Diskuze Divné chování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak jsme teď přijeli od veterinářky. Vzala jí krev a dělala nějaké testy a prý je zdravá a vůbec nám neřekla, co s ní máme dělat. Tak snad jí to přejde no.. :(
Dobrý den.Já bych zkusila navštívit ještě jiného veterináře.Sice to budou penízky navíc, ale zdraví kočičky je přednější;-)
Bartosba (12.04.2013 17:53:42) napsal: Tak jsme teď přijeli od veterinářky. Vzala jí krev a dělala nějaké testy a prý je zdravá a vůbec nám neřekla, co s ní máme dělat. Tak snad jí to přejde no.. :( aha...někteří veterináři hold stojí za prd8-} hlavně že ji nic není
Bartosba (12.04.2013 14:29:10) napsal: Chtěla bych se zeptat, jestli nemám něčím nakaženou kočku. Je to typická vesnická kočka, pořád pobíhá někde venku, spí ve stodole. Ale najíst jí dávám doma, abych měla přehled. Je kastrovaná. Z ničeho nic před 3 dny přestala jíst a pít. Sice si občas něco uloví, ale o to spíš se bojím, jestli nechytila nějakou otrávenou myš. Dneska jsem jí zkusila dát mléko, tak se trochu napila ale moc ne (jindy je po mléku jak divá). Hodně za těch pár dní zhubla a nemazlí se tolik jako dřív. Hodně spí. Snaží se mňoukat, ale jenom tak pootevře pusu a nemňoukne. A celkově je taková malátná, unavená.. My jsme se k ní dostali tak, že jsme koupili barák a ona tady byla ještě s 1 kočkou, tak jsme si je nechali. Ale ta druhá kočka se chovala přesně takto a asi po týdnu jsme jí už neviděli (zřejmě umřela). Nevíte, co by jí mohlo být? Co s ní mám dělat? Přejde to nebo jít rovnou k veterináři? po tom,co se stalo té 2. kočce,tak ani moc nechápu,že jste u toho veterináře ještě nebyli...já mám sice hodně velký problém dostat kočku k veterináři kuli rodičům,ale kdyby se chovala takhle tak si zavolám i taxíka,abych ji tam dostala...náš kocour na otravu umřel...týden u veterináře na protilátkách a po návratu domů bez nich umřel..
Chtěla bych se zeptat, jestli nemám něčím nakaženou kočku. Je to typická vesnická kočka, pořád pobíhá někde venku, spí ve stodole. Ale najíst jí dávám doma, abych měla přehled. Je kastrovaná. Z ničeho nic před 3 dny přestala jíst a pít. Sice si občas něco uloví, ale o to spíš se bojím, jestli nechytila nějakou otrávenou myš. Dneska jsem jí zkusila dát mléko, tak se trochu napila ale moc ne (jindy je po mléku jak divá). Hodně za těch pár dní zhubla a nemazlí se tolik jako dřív. Hodně spí. Snaží se mňoukat, ale jenom tak pootevře pusu a nemňoukne. A celkově je taková malátná, unavená.. My jsme se k ní dostali tak, že jsme koupili barák a ona tady byla ještě s 1 kočkou, tak jsme si je nechali. Ale ta druhá kočka se chovala přesně takto a asi po týdnu jsme jí už neviděli (zřejmě umřela). Nevíte, co by jí mohlo být? Co s ní mám dělat? Přejde to nebo jít rovnou k veterináři?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?