Diskuze Divné zvuky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kočičandy, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli Vaše kočičky a kocourci mňoukají? Protože můj kocourek me připadá, že spíš tak jako řve, než mňouká.
Uživatel45584 (16.04.2010 21:08:27) napsal: když byl můj kocourek koťátko, tak jsem se toho také lekla. Také jsem si říkala, jestli je to v pořádku, dělá to hlavně když dělá blbosti a nebo pak je ještě jeden zvuk, když za oknem letí pták nebo vidí mouchu. Ahojky, přesně vím, co myslíš ;-) Můj kocourek dělá úplně to samé ;-)
když byl můj kocourek koťátko, tak jsem se toho také lekla. Také jsem si říkala, jestli je to v pořádku, dělá to hlavně když dělá blbosti a nebo pak je ještě jeden zvuk, když za oknem letí pták nebo vidí mouchu.
Helena (16.04.2010 18:42:21) napsal: Dobrý den, máme doma kotě ragdol,jsou jí 4 měsíce. Když dovádí a skáče tak vydává takové zvláštní zvuky. Dělají to všechny kočky? Ahojky, je to naprosto v pořádku, tedy aspoň doufám, ale žádné strachy .. Náš Mikeš také vydává (myslím, že) ty samé zvuky ;-D A někdy se u něj začne i třepat a blbnout :-D :-D Napoprvé jsme se až lekli, co se s ním děje :-D ;-D U kočiček je to normální ;-) Zdravíme, pá ;-)
Dobrý den, máme doma kotě ragdol,jsou jí 4 měsíce. Když dovádí a skáče tak vydává takové zvláštní zvuky. Dělají to všechny kočky?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?