Diskuze díky za zrušení profilů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

pes Michal i toto je názor. Pokud bychom se měli zaregistrovat jako na novinkách, tak by nám to nedělalo problém. Navíc nám nezrušili 4 profily, což je ještě podivnější, ale věřím, že po tomto budu zrušená i já. A možná i profil se zvěří - ale to už je riziko toho, že zde vyjádřím svůj názor stejně jako ostatní penalizovaní. Pokud by při přihlašování byla podmínka mít na každém profilu nějaké zvíře, tak by také nebyl problém naši havěť rozházet, ale zvolili jsme si ze dvou možností, které portál hafíci nabízí tu nám bližší a to tak, že na jednom profilu máme havět a na ostatních si každý z rodiny vyměňuje zprávy s lidmi, kteří jdou jim blízcí. Dost bychom v tom totiž dělali maglajz tím, že bychom psali z jednoho profilu 4 lidé pokaždé někomu jinému a ten by měl rozeznat, že dnes mu píše Karel, po dvou hodinách Jarda, pak třeba Honza a ve finále Tonda. Ano, šlo by se podepisovat a pro jistotu několikrát ujišťovat, že dnes píšu já a večer mu napíše manžel, tak ať se nediví zdánlivě nesouvislému textu. A to, kdy máme být podle někoho jako rodina pohromadě je naše věc a ujišťuju, že naše rodina pracuje ve 24hodinovém provozu, takže těžko mohu chtít po zbytku rodiny, aby kvůli mě ve dvě ráno vstávali, protože jsem právě přišla z práce a chtěla bych si s nimi popovídat o tom, jak se měli ... Ano, zamysleli jsme se nad svým odsouzení hodném chováním a představte si, že je nám to i tak bližší. Jsme asi lidé nízkých pudů a proto na hafíky nepatříme ;). Když už totiž svému člověku, kterého třeba i znám osobně, takže nejde jen o imaginární pseudoznámost, píšu, tak bych chtěla mít možnost ho i ohodnotit. A pokud brousím po stránkách, abych objevila nějaké pro mě super zvíře, či radu, tak ho holt i ohodnotím a to i tehdy, pokud je třeba na 1300 místě. Divné možná pro ostatní, ale mě to tak vyhovuje. A ano, zkazilo mi to náladu, jelikož při mém registrování nebyla řeč o tom, že se takto chovat nesmím. Naopak v té zde byla spousta názorů - když někdo nemá zvíře , tak je fajn, že se zapojí do diskuze a třeba nu to může pomoci překonat ztrátu svého mazlíka atp. Takže to, co mi na tomto zkazilo náladu je jen chování nadřízených. Na jednu stranu si zařiďte co chcete, my jsme rádi, že jste tu i s prázdným profilem, ale na druhou stranu vám ho za to, že je prázdnej hned jak se nám to hodí odkrouhnem - budeme totiž lépe vypadat před věčnými stěžovateli.. No ale na druhou stranu nehodlám kvůli takovémuto chování hafíky zcela ignorovat, dokonce ani zařizovat nové profily. Díky psíku Michale za názor (pse mi připadá moc tvrdý), vaše čtu vždycky ráda a jsem ráda, že jste se ozval, i když vás asi moje odpověď moc netěší a myslíte si něco o blondýně ;-).
Jerry (18.11.2010 20:55:00) napsal: Bydlíte v paneláku? Nebo ve společné domácnosti s Odilkou, že máte stejnou IP adresu. V paneláku sice ne, ale cihlový věžák čítající 42 bytů, stojící na kopci. Internet máme bezdrátový, ale provozovatel má na střeše nějaké zařízení a po baráku to je vedené drátama. Ale já tomu nerozumím. A odilka se mnou opravdu nebydlí.
Jerry (18.11.2010 20:55:00) napsal: Bydlíte v paneláku? Nebo ve společné domácnosti s Odilkou, že máte stejnou IP adresu. V paneláku sice ne, ale cihlový věžák čítající 42 bytů. Internet máme bezdrátový, ale provozovatel má na střeše nějaké zařízení a po baráku to je vedené drátama. Ale já tomu nerozumím. A odilka se mnou opravdu nebydlí.
Bydlíte v paneláku? Nebo ve společné domácnosti s Odilkou, že máte stejnou IP adresu. B+D-zástupce adavilky (16.11.2010 19:32:58) napsal: Manžela mi taky zrušili. Ten zíral.
Ahoj, bohužel není v našich silách chodit po domácnostech a kontrolovat to osobně. Pod tvou IP adresou byly ponechány účty, ale také smazány. Jestli dobře počítám, tak jste v domácnosti 4, ale uživatelských účtů bylo 13, takže byly promazány. odilka (16.11.2010 18:40:22) napsal: a toto myslím velmi ironicky. Jsme v rodině dva dospělí a dvě děti.Tudíž jsme si dovolili mít čtyři adresy a každý si kostičkoval svého favorita. Ano, někteří favorité jsou miláčky všech a tak jsme hodnotili všemi čtyřmi. Protože nás bavilo kostičkovat naše přátele, či jen zvířata, která nám padla do oka a celý zvěřinec jsme měli pouze na jednom profilu došlo k tomu, že jste nám ty zbylé bez zvěře zrušili. ( Vlastně ne všechny, ale to je asi otázkou času). Na jednu stranu chápu, že je to výsledek nesmyslného handrkování, ale na druhou stranu - pokud mi bylo povoleno vytvořit účet a nebylo podmínkou mít na něm zvíře, proč jsme nyní potrestaní a bez milosti odstřiženi? Stejně tak dopadne asi víc uživatelů, kteří ani zvířátko nemají a sem si chodí užít aspoň to virtuální. Dětem mám říct - zvykejte si, to je realita života? Máte holt smůlu a na zvířatech jste skončili? Jo a to, že jste poctivě sbírali bodíky, aby jste kolem vánoc mohli mnoho zvířátek obdarovat dárečky, no tak to máte smůlu, holt jste měli hloupé přání své dárečky vidět u těch svých oblíbenců... Tak nevím, je toto opravdu moudré řešení házet všechny do jednoho pytle? No nicméně děkuji za zkažení nálady a přeju mnoho dalších takto "skvělých" kroků, které se stejně dají obejít, tudíž jsou jen k naštvání. Švindlovat se zde stejně bude i nadále - pokud je někdo ochoten sedět u hafíků 6 hodin denně, tak ho tento krok neodradí a řešení si najde.
Kacisek (18.11.2010 23:44:47) napsal: No podle toho co jsem tu četla bych řekla že odilka a B+D-zástupce adavilky, je jedna a ta samá osoba. Je dost podivné že B+D-zástupce adavilky se zaregistroval 5.prosince a odilka 6. prosince, že časy přihlášení těchto osob je v rozmezí pár minut, pak stejná IP adresa a v něposlední řadě používání slova NĚJAKÉ v obou případech... No tak jak to asi bude?? :-) Já si myslím to samé.
No podle toho co jsem tu četla bych řekla že odilka a B+D-zástupce adavilky, je jedna a ta samá osoba. Je dost podivné že B+D-zástupce adavilky se zaregistroval 5.prosince a odilka 6. prosince, že časy přihlášení těchto osob je v rozmezí pár minut, pak stejná IP adresa a v něposlední řadě používání slova NĚJAKÉ v obou případech... No tak jak to asi bude?? :-)
Myslím, že dost těžko jsem mohla mít 13 adres, o tom bych tedy opravdu něco musela vědět. To za prvé. A za druhé - taky dost těžko mohu mít stejnou IP adresu s B+D-zástupce adavilky. A to jsem si dost jistá, jelikož náš dům čítá pouze 12bytů, ale jinak i na našem domě má majitel internetu nějaké krámy (antény a co já vím, co ještě, opravdu tomu nerozumím, nejsem technik přes tyto věci) a vede internet dál z našeho domu. Takže ses rozhodla, že z nás veřejně uděláš fackovací panáky a tím si vlastně uděláš dobře, protože ostatní uvidí, že se s tím něco děje. Hezký tah,to se musí nechat. No prosím, ale dopředu by sis měla opravdu hodně dobře zjistit všechny konkrétní věci, protože se pleteš a mě se to nelíbí. Je pravda, že když se kácí les, musí padat třísky, tak dej pozor, ať padají z těch správných stromů. Děkuji.
No a já bych řekla, že jsem stejnej člověk, jako všichni, kdož se zaregistrovali 5., 6., 7., i 12.12. A taky jsem vlastně stejnej člověk, jako všichni, kodž se dnes přihlásí v rozmezí od 9.40 do 12.40, protože to mám dnes možnost zde být. Větší kravinu jsem nečetla a jak jsem už řekla, tak není možné, abych měla stejnou IP adresu. Ale jak se tak na to koukám, tak je přesně správnej můj názor, že v podstatě moderátoři udělali z kohokoliv kohokoliv a pak vypadají jako ti nejlepší, že se s tím začalo něco dělat >-| >:-( . Když se tedy zamyslím nad podstatou toho, proč tato věc vlastně vznikla - protože zde někteří, co jsou na prvních místech byli označeni, že si kostičkují sami a vyhrávají podvodně. Teda pokud se nepletu. No a mě by tedy zajímalo, které z našich zvířat jsem svými 100 profily, (co já vím, možná jich bude daleko víc, když jsem rozpolcená osobnost a každou chvíli jsem přihlášena jako někdo jiný) dostrkala v posledních dvou měsících na první příčku. No na to asi moderátoři odpověď nenajdou, jelikož jak jsem řekla, naši mají kosti vypnuté, ale mohli by vymyslet nějakou další věc, která se tu bude pro ně vyjímat úžasně, zatímco pro mě KO. Já si například začínám myslet, že Kacisek je falešný profil, který si udělali moderátoři proto, aby jim mohla notovat.... :-DD - taky kravina, ale někoho nesmyslně označit je totiž lehké. Navíc nic neřeší s neustálou výhrou Majky 50 atp.. . No ale přestávám věřit v to, že se s tím něco dít bude, tak se asi budu muset obrátit na vyšší posty. Dávám vám čas do 25.11., aby jste si přišli na to, kde je pravda a sdělili to tu. Nemohu takovýto nesmysl tolerovat a nechat na svých bedrech. Doufám, že vám tato doba bude dostatečnou.
Kacisek (18.11.2010 23:44:47) napsal: No podle toho co jsem tu četla bych řekla že odilka a B+D-zástupce adavilky, je jedna a ta samá osoba. Je dost podivné že B+D-zástupce adavilky se zaregistroval 5.prosince a odilka 6. prosince, že časy přihlášení těchto osob je v rozmezí pár minut, pak stejná IP adresa a v něposlední řadě používání slova NĚJAKÉ v obou případech... No tak jak to asi bude?? :-) Taky souhlasím, navíc i styl vyjadřování je velmi podobný. Musím "ocenit", že udělat ještě z adminů blbce, to chtělo notnou dávku fantazie. Ach jo, co se to tu děje :(
Hezký den, z nikoho nechci dělat fackovací panáky ani nic podobného. Odpověděla jsem na tvůj dotaz, který si vložila do diskuze. Mohla si ho položit prostřednictvým e-mailu. Je možné, že jsem se překoukla, že jde o uživatelku B+D-zástupce adavilky a ne přímo o Adavilku, která má i teď stejnou IP adresu. Ale jsem si téměř jistá, že si měla i s uživatelkou B+D-zástupce adavilky. Byly mi nahlášeny profily, které jsem prošla a následně byly profily pod stejnou IP adresou promazány, toď vše. odilka (19.11.2010 10:11:03) napsal: No a já bych řekla, že jsem stejnej člověk, jako všichni, kdož se zaregistrovali 5., 6., 7., i 12.12. A taky jsem vlastně stejnej člověk, jako všichni, kodž se dnes přihlásí v rozmezí od 9.40 do 12.40, protože to mám dnes možnost zde být. Větší kravinu jsem nečetla a jak jsem už řekla, tak není možné, abych měla stejnou IP adresu. Ale jak se tak na to koukám, tak je přesně správnej můj názor, že v podstatě moderátoři udělali z kohokoliv kohokoliv a pak vypadají jako ti nejlepší, že se s tím začalo něco dělat >-| >:-( . Když se tedy zamyslím nad podstatou toho, proč tato věc vlastně vznikla - protože zde někteří, co jsou na prvních místech byli označeni, že si kostičkují sami a vyhrávají podvodně. Teda pokud se nepletu. No a mě by tedy zajímalo, které z našich zvířat jsem svými 100 profily, (co já vím, možná jich bude daleko víc, když jsem rozpolcená osobnost a každou chvíli jsem přihlášena jako někdo jiný) dostrkala v posledních dvou měsících na první příčku. No na to asi moderátoři odpověď nenajdou, jelikož jak jsem řekla, naši mají kosti vypnuté, ale mohli by vymyslet nějakou další věc, která se tu bude pro ně vyjímat úžasně, zatímco pro mě KO. Já si například začínám myslet, že Kacisek je falešný profil, který si udělali moderátoři proto, aby jim mohla notovat.... :-DD - taky kravina, ale někoho nesmyslně označit je totiž lehké. Navíc nic neřeší s neustálou výhrou Majky 50 atp.. . No ale přestávám věřit v to, že se s tím něco dít bude, tak se asi budu muset obrátit na vyšší posty. Dávám vám čas do 25.11., aby jste si přišli na to, kde je pravda a sdělili to tu. Nemohu takovýto nesmysl tolerovat a nechat na svých bedrech. Doufám, že vám tato doba bude dostatečnou.
Hezký den, z nikoho nechci dělat fackovací panáky ani nic podobného. Odpověděla jsem na tvůj dotaz, který si vložila do diskuze. Mohla si ho položit prostřednictvým e-mailu. Je možné, že jsem se překoukla, že jde o uživatelku B+D-zástupce adavilky a ne přímo o Adavilku, která má i teď stejnou IP adresu. Ale jsem si téměř jistá, že si měla i s uživatelkou B+D-zástupce adavilky. Byly mi nahlášeny profily, které jsem prošla a následně byly profily pod stejnou IP adresou promazány, toď vše. odilka (19.11.2010 10:11:03) napsal: No a já bych řekla, že jsem stejnej člověk, jako všichni, kdož se zaregistrovali 5., 6., 7., i 12.12. A taky jsem vlastně stejnej člověk, jako všichni, kodž se dnes přihlásí v rozmezí od 9.40 do 12.40, protože to mám dnes možnost zde být. Větší kravinu jsem nečetla a jak jsem už řekla, tak není možné, abych měla stejnou IP adresu. Ale jak se tak na to koukám, tak je přesně správnej můj názor, že v podstatě moderátoři udělali z kohokoliv kohokoliv a pak vypadají jako ti nejlepší, že se s tím začalo něco dělat >-| >:-( . Když se tedy zamyslím nad podstatou toho, proč tato věc vlastně vznikla - protože zde někteří, co jsou na prvních místech byli označeni, že si kostičkují sami a vyhrávají podvodně. Teda pokud se nepletu. No a mě by tedy zajímalo, které z našich zvířat jsem svými 100 profily, (co já vím, možná jich bude daleko víc, když jsem rozpolcená osobnost a každou chvíli jsem přihlášena jako někdo jiný) dostrkala v posledních dvou měsících na první příčku. No na to asi moderátoři odpověď nenajdou, jelikož jak jsem řekla, naši mají kosti vypnuté, ale mohli by vymyslet nějakou další věc, která se tu bude pro ně vyjímat úžasně, zatímco pro mě KO. Já si například začínám myslet, že Kacisek je falešný profil, který si udělali moderátoři proto, aby jim mohla notovat.... :-DD - taky kravina, ale někoho nesmyslně označit je totiž lehké. Navíc nic neřeší s neustálou výhrou Majky 50 atp.. . No ale přestávám věřit v to, že se s tím něco dít bude, tak se asi budu muset obrátit na vyšší posty. Dávám vám čas do 25.11., aby jste si přišli na to, kde je pravda a sdělili to tu. Nemohu takovýto nesmysl tolerovat a nechat na svých bedrech. Doufám, že vám tato doba bude dostatečnou.
No až na to, že my neděláme já tobě kostičku, ty mě taky . Naše havěť je vypnutá, takže je to takové - dnes jsme tu byli, početli jsme si v deníčku, necháme tu pozdrav v podobě kostiček, pokud nemáme co říct - a pokud jsou kostičky vůbec žádoucí, ne každý z našich je zapnuté má. A pokud máme co říct, tak řekneme soukromou zprávičkou. Jinak poklona letí, že jste schopni kvůli sobě v ty dvě ráno vstát a věnovat se sobě. Mě kdyby manžel takto vzbudil, tak bych s ním opravdu ten čas trávit nechtěla a popravdě ani on se mnou ;-) . Jediný, kdo se kdykoliv chce přátelit je hafuňa, ale to je asi pochopitelné. My dvounožci si raději počkáme na pro nás normálnější a přijatelnější denní dobu a pak si teprve užijeme našich trablů i radostí. . . Toť náš postoj k tomu a samozřejmě i ten váš respektujeme. Je fajn potkat normální lidi, kterých i tu je stále dostatek.
odpověď jsem si přečetl, dal jsem si tu práci a navštívil Hafíky dvakrát za sebou, co už dávno nedělám. Své kamarády jsme si zde našli i my ale už dávno se scházíme jinak a jinde. Pokud se chceme bavit o psech, bavíme se o psech, pokud o výletech, vaření, politice atd, bavíme se o čem chceme. Zde se vše točí stejně jen kolem primitivní zábavy typu já tobě kostičku, ty mě taky. A proto jsme po pár měsících usoudili, že trávit čas tímto způsobem je přílišný luxus. To je náš dnešní názor na věc, ten váš samozřejmě respektuji. PS. také pracujeme v nepřetržitém provozu, právě proto se snažíme všechen volný čas věnovat sobě a našim miláčkům.
Pokud by portál Hafíci fungoval podobně jako hlavní diskuse na Novinkách Seznamu, či registrace na Aukru, tedy zaregistrovaný by obdržel vstupní kod poštou na jméno a adresu, pak by se zde nedělo, to co se děje. Pokud Vám zřizovatel zrušil Vaše 4 profily, přiklonil bych se k tomu, že je to v pořádku, pokud ani na jednom nemáte nějaké zvíře. Jestli vám tím zkazil náladu , protože si nemůžete kostičkovat své favority, pak je to ještě lépe. Osobně nechápu nikoho, kdo kvůli pochybné, o ničem nevypovídající soutěži TOP 100 zbytečně promrhá byť jen minutu svého drahoceného času odesíláním nějakých přihlouplých kostiček, tím měně rozumím tomu, že se tímto způsobem může bavit čtyřčlená rodina. Zkuste se nad tím zamyslet a zhodnotit, co že vám to kostičkování přinášelo. Podle mne nic, maximálně falešný pocit soukromý, když měl každý z vás svůj profil, ale spíš chvilky odloučení od těch ostatních, které by se dali využít rozhodně jinak a lépe.
a toto myslím velmi ironicky. Jsme v rodině dva dospělí a dvě děti.Tudíž jsme si dovolili mít čtyři adresy a každý si kostičkoval svého favorita. Ano, někteří favorité jsou miláčky všech a tak jsme hodnotili všemi čtyřmi. Protože nás bavilo kostičkovat naše přátele, či jen zvířata, která nám padla do oka a celý zvěřinec jsme měli pouze na jednom profilu došlo k tomu, že jste nám ty zbylé bez zvěře zrušili. ( Vlastně ne všechny, ale to je asi otázkou času). Na jednu stranu chápu, že je to výsledek nesmyslného handrkování, ale na druhou stranu - pokud mi bylo povoleno vytvořit účet a nebylo podmínkou mít na něm zvíře, proč jsme nyní potrestaní a bez milosti odstřiženi? Stejně tak dopadne asi víc uživatelů, kteří ani zvířátko nemají a sem si chodí užít aspoň to virtuální. Dětem mám říct - zvykejte si, to je realita života? Máte holt smůlu a na zvířatech jste skončili? Jo a to, že jste poctivě sbírali bodíky, aby jste kolem vánoc mohli mnoho zvířátek obdarovat dárečky, no tak to máte smůlu, holt jste měli hloupé přání své dárečky vidět u těch svých oblíbenců... Tak nevím, je toto opravdu moudré řešení házet všechny do jednoho pytle? No nicméně děkuji za zkažení nálady a přeju mnoho dalších takto "skvělých" kroků, které se stejně dají obejít, tudíž jsou jen k naštvání. Švindlovat se zde stejně bude i nadále - pokud je někdo ochoten sedět u hafíků 6 hodin denně, tak ho tento krok neodradí a řešení si najde.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?