Diskuze dokoupení místa na videa

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuji,aspoň už nemusím hledat8-} No jo,je vidět že tady na tom makaj,co to jde :-DD :-DD :-DD Pěkný večer a dík:-)
No já jsem chtěla dokoupi místo na fotky, ale prej mají hodně práce, takže prý možná do budoucna o tom budou přemýšlet…:o) pěkně mě to tady začlo štvát…
Peta85 (11.05.2009 18:51:37) napsal: No já jsem chtěla dokoupi místo na fotky, ale prej mají hodně práce, takže prý možná do budoucna o tom budou přemýšlet…:o) pěkně mě to tady začlo štvát… Hodně práce,hmmm :-D Že tady teda žádný změny poslední dobou nepozoruju 8-} Štvát je hodně slabý slovo >:-(
eponita (13.05.2009 07:30:23) napsal: nekupujte nic, řekla bych,že to nestojí za to jejich chování (v poslední době jsem nějaká oprsklá a negativní…bude to mít nějaký dopad?):-D A JEŠTĚ VULGÁRNÍ BUDEŠ?? :-D :-D :-D :-D
nekupujte nic, řekla bych,že to nestojí za to jejich chování (v poslední době jsem nějaká oprsklá a negativní…bude to mít nějaký dopad?):-D
Sandy (13.05.2009 00:18:57) napsal: Peta85 (11.05.2009 18:51:37) napsal: No já jsem chtěla dokoupi místo na fotky, ale prej mají hodně práce, takže prý možná do budoucna o tom budou přemýšlet…:o) pěkně mě to tady začlo štvát… Prej a do budoucna. To už ze Spika bude fosílie a ani ho nebudu chtít ukazovat :-D :-D :-D :-D
Peta85 (11.05.2009 18:51:37) napsal: No já jsem chtěla dokoupi místo na fotky, ale prej mají hodně práce, takže prý možná do budoucna o tom budou přemýšlet…:o) pěkně mě to tady začlo štvát… Prej a do budoucna. To už ze Spika bude fosílie a ani ho nebudu chtít ukazovat :-D
Sandy (13.05.2009 00:18:57) napsal: Peta85 (11.05.2009 18:51:37) napsal: No já jsem chtěla dokoupi místo na fotky, ale prej mají hodně práce, takže prý možná do budoucna o tom budou přemýšlet…:o) pěkně mě to tady začlo štvát… Prej a do budoucna. To už ze Spika bude fosílie a ani ho nebudu chtít ukazovat :-D :-D :-D :-D :-D Tak jsem se na hafíkách po dlouhé době zasmála :-D PROSÍM,jestli si to tady admini přečtete,můžete mi PROSÍM odpovědět,nebo mi šoupnout místo k profilu Charlie a profilu Hippo?:-(
ZDE MÁŠ DOTAZ,BYLA BY VHODNÁ ODPOVĚĎ!! MÁŠ PROSTOR
Lucka a spol :-) (09.05.2009 13:28:35) napsal: Ahoj, hledám všude jako blázen,kde bych mohla dokoupit místo na video,ale nikde to nevidím.Ve staré dobré verzi jsem to měla v piškotovým účtu i u videí a tady nic. Poradíte mi prosím,kde to hledat?Nebo jestli to tady vůbec je8-} Děkujíííí,Lucka :-) Ahojky Luci, bohužel to ještě nefunguje a zrovna tak nelze dokoupit místo pro fotografie, tak snad se někdy dočkáme8-} Sněhurka a Puppi
Ahoj, hledám všude jako blázen,kde bych mohla dokoupit místo na video,ale nikde to nevidím.Ve staré dobré verzi jsem to měla v piškotovým účtu i u videí a tady nic. Poradíte mi prosím,kde to hledat?Nebo jestli to tady vůbec je8-} Děkujíííí,Lucka :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?