Diskuze Dobry neskorsi vecer vsetkym,odvolavam sa hlavne na administratorov tohto portalu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

dnes je již 11.5. a já nemužu dát kamarádům kostičky, nemůžu si přečíst deníčky.....Pokud se k nekomu dostanu, než to naběhne celé už jsem venku. Proto se všem kamarádům omlouvám, že už od pátku nemají ode mne kostičky.
levandulka (11.05.2009 10:50:16) napsal: dnes je již 11.5. a já nemužu dát kamarádům kostičky, nemůžu si přečíst deníčky.....Pokud se k nekomu dostanu, než to naběhne celé už jsem venku. Proto se všem kamarádům omlouvám, že už od pátku nemají ode mne kostičky. Zkuste si stáhnout Mozilu Firefox, na tý by to mělo všechno klapat v úplném pořádku;-)
martina (06.05.2009 23:09:35) napsal: Pred par dnami som sa nemohla prihlasit ani na hafikov ani na miciny, len na konickov. Niektore profily sa otvaraju ako v lete na saniach, a to ani nehovorim o tom, ze ma to furt vyhadzuje z portalu…>:-( a nielen pri posielani mysiciek/kosti­ciek/jablcok, ale aj pri snahe o otvorenie fotiek alebo dennickov. Ine stranky sa mi nacitavaju normalne, aj filmy ci serialy, co pozeravam cez internet a mam aj novy notebook. takze v tom problemm nebude!! PROSIM, uz to dajte do poriadku !! !! !! !! !!Theo, Čičo, Čiky a Sofia s panickou Tak to jsme měli přesně to samé,nyní,zatím již mnohem lepší!;-) Ale mohla jsem jen na Koníčky,takže jsem chtěla udělat profil:,,Toník-poník"…:-D :-D :-D Ale to jen pro zasmání…Je pravda,že mně vůbec do smíchu nebylo!!!8-} Aja.
Ano, vyhazování z profilů určitě není chybou uživatelů, ale chybou stránek. Já se přihlašuji z práce i z domova a je to všude stejné- člověk se podívá na dva tři profily a je venku, pak to hodí nějakou chybu a zase nejde zobrazit profil.Daly se čekat problémy s novou verzí, ale už funguje docela dlouhou dobu a že by se to za měsíc nedalo spravit?! Jsme tady moc rádi, ale bezchybné fungování stránek by nás velmi potěšilo :-))) Panička od Rikiho a Larinky
Pred par dnami som sa nemohla prihlasit ani na hafikov ani na miciny, len na konickov. Niektore profily sa otvaraju ako v lete na saniach, a to ani nehovorim o tom, ze ma to furt vyhadzuje z portalu…>:-( a nielen pri posielani mysiciek/kosti­ciek/jablcok, ale aj pri snahe o otvorenie fotiek alebo dennickov. Ine stranky sa mi nacitavaju normalne, aj filmy ci serialy, co pozeravam cez internet a mam aj novy notebook. takze v tom problemm nebude!! PROSIM, uz to dajte do poriadku !! !! !! !! !! Theo, Čičo, Čiky a Sofia s panickou
Prvy april-duben uz presiel a nekonecnu trpezlivost nema ziadny clovek ani zviera na svete. Neviem ako ostatnym, ale nas to stale vyhadzuje na kazdom profile,nacitava sa to pomaly a dnes sa nam neda ani prihlasit na miciny. Tomuto hovorite nova verzia? A nevyhovarajte sa, ze si mam stiahnut nejake ine aplikacie ci prehliadace a podobne, pretoze mam delo notebook a aj internet mam dost rychly.Nejde mi tu o mysickovanie a kostickovanie, aj ked preco by som nemohla vracat priatelom a tym, co mi posielaju, za vasu neschopnost,lebo to nabehnutie trva uz pridlho, takto by ste si nezarobili ani na slanu vodu,viem, ze to nie je vasa hlavna praca, ze to mate len ako bocak, teda dufam.Tak to uz fakt zacnite riesit,lebo toto uz presahuje trpezlivost asi vela ludi,urcite nie som sama. S pozdravom Monika a moje 4 krat 4 labky a Addi
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?