Diskuze Dočkáme se zlepšení???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

super dneska dvě nové věci ;)) že poznáme, jestli je pejsek virtuální nebo skutečný a když je fotkam přes 20, že už se jich ukazuje, kolik jich je doopravdy ;)) jen tak dál :D
Prosim poradte jak se mam zbavit toho nadpisu virtualni když pejsek je skutečny ja tam nechci ten virtualni nesmysl je to zavaději ??
však ho máš jako "SKUTEČNÝ" :D
tak to bude super ;-) přejem hodně štěstí =o))
Fakt mě nebaví několikrát do hodiny se přihlašovat na koně a kočky :-~ abych vrátila myšičky a jablka
Kam se podělo označení virtuální a skutečný hafík? Už ho nikde nevidím.:_(
Já počítám jen fafíky. Ale kolikrát u kterého jsem už nepočítala. :-DD
Ahoj, docela mi vadí, když admini skoro v každé diskuzi o TOP 100 nebo kostičkování slibují zlepšení a potom nic. Co si o tom myslíte?
Ahoj...tak kde je ta nová verze? a to je jako tohle, co se piřád seká a jen někdy se ukáží třeba dárky aebo kamarádi:D A co ta nová verze vyhledávání hafíků? Ta rozšířená verze vyhledávání co sliboval Rival....?
Jak již psal Rival (2 příspěvky před tím tvým), nová verze bude spuštěna v polovině února - cca v pátek 13-tého.
Ahojky, ja sem na tom bohuzel uplne stejne nedostatecne opravneni, page error, bila stranka, uz ani nemam silu kostickovat ale presto to denne zkousim zas a znova a verim ze se to da brzy zase doporadku. Hafikum zdar
hih, nedostatečné oprávnění jenom 8x?? tak to jsi na tom ještě dobře :-DD mně se to objevuje při každý činnosti tady a většinou pro velkej úspěch tak ještě 3x po sobě, než se to konečně uráčí zaktualizovat. Každopádně adminům věřim, že až nastoupí nová verze, tak že to bude ok ;-)
trochu matematiky. :-~ Kostičkování zabralo něco přez 2 hodiny. Co se objevovalo: - nedostatečné oprávnění 8x - bílá stránka 11x -přihlášení 5x - už jste hlasovala 4x A nové: - při kostičkování - chyba, zkuste to znova 6x - Gareway Time - out 8x Na 4 hafíky jsem se vůbec nedostala, z toho jsem se nedostala ani na svůj Mab - vzpomínáme. To jsou ty slíbené změny k lepšímu? :( ]:-( :-(
Myslim si že máš pravdu,administrátoři tu sice kontrolujou každou tečku,ale pro zlepšení ani nemrknou!!!!! ]:-(
Podělo se pryč... uživatelé Hafíků to moc nepřijali, zřejmě není třeba si pejsky vymýšlet... u koníků to je zcela naopak, tam to bylo potřeba... u Micin si nikdo nestěžoval, tak jsme to tam nechali... Jinak v průběhu února bude nasazena nová verze portálů, změna se projeví hlavně v rychlosti, jednotném přihlašování, synchronizace většiny funkcí (dáreček budete moct hledat i na Miciny a Konicci)... Jakmile bude tato nová verze v provozu, můžeme dělat nové funkce, pokud bychom je dělali teď, jen bychom oddalovali spuštění nové verze... doufám, že mě chápete... P.S.: Věřte, že nápadů máme jak svých, tak od vás opravdu hodně a hodně (žádné nevyhazujeme) a bude chvíli trvat, než je všechny stihneme zapracovat... díky za pochopení... přeci jen je už sbíráme celý rok!
že by bylo lepší tady mít "VYHLEDÁVÁNÍ DISKUZÍ" a aspoň by to bylo rychlejší, než najdem to co potřebujem a myslím že by se ani ty diskuze moc neopakovaly ;-)
No myslím že to je něco co vyvolali uživatelé Koníčků Protože je tam spousta profilů koní vysněných a tudíž pobíhajících na loukách fantazie no a těm co běhaj po loukách skutečných zelený se to nelíbilo a tak volali pa změně - na rozdíl od kostičkování byli vyslišeni No aspoň někdo8-) (Snad se taky dočkáme)
ráda bych vysvětlila pár věcí - 1. virtuální a reálné profily zvířat = toto bylo zavedeno především kvůli uživatelům Konicci.cz, bylo to provedeno relativně rychle, protože tato úprava nevyžaduje tolik času 2. problémy s udržením přihlášení = toto se řeší v rámci nové verze Hafů, Micin a Koní. Je to poměrně složité a proto to bude trvat delší dobu 3. co se týká možnosti "nekostičkovat" = rovněž s tímto počítáme až do nové verze. V současné době to vypadá tak, že nová verze by měla být hotová v půlce ledna. Nebojte, až bude hotová, určitě o tom napíšeme zprávu do novinek.
přesně - při přihlášení i odhlášení je binec. Když jsem na hafíkách a nepřihlášně se neodhlásím i z micin, jsem pořád on-line. Na koníky ani necodím, tak doufám, že to tam není stejné.
jo přesně, taky bych byla radši, jestliže se někam z těch tří serverů přihlásim, jestli bych nemohla být přihlášena na všech třech :-|
Vadí mi, že se musím každou chvilku přihlašovat znova. Hlavně, kdýž se přechází z jedné sekce do druhé (hafíci, micinky, koníčci) a ještě je rychlejší, když znova začnu od začátku, protože se dostat zpět na hafíky, tak to je věčnost. Bylo slíbeno, že se s tím taky něco udělá a je to pořád stejné.
co je s těma virtuálama a skutečnýma hafíkama? Admini trochu to vysvětlete, prosím.
celkem snadno se to dá změnit - nebo ne? Hele, už celkem dlouho rebeluju a chci vypnout kostičky - a místo toho označení virtuál nebo ne. A co jiní mazlíčci než hafíci: hlodavci i jiní miláčci budou mít taky svůj portál? takže budou hlodavci.cz, papousi.cz, plazi.cz....? Admimi pořád smlouvají o čas a pak se objeví novinka, kterou většinu uživatelů zaskočí. No koukám jak puk, co se ještě objeví.
Prosím!!!:-DD Poradte nám,jak zdůraznit,že Toník je ,,skutečný/!!!8-} !! přece není ,,virtuální!!!"Dík!Aja a Toník.
Jsem zvědava kolik změn ještě chystají:D 8-) :-DD
vypnutí kostiček bude zprovozněno s novou verzí hafíků - někdy po Novém roce. pro jistotu jsem si jeho zprávu nechala v mailu - co kdyby?
Jo, přesně na to narážím! Piškotky (i když i ty jsou samozřejmně duležité:D ) se řeší hned a kostičky pořád nic. I když už admini tolikrát slibovali zlepšení, já žádné nevidím.:_(
ha ha ha - taky jsem dneska psala adminovi ohledně slíbené možnosti vypnout kostičky na profilu - a nevím. Víš co, admini bleskově reagují na příspěvky typu: pomoc, nepřišel mi objednaný plyšák, co mám dělat?! ale kostičky jsou boj s větrnými mlýny - maximálně tě někdo osočí, že se máš věnovat pečení cukroví anebo nedostatečně podporuješ pejsky v útulku;-) a kostičky nejsou závažné téma... tak jsem zvědavá jestli se něco pohne:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?