Diskuze dOma i wenku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Určitě je lepší, když si pořídíte kočičku do domku se zahradou, ale ne každý tu možnost má. Nemyslím tím samozřejmě,že by se kočky měly nechat venku běhat pořád, ale vždy je lepší, když se mají kam proběhnout a vybít si energii.
Hoj! Já bych kočky venku nikdy nenechala. Je to docela drsné, když si sednu k telce udělám si domácí pohodičku v teplém domě a venku by mrzla nebo vedrem trpěla kočka, která se prostě domů prostě sama nedostane. V takovém případě bych slovo "domů" asi ani neměla používat. Mám kočky, které jsou doma a ven můžou kdykoliv chtějí. Jsou naučené, že pokud chtějí ven, tak prostě příjdou, dvakrát mňouknou a dovedou mě ke dveřím. Já už vím a pustím je ven. Nemám žádný ohraqdník ani nic podobného (bydlím na vesnici), kočky se proběhnou a až budou samy chtít, přidou k hlavním dveřím a protože máme prosklené dveře, uvidím je a otevřu. Některé kočky se příjdou jen najíst a vyspat, jiné jsou zase neustále doma a ven si zajdou tak maximálně na wc. Svobodná volba. Jednu kočku mám ale pouze domácí. Není kastrovaná, je samice (bylo by nezodpovědné ji nechat pobíhat po světě a nechat ji na pospas kocourům:_/ ) Proto je doma. Nudí se víc než ostatní kočky, tak potřebuje hodně podnětů a hraček. O to se jí musím víc věnovat, ale lepší než vyhodit kočku di zimy a nechat ji tam. Toť můj názor.;-)
No nevím, Náš kocourek sice je z venkova ,ale ven chodí jen na procházku. A myslím že je rád že nemusí venku mrznout!! !! !! Sice kočky které žijí venku mají volnost pohybu ,ale co když se ztratí?Myslím si že v bytě máte jistotu že se jen tak ta kočka neztratí !!!Určitě je dobré kočku pustit na chvíli ven aby se provětrala ,ale nikdy bych ji nenechala venku přes noc .8-) Toto je můj názor ,ale myslím si že každý má jiný názor jestli kočka venku nebo doma:D :D :D :D :D :D :D :D :D
emowiwi (25.07.2009 18:05:05) napsal: já Osobně bydlím w bytě taQže s QočQama chOdím jenOm naprocházzQy.ale kdO má mOžnost jakO je zzahrada,určitě bych neváhala anechala ji běhat kde se jí zzlíbí Proč píšeš, jakoby ti běhala po klávesnici ta tvoje kočka? Tendle DeMo styl, fakt cool.
Přesně :) Almu jsem měla ještě dřív než svého prvního psa, to jsme bydleli ještě tady v Česku v bytě... Chodila jsem s ní na procházky a jak jsem si pořídila Nancy tak jsem brala kočku i štěně :D Lidi na mě koukali jako na blázna, ale co už :) Potom jsem se i s kamarádkou přestěhovala do Belgie do rodinného domku po mojí tetě a zde je zahrada kde můžou obě (i nová Miu) kočičími dvířky kdykoliv se jim zachce, teda kromě noci, mám strach je nechat volně se toulat celou noc... emowiwi (25.07.2009 18:05:05) napsal: já Osobně bydlím w bytě taQže s QočQama chOdím jenOm naprocházzQy.ale kdO má mOžnost jakO je zzahrada,určitě bych neváhala anechala ji běhat kde se jí zzlíbí
já Osobně bydlím w bytě taQže s QočQama chOdím jenOm na procházzQy.ale kdO má mOžnost jakO je zzahrada,určitě bych neváhala a nechala ji běhat kde se jí zzlíbí
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?