Diskuze domaci kocka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel44539 (05.03.2010 12:05:27) napsal: ja si myslim ze kocka co je doma je taka uzavrena v male mistonsti a nema zadnej prostor. nekdy mi to pripada jako tyrani ale nevim proc. co si myslite vy? Musím vás upozornit, že kočka žijící v domácnosti není týrána ;-D ani jí není nijak ubližováno .. Kdybyste tak pustili kočku co žila doma ven, tak nevím nevím ..
ja si myslim ze kocka co je doma je taka uzavrena v male mistonsti a nema zadnej prostor. nekdy mi to pripada jako tyrani ale nevim proc. co si myslite vy?
Mona.m (28.04.2010 16:54:38) napsal: souhlasím,ale šlechtěné musí být v bytě,ty nejsou stavěné být venku,mam peršana v bytě a dva kocoury mam venku:D :D šlechtěné jsou prostě k tomu tak vedené. Mám briťáka. Občas ho vemu ven na travičku, je rád, ale po chvíli už ho to nebaví a chce dovnitř. Dobré je, jak je na čerstvém vzduchu, tak pak by furt jen spal:-) Takže třeba teď jedu na víkend na Šumavu, bude tam moc být venku a už teď vím, že mi celý týden prospí.
Ela (28.04.2010 16:28:03) napsal: Já nevím jak Vy..ale my máme všechny tři kočky na zahradě a myslím si že je to lepší než kdyby byly v domě,...:D souhlasím,ale šlechtěné musí být v bytě,ty nejsou stavěné být venku,mam peršana v bytě a dva kocoury mam venku:D :D
Uživatel45584 (28.04.2010 20:43:07) napsal: šlechtěné jsou prostě k tomu tak vedené. Mám briťáka. Občas ho vemu ven na travičku, je rád, ale po chvíli už ho to nebaví a chce dovnitř. Dobré je, jak je na čerstvém vzduchu, tak pak by furt jen spal:-) Takže třeba teď jedu na víkend na Šumavu, bude tam moc být venku a už teď vím, že mi celý týden prospí. Přesně tak,taky s ním jdu na chvilku na zahradu když je teplo,rád se prochází v trávě a všechno očuchá.Už není nejmladší tak musím být opatrná aby nenastydnul:-DD :D
Mám perskýho kocourka 6měsíců starýho. Mám ho v bytě a on nemá ani snahu utéci ven. Bydlíme v domku v přízemí a tak přeci přemýšlím co dát na okno,aby náhodou nefoukl ven z okna.Venku běhají 2 vykastrované kočky a jenom jedna občas je v noci doma.Neporadí mi někdo co dát do okna -musím přeci v létě mít otevřený okno.
mbobulka (24.03.2011 16:32:08) napsal: Mám perskýho kocourka 6měsíců starýho. Mám ho v bytě a on nemá ani snahu utéci ven. Bydlíme v domku v přízemí a tak přeci přemýšlím co dát na okno,aby náhodou nefoukl ven z okna.Venku běhají 2 vykastrované kočky a jenom jedna občas je v noci doma.Neporadí mi někdo co dát do okna -musím přeci v létě mít otevřený okno. Ahoj,já dávám v létě do okna sítě proti komárům,kočka ti neuteče a ještě nebudeš poštípaná:-DD
kitty (30.05.2011 22:10:04) napsal: Jemomže my nemůžeme mít kočky v domě. No a co má být? Tak je nechte venku, nikdo vás přece nenutí mít je v domě.
Pavla a šest kočičích mušketýrů (30.05.2011 22:10:04) napsal: Jemomže my nemůžeme mít kočky v domě. Ahoj já mám dvě kočky jsou jen bytě doma mají pohybu po celim bytě hrají si rady a ven je to ne láká vůbec .Mi jsme rádci když jsou doma protože když vidím na Facebook případy z bud se kočky straty nebo nalezení jsou kolikrát hrozným stavů že je to k pláči !! Bohužel jsou lidé i zlí co kočičkam ublíží a to kolikrát tak že končí u veterináře!!! Naše kočičky jsou doma spokojení ven je to ne táhne !!
<blockquote>kitty (30.05.2011 22:10:04) napsal: Jemomže my nemůžeme mít kočky v domě. </blockquote A co má být? Tak je nechte venku, nikdo vás nenutí mít kočku v domě.
(27.08.2010 23:45:13) napsal: Já si obecně myslím, že pro kočku je lepší když se může proběhnout venku (tedy kromě těch šlechtěných).Ale každý třeba nemá zahrádku, dvorek a pod. Sice je to paradox ale na sídlištích žije více koček v bytě než na vesnici. Některá kočka si prostě musí vystačit s balkónem nebo terasou. Myslím si, že když kočka je od mala zvyklá na byt, že ji to ani nepříjde. Kočky chované doma také většinou déle žijí, nehrozí jim přejetí autem, zakousnutí psem nebo ublížení člověkem. Jemomže my nemůžeme mít kočky v domě.
Mona (26.03.2011 14:56:06) napsal: Ahoj,já dávám v létě do okna sítě proti komárům,kočka ti neuteče a ještě nebudeš poštípaná:-DD my taky dáváme sítě, ale aby kočky nelezly dovnitř
Mona (26.03.2011 14:56:06) napsal: Ahoj,já dávám v létě do okna sítě proti komárům,kočka ti neuteče a ještě nebudeš poštípaná:-DD Dík za odpověď.:D :D
Dušan (28.08.2010 08:46:33) napsal: Když jsem uvnitř, chci být ven! Jsem-li venku, chci dovnitř! Ze všeho nejraději ale chci být uvnitř i venku zároveň! Mám brita v RD. Od mala je v bytě, ale pravidelně s ním chodím na vodítku na zahradu. Taky jsem měla ten pocit, že se doma nudí. Ale venku asi 5 minut chodí a pak si sedne ke stromu a kouká na ptáky. Po půl hodině jde dobrovolně sám domů. Stačí přijít, odvázat a už peláší do domku.
Tribitka (30.08.2010 19:52:43) napsal: Tak to je naprosto přesný! Naše Tribitka to má jako sport - mňoukne: chci ven, za minutu stojí za dveřmi a mňouká: chci dovnitř... Takhle to dokáže dělat třeba celou hodinu.. asi jí baví, jak se otvírají dveře nebo co... :D Tak o tom mi ani nemluvte! Když chce jít Čiko ven, začne dělat naschvály a provokovat - začíná rvačky se psem, shazuje věci ze stolu a podobně, jakmile vyletím a řeknu "Tak dost, mazej ven!" úplně nadskočí radostí a s mňoukáním letí ke dveřím. Za 10 minut sedí zvenčí na parapetu okna, což se signál pro mě jako pro vrchního dveřníka. A když mu připadá, že se neženu otevřít patřinou rychlostí, začne packou ťukat na okno, ať sebou koukám hnout. Toto je schopný zopakovat 3 - 4x za hodinu.
Dušan (28.08.2010 08:46:33) napsal: Když jsem uvnitř, chci být ven! Jsem-li venku, chci dovnitř! Ze všeho nejraději ale chci být uvnitř i venku zároveň! Tak to je naprosto přesný! Naše Tribitka to má jako sport - mňoukne: chci ven, za minutu stojí za dveřmi a mňouká: chci dovnitř... Takhle to dokáže dělat třeba celou hodinu.. asi jí baví, jak se otvírají dveře nebo co... :D
Uživatel37089 (27.08.2010 23:45:13) napsal: Já si obecně myslím, že pro kočku je lepší když se může proběhnout venku (tedy kromě těch šlechtěných).Ale každý třeba nemá zahrádku, dvorek a pod. Sice je to paradox ale na sídlištích žije více koček v bytě než na vesnici. Některá kočka si prostě musí vystačit s balkónem nebo terasou. Myslím si, že když kočka je od mala zvyklá na byt, že ji to ani nepříjde. Kočky chované doma také většinou déle žijí, nehrozí jim přejetí autem, zakousnutí psem nebo ublížení člověkem. Když jsem uvnitř, chci být ven! Jsem-li venku, chci dovnitř! Ze všeho nejraději ale chci být uvnitř i venku zároveň!
Já si obecně myslím, že pro kočku je lepší když se může proběhnout venku (tedy kromě těch šlechtěných).Ale každý třeba nemá zahrádku, dvorek a pod. Sice je to paradox ale na sídlištích žije více koček v bytě než na vesnici. Některá kočka si prostě musí vystačit s balkónem nebo terasou. Myslím si, že když kočka je od mala zvyklá na byt, že ji to ani nepříjde. Kočky chované doma také většinou déle žijí, nehrozí jim přejetí autem, zakousnutí psem nebo ublížení člověkem.
Já nevím jak Vy..ale my máme všechny tři kočky na zahradě a myslím si že je to lepší než kdyby byly v domě,...:D
Plně souhlasím s předešlým názorem. Pokud je už kočka od kotěte chovaná doma v bytě, tak si udělá vzrůšo i v tom bytě, to mi věřte (rozdrápaná sedací souprava by mohla vyprávět :-DD ) Pokud kočka zase od kotěte vyrůstá venku a je zvyklá žít volně, tak už jí do bytu nenaženete. My bydlíme v paneláku, Salemek je od malička zvyklý v bytě a tak mu příroda nechybí, naopak. Když jsme u babičky na chalupě a chci, aby se proběhl, tak jen nešťastně sedí venku a má výraz žirafáka Melmena z filmu Madagaskar při pronášení hlášky "fůůůj příííroda" :-DD a venku je tak 2 minuty a zdrhá zase dovnitř. On je gaučák a gaučákem zůstane. Má kámošku Nelišu a ta mu k životu stačí (na jiný zvířata totiž prská, vrčí a ježí se a tváří, jak kdyby ho chtěli minimálně zmasakrovat :-DD )
Můj názor je takový, že když je kočička od malička pouze doma (třeba jen občas jde ven), tak je na to zvyklá a nepřijde ji to divné. To je stejné jako s křečky nebo morčaty. Rybičky také máte v akvárku. Je to pro ni prostě přirozené. Nikde přeci není dáno, že kočky musejí běhat venku po vsi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?