná ho změnil na Tonouška!!!:-D 8-} !! Budeme žádat přísnější registraci,jinak tohle je už moc...8-} !! Aja. JSEM V TOM ZMATKU NAPSALA TONDA ,ALE JE TO FAKT PEPA!!!!!!!!!!!
skalio (07.08.2009 22:13:56) napsal: tento profil byl vytvořen dneska ,ale je to uživatel,kterému nic neříká psí láska ,ale má perfektně rád urážky pro cizí pejsky ,které vůbec nikdy neviděl a nezná je..je zajímavé ,že uráží pejsky co jsou propojeny kamarádstvím a vybírá si jenom ty dlouhodobé vztahy mezi páníkama a jejich mazlíkama -DD :-DD :-DD divné ne ??? Ale toto určitě nikdo řešit nebude ,protože je víkend a nikdo nemá na nic čas a pokud je profil vytvořen legálně ,tak není co řešit!!!!! Skalio8-| 8-| 8-| U mě je jako PEPA!!!!! Pes Punta!!!;-) No,možná ho změnil na Tonouška!!!:-D 8-} !! Budeme žádat přísnější registraci,jinak tohle je už moc...8-} !! Aja.
skalio (07.08.2009 21:51:16) napsal: Ajo neboj nám ten D.E.B.I.L. taky napsal a dovolil si napsat ,že jsem chlupatá obluda>:-( >:-( >:-( U nás je podvraťák ten uživatel a ještě k tomu k.r.e.t.é.n>:-( >:-( >:-( >:-( 8-| 8-| čauky a zdravím tímto Toníčka ...Charlie:-) :-) Nebojte sa kamaráti my si Vás nedáme a ten čo to písal musí sa ospravedlnit asi mu to riadne vytmavíme ked sa nevie chovat tak nech ide pes nemôže za svojho majitela ale majitel je riadne strelený a hlavne presne dobre bude napísat aj adminom aby si nikto nedovoloval to si vyprosím aby Vás urážal Jarmila:-) :-) :-) :-)
tento profil byl vytvořen dneska ,ale je to uživatel,kterému nic neříká psí láska ,ale má perfektně rád urážky pro cizí pejsky ,které vůbec nikdy neviděl a nezná je..je zajímavé ,že uráží pejsky co jsou propojeny kamarádstvím a vybírá si jenom ty dlouhodobé vztahy mezi páníkama a jejich mazlíkama -DD :-DD :-DD divné ne ??? Ale toto určitě nikdo řešit nebude ,protože je víkend a nikdo nemá na nic čas a pokud je profil vytvořen legálně ,tak není co řešit!!!!! Skalio8-| 8-| 8-|
skalio (07.08.2009 21:51:16) napsal: Ajo neboj nám ten D.E.B.I.L. taky napsal a dovolil si napsat ,že jsem chlupatá obluda>:-( >:-( >:-( U nás je podvraťák ten uživatel a ještě k tomu k.r.e.t.é.n>:-( >:-( >:-( >:-( 8-| 8-| čauky a zdravím tímto Toníčka ...Charlie:-) :-) JOO!A MOjzinka to má taky!!!8-| !! TAK udělá ZDE někdo pořádek!?Nebo snad máme odejít i ti,co jsme váhali a chtěli ZDE zůstat s kamarády???;-) Je MOC zajímavé,že se navzájem máme v kamarádech...!! !! !! PROFIL je vytvořen DNES!!!;-) Aja.Zdravím krásného Charlíka!!!:D :D :D Jo a Toník řekl,že má moc rád,když vyjde večer ven,když si kousne...A kam?Dozadu ne,ale dopředu!!!:-D !! A zůstane jen ,,fistulka!"...:-D :-D :-D Aja .
Aja (07.08.2009 21:44:08) napsal: Jen krátce...;-) Dovolila jsem si reagovat,nikterak vulgárně,na příspěvek o kostičkách...;-) Jednoduše...kostičky nemusím,ale dám kamarádům.Rovněž o benevolenci www.hafíci.co se týká určování plemen,psala již děvčata o PP a tzv. ,,s PP".Na tom nezměním nic,když pravidla určuje Mezinárodní kynologická asociace,apod...!! ALE!!!Šokuje mě bleskové vytvoření nového profilu DNES,který mně poslal tento text,lze nalézt u Toníka ve vzkazech...Kopírováno:Aja napsal(a): Pepa (07.08.2009 20:08:41) napsal: Čus smetáku, jsem rád, že jsem tady našel podobného podvraťáka jako jsem já. Taky vybíráš pravidelně popelnice? Včera jsem tam našel perfektní řízek. Na pozdrav kousni paničku. Zdravím,kamaráde!Jsi zde nový,vidˇ?... No,já popelnice nevybírám a nikdy jsem nevybíral,byl jsem v útulku a už 10 let jsem u Aji a pána... A mám dietu,vařené kuře! A taky dost procházek,výletů,foteček a kamarádů... Jinak jsem kříženec,ty snad taky... Přeji ti fajn ,,psí život!"... Toník...Pakliže nemohou ZDE probíhat diskuze bez napadání uživatelů,tak přestávám chápat!!!8-| !! Nebo se někdo opravdu snaží odsud vyštvat uživatele s vlastním názorem?...!! ;-) Aja. Ajo neboj nám ten D.E.B.I.L. taky napsal a dovolil si napsat ,že jsem chlupatá obluda>:-( >:-( >:-( U nás je podvraťák ten uživatel a ještě k tomu k.r.e.t.é.n>:-( >:-( >:-( >:-( 8-| 8-| čauky a zdravím tímto Toníčka ...Charlie:-) :-)
supík (07.08.2009 17:06:04) napsal: Jo kdyby bylo takových víc, bohužel pro některé je ten virtuální metál důležitější než všechno ostatní a jsou pro něj schopni každého podrazu.A ještě se ohání tím, že přece kamarádům musí poslat kostičky, myšičky atd, protože by jim jinak taky neposlali.Teda za takové kamarády děkuji.No a psaní nebo čtení deníčku přece jenom zdržuje!!!Jenom bych tě chtěl upozornit,abys z jméma svého kocourka odstranila to povídání nebo ti ho admini zamknout.Účinkuje to na ně jako na bejka červený hadr!!!!;-) ;-) ;-) Jen krátce...;-) Dovolila jsem si reagovat,nikterak vulgárně,na příspěvek o kostičkách...;-) Jednoduše...kostičky nemusím,ale dám kamarádům.Rovněž o benevolenci www.hafíci.co se týká určování plemen,psala již děvčata o PP a tzv. ,,s PP".Na tom nezměním nic,když pravidla určuje Mezinárodní kynologická asociace,apod...!! ALE!!!Šokuje mě bleskové vytvoření nového profilu DNES,který mně poslal tento text,lze nalézt u Toníka ve vzkazech...Kopírováno:Aja napsal(a): Pepa (07.08.2009 20:08:41) napsal: Čus smetáku, jsem rád, že jsem tady našel podobného podvraťáka jako jsem já. Taky vybíráš pravidelně popelnice? Včera jsem tam našel perfektní řízek. Na pozdrav kousni paničku. Zdravím,kamaráde!Jsi zde nový,vidˇ?... No,já popelnice nevybírám a nikdy jsem nevybíral,byl jsem v útulku a už 10 let jsem u Aji a pána... A mám dietu,vařené kuře! A taky dost procházek,výletů,foteček a kamarádů... Jinak jsem kříženec,ty snad taky... Přeji ti fajn ,,psí život!"... Toník...Pakliže nemohou ZDE probíhat diskuze bez napadání uživatelů,tak přestávám chápat!!!8-| !! Nebo se někdo opravdu snaží odsud vyštvat uživatele s vlastním názorem?...!! ;-) Aja.
supík (07.08.2009 17:06:04) napsal: Jo kdyby bylo takových víc, bohužel pro některé je ten virtuální metál důležitější než všechno ostatní a jsou pro něj schopni každého podrazu.A ještě se ohání tím, že přece kamarádům musí poslat kostičky, myšičky atd, protože by jim jinak taky neposlali.Teda za takové kamarády děkuji.No a psaní nebo čtení deníčku přece jenom zdržuje!!!Jenom bych tě chtěl upozornit,abys z jméma svého kocourka odstranila to povídání nebo ti ho admini zamknout.Účinkuje to na ně jako na bejka červený hadr!!!!;-) ;-) ;-) Napsala jsem na profil kocourka...;-) Píšu taky o celkovém profilu pejska či kočky,deníčku,vzájemném vztahu, apod...;-) No,byla jsem předevčírem v šoku,když zde,na www., je prezentace psa,který musí být ve sklepě,myslím,že dokonce na uhlí!...8-}Kdo čte deníčky,přijde na to,co já...Aja.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?