Diskuze Díky adminům,

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ještě mě tam nějak schází všeobecná pravidla pro soutěže. Kdo se smí a nesmí zúčastňovat.
že konečně dali nějaká pravidla pro chod hafíků. Jen takový dotaz: Kam se zařazují profily zemřelých psů a vzpomínky na ně. Normální nebo virtuální? Kam se zařazují ostatní zvířata a jejich hodnocení. Má admin právo bez upozornění přeřadit bezdůvodně profil do virtuálního nebo zpět? Myslím si, že tady bude ještě více dotazů. Ale díky i za tyto pravidla a doufám, že se budou dodržovat.
Pravidla najdeš u každé soutěže, ale uvidíme, třeba je ještě přidáme i do pravidel portálu. MaB (22.05.2009 15:14:48) napsal: Ještě mě tam nějak schází všeobecná pravidla pro soutěže. Kdo se smí a nesmí zúčastňovat.
Obecná pravidla pro soutěže jsou u každé soutěže (dole). MaB (22.05.2009 15:14:48) napsal: Ještě mě tam nějak schází všeobecná pravidla pro soutěže. Kdo se smí a nesmí zúčastňovat.
Ahoj, Profil reálného, ale zemřelého pejska můžeš označit jako normální. Ale například profil se vzpomínkou na více pejsků, tak ten je spíše virtuální, jelikož to není klasický profil. Ostatní zvířátka mají také své TOP 100, které se zobrazuje pouze na jejich profilu. Ano, máme právo změnit normální profil na virtuální (nebo obráceně), ale ne bezdůvodně. MaB (22.05.2009 14:47:33) napsal: že konečně dali nějaká pravidla pro chod hafíků. Jen takový dotaz: Kam se zařazují profily zemřelých psů a vzpomínky na ně. Normální nebo virtuální? Kam se zařazují ostatní zvířata a jejich hodnocení. Má admin právo bez upozornění přeřadit bezdůvodně profil do virtuálního nebo zpět? Myslím si, že tady bude ještě více dotazů. Ale díky i za tyto pravidla a doufám, že se budou dodržovat.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?