Diskuze Dobrý den máme 14letou kočičku a nevíme co jí je...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

dobrý den, mám s kočkou v současné době stejný problém (škrábání, vykusování srsti a navíc hubne). Mám 14letou peršanku a asi před měsícem si zaačala srst škubat, po těle má v současné době lysiny. Původně jsem se domnívala, že je to rekce na kombinaci antibiotik, které ji byly podávány (měla chřipku),potom na nekvalitní podestýlku ne toaletě (vyměnila jsem ji za kvalitnější).A jako poslední možnost mě napadlo vyšetření na vnitřní parazity - bylo negativní. Volala jsem veterinářce a bylo mi zděleno, že připadá v úvahu alergie, nebo hormonální změny (vzhledem k věku kočky), které se prý velmi těžce zjištují.Dnes mám s kočkou dojít, tak dám vědět jak jsem dopadla. A ještě dodatek, vybavila jsem si, že kočka moji sestry kolem 15 roku, měla stejný problém - škrábala se až do krve, zejména na krku a rapidně zhubla, ale během půl roku vše ustalo a dnes je ji 19 let a je to čiperka. Tak uvidíme, dám vědět novinky ;-)
Majka (14.01.2011 15:24:31) napsal: škrábe se na zádech až ke kořenu ocasu,bolestí se počůrá.Veterinář nám řekl,že to má z blech.Má strupy a blechy nemá.Mámne ji jen doma,myslím že má spíš kožní nemoc...
škrábe se na zádech až ke kořenu ocasu,bolestí se počůrá.Veterinář nám řekl,že to má z blech.Má strupy a blechy nemá.Mámne ji jen doma,myslím že má spíš kožní nemoc...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?