Diskuze Dobrý nápad!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pája (01.03.2013 16:32:23) napsal: Jessica: a máš to :D :D Čím mladší tím drzejší. :-D A mám to :_( Taky si říkám...Šílenost. Ještě horší je tohle potkat někdo osobě..
Jessica: a máš to :D :D Čím mladší tím drzejší. :-D Dajda (01.03.2013 15:21:04) napsal: Hele bud se bav o tématu a nebo tady nepiš!!
Ahoj, my se nad tím teda zamyslíme. Admini
Justy (06.03.2013 23:05:44) napsal: Ahoj, my se nad tím teda zamyslíme. Admini Super
Jessica (01.03.2013 15:06:37) napsal: Tady probíhá debata na téma "ukaž, kolik zvládneš dát vykřičníku"? :-| Hele bud se bav o tématu a nebo tady nepiš!!
Tady probíhá debata na téma "ukaž, kolik zvládneš dát vykřičníku"? :-|
Dajda (01.03.2013 12:56:39) napsal: Ahojky!! já jsi myslím, že jak je v zábavě např. poznej plemeno tak by jse za to mohly dostávat body např i za pexeso!! Třeba že za jedno správně uhodnuté plemeno 1 bod myslím že by to potom byla větší zábava a dělalo by to více lidí!! :D :D SOuhladíte?? (Admini vyjádřete se k tomuto tématu také!!) :D :D !! !! !! !! !! S O U H L A S Í M!!!!!!! Snad se nad tím adminy zamyslí.
Aniora (01.03.2013 14:25:40) napsal: Já jsem se minule na micnách ptala, proč se mi nikdy nepřičtou body za "poznej plemeno" a oni mi napsali, že za to vůbec nejsou žádné body, že je to jen inspirace v žebříčků, ten kdo je nejlepší má nejvíc bodů, ale nic se jim nepřičtou ;-) Myslím si že za to by se body mohly dostávat!! pište svoje názory!!
Dajda (01.03.2013 12:56:39) napsal: Ahojky!! já jsi myslím, že jak je v zábavě např. poznej plemeno tak by jse za to mohly dostávat body např i za pexeso!! Třeba že za jedno správně uhodnuté plemeno 1 bod myslím že by to potom byla větší zábava a dělalo by to více lidí!! :D :D SOuhladíte?? (Admini vyjádřete se k tomuto tématu také!!) :D :D Já jsem se minule na micnách ptala, proč se mi nikdy nepřičtou body za "poznej plemeno" a oni mi napsali, že za to vůbec nejsou žádné body, že je to jen inspirace v žebříčků, ten kdo je nejlepší má nejvíc bodů, ale nic se jim nepřičtou ;-)
Ahojky!! já jsi myslím, že jak je v zábavě např. poznej plemeno tak by jse za to mohly dostávat body např i za pexeso!! Třeba že za jedno správně uhodnuté plemeno 1 bod myslím že by to potom byla větší zábava a dělalo by to více lidí!! :D :D SOuhladíte?? (Admini vyjádřete se k tomuto tématu také!!) :D :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?