Diskuze Dokoupení místa

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No je to takový nijaký. protože je to opravdu o tom, kdo toho stačí víc okostičkovat.. jenže tu paky nedělá nic jinýho, že jo.. pak taky podle toho vypadá diskuze, chat apod. Protože všichni tady na hafíkách jenom kostičkujou a pak už toho maj plný zuby, natož aby šli krafat do chatu. :_/ Já už osobně teda kostičkování vzdala úplně, sice sem vděčná za těch pár "stálých" kostičkovatelů mýho profilu, ale já tu radši povídat, číst si deníčky, příběhy apod. než jenom tupě rozesílat kostičky..
mě se to taky zdálo hned vidné jak někdo může mít tolik kostiček...mě vůbec nevadí že jsme 950..aspoň vím že máme to místo zaslouženě..:-)
Je pravda, že TOP 100 je už ,,malé" na to kolik je zde pejsků. Já jsem momentálně na 108. místě, protože jsem byla nemocná a měla jsem dost času, ale teď už se zase propadám. Jen mně napadlo, že by prostě ti, kteří chtějí být v TOP 100 a nemají moc času si mohli nějáke pozice dokoupit no.
ahoj Ajo potrebuji poradit ja ten utulek uz nemuzu najit prolezla jsem to a nic prosim kde ho najdu moc dekuji
hih nazvala bych to spíš top 100 nejaktivnějších uživatelů:-DD :-DD
Jsme s Toníkem všemi packami a drápky taky pro zrušení!!!:-DD Souhlasím!:-DD !! Aja a Toník.
souhlasím. Top 100 a kostičkování je i pro mě ztráta času. Za den kostičkováním strávím max 2hod a to stihnu jen polovinu toho, co bych chtěla. Pak se raději dívám na deníčky nebo videa pejsků a raději si povídám s uživateli.
Tak tedˇ jsem se mrkla,dala jsem zatím posl. dárečky do maršovic,alespon virtuální a dívám se ,dívám...někteří lidé posílají svým psům dárky,ale ne jeden...třeba 4 za týden!A ne děti!Diskuze prakticky ádné.Nic bych nedokupovala.na co!Je hanebné,že třeba psi,co nikoho nemají,by měli být zviditelněni více.!!!..Nikdo si jich nevšimne,až na pár výjimek,proto,že jsou např. 1 800...místě...:_( Aja.
uz se zase blizi konec mesice co:( nevim na co by jsme si meli dokupovat nejaky pozice nam je uplne jedno kolikaty jsme a kosticky uz mi taky lezou na nervy a nejvic me muze nastvat kdyz si jeste o ne reknou]:-( (posli mi ja ti taky poslu,atd) jeste pochopim deti ale dospelaci to uz je na me moc]:) kdybych mela vsem davat kosticky tak by u toho clovek musel sedet 24 hod a jeste by nestihal.Myslim ze je lepsi poklabosit s prateli probrat co kde je novyho nez se zaobirat nejakym TOP 100 apod
no mě ta top 1oo nejak nevadi !! ale i kdyz se muj pes neumisti furt ho budu mit rada takoveho jaky je!!!nikdy se mi nebude libit min!!!!!ale vzhledem k tomu že tu je zaregistrovanych kolem 10 000 pejsku (nebo jinych zvirat!!) by se mohla top 100¨rozšířit¨třeba na top ... já nevím aspon treba 200...nebo top 300 ..... podle me sou stejne nejlepsí foosoteze!!!tech se vzdycky zucastim""""!!!!
Právě tak jsem to myslela, že by se nemuselo tak kostičkovat a místa by se dokoupila za piškotky nasbírané za povídky, články apod. Protože už jsem se na kostičkování taky vykašlala a šla si raději hrát s mým pejskem a je to trochu nefér. Mimochodem nápad zrušit TOP 100 podporuju!
a co takhle dát možnost označit u profilu, že se honby za kostičkama nechci účastnit? tak by se vyčlenila jen "elita", kde by si páníci honili kostičky - ne 20 000, radši 100 000... možná by se hafíci zrychlili a nadále by se kostičky prostě neřešily.;-)
já osobně bych Top 100 zrušila, aspoň by ty lidi kostičkovali pro radost (osobně bych kostičky zrušila úplně) . Já dávám kostičky už jen přátelům, nemám proč soutěžit, souhlasím s Hannah že si radši povídám čtu deníčky, píšu vzkazíky
jo jo souhlasim s Bárou :-) sice mám taky radost, když nějaká ta kostička přibude, ale teď jsme si s Benjíkem hráli místo sezení na klíně u pc...8-} A že jsme se pěkně pobavili oba dva ;-) :-) ;-) Moc ráda se podívám i na jiné druhy pejsánků, a že také stojí za to :-) . Mazličci jsou nejšťastnější se svými páníčky... :-)
se mi tam vloudil nějakej divnej slovosled :-DD sem chtěla říct "radši povídám, čtu si deníčky a příběhy" :-DD
Jééé - a na co by to bylo dobré? Mě je tedy srdečně jedno, na jakém místě moji psi jsou - hlavně že je mám ráda a oni mě :-)
Ahojky, mám návrh. Co kdyby se daly dokoupit pozice v TOP 100 (např. že bychom museli zaplatit tolik piškotků, kolik nám chybí kostiček do lepšího umístění.) Top 100 totiž není fér, je to o tom, jak dlouho může paniček denně sedět u počítače a posílat kostičky a co ti, kteří nemají tolik času? Nebo se místo kostičkování raději věnují svým čtyřnohým miláčkům?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?