Diskuze Dôležitá otázka - prosím, odpovedzte

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ďakujem, na skákanie to síce nebude, ale ďakujem:-O
Uživatel49937 (05.05.2010 21:59:26) napsal: Mám menšiu dilemu. Už tri roky snívam o jazdení, včera sa mi podarilo dostať do istého JK no ale neviem, ak mám problémy zo zrakom(vidím čiastočne), či to bude pri jazde prekážať... Nevie to náhodou niekto? :) To myslím překážet nebude, ovšem záleží jak moc schopný, ochotný a chápavý bude tvůj trenér. Dokonce bych řekla, že je to tvoje výhoda - můžeš víc jízdu procítit, máš jistě jemnější ruku.. Jen bys měla mít vodícího koně (tzn. koně, který pojede před tebou, bude částečně ukazovat cestu...). Ale předpokládám, že v JK se ti stejně nestane, že bys byla na jízdárně sama. Dostaneš nejspíš hodného zkušeného koně-učitele, ten tě stejně ze začátku jen "poveze". Pokud by ti to ale v onom JK z nějakého důvodu nevyhovovalo (ostatní/trenér by na tebe nebrali ohledy např.), raději odtamtud pryč - ať je tvůj sen velký jak chce, vorat sebou nenech (všichni koňáci nejsou míliusové..:-| ) Jinak hodně štěstí a jezdeckých úspěchů;-)
Mám menšiu dilemu. Už tri roky snívam o jazdení, včera sa mi podarilo dostať do istého JK no ale neviem, ak mám problémy zo zrakom(vidím čiastočne), či to bude pri jazde prekážať... Nevie to náhodou niekto? :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?