Diskuze Dezinfekce

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Díky :-) Ale asi normálně na číči můžu použít dezinfekce primárně určené pro člověka?
Bábina (05.07.2011 15:03:03) napsal: Příjde na to co chcete zvířátku desinfikovat.Protože lze použít k desinfekci i různé bylinkové čaje,jako na umývýná,Na obklady a šťávu nebo lihový výteh jako přímou desinfekci.Ale jse o místo.A nezapoměli jste Vy dvounožci na peroxid vodíku?Tedy kysličník?:-) Dobrý den! S těmi čaji je to zajímavé. Jaký čaj byste například doporučila k dezifenkci misek na jídlo nebo kočičího WC.
Dobrý den, přiotrávila se nám kočka, asi snědla otrávenou myš. Veterinář nám doporučil Enterozoo, máte s tím prosím nějaké zkušenosti? Děkuji Jana
Bábina (05.07.2011 15:03:03) napsal: Příjde na to co chcete zvířátku desinfikovat.Protože lze použít k desinfekci i různé bylinkové čaje,jako na umývýná,Na obklady a šťávu nebo lihový výteh jako přímou desinfekci.Ale jse o místo.A nezapoměli jste Vy dvounožci na peroxid vodíku?Tedy kysličník?:-) Hele to by mě dost zajímalo s těma čajema? Opravdu to dezinfikuje? To se mi snad nechce ani věřit 8-}
Příjde na to co chcete zvířátku desinfikovat.Protože lze použít k desinfekci i různé bylinkové čaje,jako na umývýná,Na obklady a šťávu nebo lihový výteh jako přímou desinfekci.Ale jse o místo.A nezapoměli jste Vy dvounožci na peroxid vodíku?Tedy kysličník?:-)
bralca (05.07.2011 11:30:03) napsal: Díky :-) Ale asi normálně na číči můžu použít dezinfekce primárně určené pro člověka?
bralca (04.07.2011 15:09:13) napsal: Ahoj, máte někdo zkušenosti s dezinfekcemi? Jakou byste mi doporučili? Četla jsem o Jodisolu, že žlutě barví, vadí to? Ahoj, my jsme používali Alfadin od Biovety, je určen přímo pro zvířata. Ale také barví a dost.
bralca (04.07.2011 15:09:13) napsal: Ahoj, máte někdo zkušenosti s dezinfekcemi? Jakou byste mi doporučili? Četla jsem o Jodisolu, že žlutě barví, vadí to?
Ahoj, máte někdo zkušenosti s dezinfekcemi? Jakou byste mi doporučili? Četla jsem o Jodisolu, že žlutě barví, vadí to?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?