Diskuze Diskuze

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Prosím vás, admini, začněte už konečně dělat to, je v popisu práce každého admina a zabezpečte stránky tak, aby se tyhle nesmysly neopakovaly... už tak je tu spousta falešných profilů, které hodnotí jen jedny a tytéž uživatela a teď ještě tohle... to vážně chcete přijít i o ten zbytek uživatelů, kteří s vámi ještě neztratili trpělivost???
Brookie a spol. (02.02.2018 15:27:07) napsal: Děkuji adminovi Liborovi za jeho rychlou odpověď, nicméně na Hafících se stále objevují ony cizojazyčné příspěvky. Nejsem počítačově zdatná, proto mi není jasné, proč mi můj noťas hlásí, že tyto stránky nejsou zabezpečené a že je někdo špatně nakonfiguroval... A dále mi vadí, že je tu spousta "profilů", kteří hodnotí jen jeden jediný... obrázek ať si udělá každý sám Súhlasím so všetkým veď keď sú tu počítačoví experti tak by to pre nich nemal byť problém a tie porušovania pravidiel už ani nekomentujem Ja som si za niečiu lajdáckosť už svoje odniesla
Libor (01.02.2018 08:37:07) napsal: Dobrý den, Brookie a spol., věřte mi, že dělám, co můžu, tzn. denně několikrát kontroluji a ihned mažu nové uživatele z Asie. Bohužel není v mé moci jakožto admina jim znemožnit registrace, to je požadavek na vývojáře, u kterých to urguji. Je mi to moc líto a opravdu dělám, co se dá :-( Pěkný den, Libor
Libor (01.02.2018 08:37:07) napsal: Dobrý den, Brookie a spol., věřte mi, že dělám, co můžu, tzn. denně několikrát kontroluji a ihned mažu nové uživatele z Asie. Bohužel není v mé moci jakožto admina jim znemožnit registrace, to je požadavek na vývojáře, u kterých to urguji. Je mi to moc líto a opravdu dělám, co se dá :-( Pěkný den, Libor Děkuji adminovi Liborovi za jeho rychlou odpověď, nicméně na Hafících se stále objevují ony cizojazyčné příspěvky. Nejsem počítačově zdatná, proto mi není jasné, proč mi můj noťas hlásí, že tyto stránky nejsou zabezpečené a že je někdo špatně nakonfiguroval... A dále mi vadí, že je tu spousta "profilů", kteří hodnotí jen jeden jediný... obrázek ať si udělá každý sám
Dobrý den, Brookie a spol., věřte mi, že dělám, co můžu, tzn. denně několikrát kontroluji a ihned mažu nové uživatele z Asie. Bohužel není v mé moci jakožto admina jim znemožnit registrace, to je požadavek na vývojáře, u kterých to urguji. Je mi to moc líto a opravdu dělám, co se dá :-( Pěkný den, Libor Brookie a spol. (31.01.2018 18:13:58) napsal: Prosím vás, admini, začněte už konečně dělat to, je v popisu práce každého admina a zabezpečte stránky tak, aby se tyhle nesmysly neopakovaly... už tak je tu spousta falešných profilů, které hodnotí jen jedny a tytéž uživatela a teď ještě tohle... to vážně chcete přijít i o ten zbytek uživatelů, kteří s vámi ještě neztratili trpělivost???
Brookie a spol. (31.01.2018 18:13:58) napsal: Prosím vás, admini, začněte už konečně dělat to, je v popisu práce každého admina a zabezpečte stránky tak, aby se tyhle nesmysly neopakovaly... už tak je tu spousta falešných profilů, které hodnotí jen jedny a tytéž uživatela a teď ještě tohle... to vážně chcete přijít i o ten zbytek uživatelů, kteří s vámi ještě neztratili trpělivost??? Súhlasím treba web zabezpečiť a urobiť poriadok je mi ľúto že veľa našich dobrých kamarátov odtiaľto odchádzajú sklamaní ktorí tu boli od založenia webu a boli tu s nami
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?